18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
~Velture 2016-09-22, 5:14 4
Tego grubego chuja to wykastrować aby nigdy więcej tak debilne geny nie poszły w świat.
Zgłoś
Avatar
Hoofner 2016-09-22, 10:57 7
Chyba pieszego wykastrować nie biega się miedzy autami na ulicy. Pasów tam nie ma, oby zdechł.
Zgłoś
Avatar
adamsky88 2016-09-22, 12:51
Nie spojrzał w lusterka.
Zgłoś
Avatar
Essent 2016-09-22, 18:18
Wina jaszczomba....
Zgłoś
Avatar
CeBeF 2016-09-22, 20:16 2
Nie ma to jak wracać do swojego moto a ono leży ładnie ma boczku ;/
Zgłoś
Avatar
micran 2016-09-22, 21:27
Rosja a nikt nie dobił...
Zgłoś
Avatar
Darkwaterfall 2016-09-22, 21:51
Jaką trzeba być ociężałą umysłowo istotą, żeby się tak wpierdolić pod skuter. Ja w swoim życiu z pięć razy spierdalałem przed samochodami, mało pod nie nie wpadając, z trzy albo cztery razy na pewno bym zginął albo doznał poważnego uszczerbku na zdrowiu, a ten się sam kurwa wystawił.
Zgłoś
Avatar
hadesposen 2016-09-23, 0:48
to był jaszczomp a nie jastrząb
Zgłoś
Avatar
ciastkacz 2016-09-23, 2:23
Masz kurwa jasne przepisy. Przed np całkowicie pustym przejściem ZWOLNIĆ, gość był na tyle idiotyczny że nie widział aut które się zatrzymują i ustępują NALEŻNEGO pierwszeństwa. Motocyklista mógł go zabić (Mogłoby być na harda ale chuj)
Więc czy ten gość biegł czy nie, wina pizdy na jednośladzie.
Zgłoś
Avatar
waloos 2016-09-23, 12:36
Ja się zastanawiam, dlaczego świadkowie wypadku którzy chcą pomóc jako pierwszą myśl mają zawsze taką, której na dzień dobry zakazują na kursach pomocy?

Jebnie kogoś auto to się takiej osoby nie rusza - ludzie pierwsze co robią, to takiego osobnika zbierają.
Ktoś ma kask na głowie, to się go nie ściąga żeby nie uszkodzić rdzenia kręgowego w przypadku urazu kręgosłupa - ludzie od razu łapska pchają do zapięcia.

Co jak co, ale każdy posiadacz prawa jazdy powinien być zobligowany żeby np raz na 5 lat zaliczyć kurs pierwszej pomocy. Zamiast płacić za rejestrację samochodu czy inne jebane przeglądy które są o kant dupy rozbić, bo trupy i tak jeżdżą, to powinien być obowiązek takiego kursu. Może by to komuś życie uratowało, albo choćby mniej szkód by się narobiło w przypadku zdarzenia.

EDIT. A tak swoją drogą, to gdzie niektóre debile widziały tam pasy? Pasy są wcześniej, razem z sygnalizacją. Piesi mają czerwone więc stoją. Facet przelatywał na dziko. Motocykl może jechał szybko, ale to nie jego wina że ktoś wlazł na jezdnię.
Zgłoś
Avatar
Sygu 2016-09-23, 15:31
Paweł Kukiz?
Zgłoś