18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
pazuzu 2018-04-23, 16:49 5
Współczuje tej dziewczynie tego chłopaka
Zgłoś
Avatar
Essent 2018-04-23, 16:55 1
Ale pizda z tego chłopaczka
Zgłoś
Avatar
latino_lover 2018-04-23, 18:04 7
chili-chili napisał/a:

No tak dziś łatwiej wyśmiać niż pomóc. A ten murzyn co tak szczerzy sie niech wy***** na pole bawełny.



Tak kurwa jeszcze może po straż pożarną powinni dzwonić, żeby go ściągnąć stamtąd? W łeb się jebnij. Śmiali się, bo to śmieszne. Już to widzę, jak lecisz do pierwszego lepszego najebusa co się spodniami o ogrodzenie zaczepił i nie może przejść żeby mu pomóc
Zgłoś
Avatar
Lobo24 2018-04-23, 18:04 1
Dobra wróżba - będzie nadziany.
Zgłoś
Avatar
c................i 2018-04-23, 18:52 7
latino_lover napisał/a:



Tak kurwa jeszcze może po straż pożarną powinni dzwonić, żeby go ściągnąć stamtąd? W łeb się jebnij. Śmiali się, bo to śmieszne. Już to widzę, jak lecisz do pierwszego lepszego najebusa co się spodniami o ogrodzenie zaczepił i nie może przejść żeby mu pomóc



Śmieszny to jesteś ty cymbale. Reprezentujesz poziom plebsu i tyle w temacie.
Zgłoś
Avatar
latino_lover 2018-04-23, 19:36 2
Cytat:

Śmieszny to jesteś ty cymbale. Reprezentujesz poziom plebsu i tyle w temacie.



I jeszcze to przeświadczenie, że jesteś wyrocznią do określania kto jest plebsem, a kto nie
Pojebało ci się od tego sadistika chyba coś, chłopaka sobie znajdź grubciu to może się uspokoisz trochę.
Zgłoś
Avatar
GrzegorzToronto 2018-04-23, 21:24
Nie wiem kto z was jest bardziej pojebany ale loża szyderców wzorowa a i za pomoc szacunek...
Zgłoś
Avatar
Mortifervs 2018-04-23, 22:07 4
Piwo dla gościa co go zdjął. Nie mam problemu z darciem łacha z gościa który głupio się wypierdolił, ale jak człowiek potrzebuje pomocy, bo sam sobie nie może poradzić, to mu kurwa pomagasz.
Zgłoś
Avatar
Justynka99 2018-04-23, 22:16 2
Mortifervs napisał/a:

Piwo dla gościa co go zdjął. Nie mam problemu z darciem łacha z gościa który głupio się wypierdolił, ale jak człowiek potrzebuje pomocy, bo sam sobie nie może poradzić, to mu kurwa pomagasz.



No dobra, w końcu trzeba pomóc, ale jednak najpierw trzeba się trochę pośmiać. Musi być pewna kolejność zachowana, bo jak się pospieszysz z pomocą, to już nie będzie z czego się śmiać.
Zgłoś
Avatar
Szparas 2018-04-23, 23:32
E tam, jakby myślał to by się nie nadział. A jak nie myśli to można się śmiać. Przecież na sadolu śmiejemy się z samych tych co nie myślą
Zgłoś
Avatar
Erni90 2018-04-23, 23:40
taka fajna dupa z takim niedojebem, a ty będziesz normalny i jedyne co znajdziesz to prostytutkę za kesz. Co za życie ja pierdolę
Zgłoś
Avatar
bodzio667 2018-04-23, 23:56
Kwiatki na koszulce najlepsze...
Zgłoś
Avatar
StaryIdiota 2018-04-24, 3:23
Erni90 napisał/a:

taka fajna dupa z takim niedojebem, a ty będziesz normalny i jedyne co znajdziesz to prostytutkę za kesz. Co za życie ja pierdolę



Jeśli nie potrafisz podejść, zagadać, to nie licz, iż ona zrobi to pierwsza. Jeśli naprawdę jesteś normalny to pretensje możesz mieć tylko do siebie. Jeśli wykorzystywałbym swój wygląd, to chuj już dawno powinien mi odpaść, a tak jestem takim samym niedojebem jak TY.
Zgłoś
Avatar
Justynka99 2018-04-24, 22:05
Erni90 napisał/a:

taka fajna dupa z takim niedojebem, a ty będziesz normalny i jedyne co znajdziesz to prostytutkę za kesz. Co za życie ja pierdolę



Oszukał Cię ten, który Ci powiedział, że kobiety lecą na normalność. Na to jest czas po 50-tce
Zgłoś