18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:56
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 51 minut temu
Avatar
Posamekulki Wczoraj 16:23 1
Ale kokosów jej nawkładala xdd
Zgłoś
Avatar
zajac1190 Wczoraj 16:48 2
Prosty napisał/a:

I dobrze czarnej kurwie tak



Kolego to nie kurwa tylko małpa której ktoś założył bluzę i leginsy
Zgłoś
Avatar
hitmeme Wczoraj 17:17
janmod napisał/a:

I legalnie (przynajmniej w UK/US) to jest tez OK - preemptive strike. Jezeli czujesz sie zagrozony to masz prawo zaatakowac pierwszy i jest liczone jako obrona. Np jednym z przykladow jest "daj telefon bo mam noz" - i to wystarcza zeby zaatoakowac - bo ma sie duzo pewnosc ze przeciwnik ma bron.
Nie jestem pewien jak to dziala w PL.



W Polsce pewnie nie działa.
Zgłoś
Avatar
pszkks Wczoraj 17:41 1
janmod napisał/a:

I legalnie (przynajmniej w UK/US) to jest tez OK - preemptive strike. Jezeli czujesz sie zagrozony to masz prawo zaatakowac pierwszy i jest liczone jako obrona. Np jednym z przykladow jest "daj telefon bo mam noz" - i to wystarcza zeby zaatoakowac - bo ma sie duzo pewnosc ze przeciwnik ma bron.
Nie jestem pewien jak to dziala w PL.


W Polsce masz dać się zabić, a później Twoja rodzina finansuje śmiecia.
Zgłoś
Avatar
Prosty Wczoraj 18:30 2
zajac1190 napisał/a:

Kolego to nie kurwa tylko małpa której ktoś założył bluzę i leginsy



Obu tworów i tak nie szanuje , nie napisałem pani kurwa przecież
Zgłoś
Avatar
elim Wczoraj 19:23 1
Shaniqua pięknie została zgaszona.
Zgłoś
Avatar
takisobie2 Wczoraj 21:49 1
CriSStopher napisał/a:

Kiedyś można było dać sobie po mordzie i zakończyć temat. Teraz frajerzy mówią że "lepiej jest się umiejętnie nadstawiać niż napierdalać". Umiejętnie to tak żeby nie stracić za dużo ale żeby dobrze wyglądało na obdukcji i przed sądem. Takie czasy.



Znajomego syn dał sie tak zrobić. Wypłacił typowi plombę wybijając mu jedynkę, która kosztowała jego starego 3,5k euro. Nie mnie oceniać czy satysfakcja z buły była satysfakcjonująca, ale implant chyba wyszedł taniej i jeszcze coś pewnie zostało kolesiowi w kieszeni plus odszkodowanie oczywiście.
Zgłoś
Avatar
MrWoodstock Wczoraj 23:22 1
Dokładnie takiego scenariusza się spodziewałem 😁
Zgłoś
Avatar
Goliat777 Dzisiaj 0:27 1
Dobrze kurwa małpie jebanej.
Banana w dupę mogła jej zajebać.
Zgłoś
Avatar
eliveruss Dzisiaj 0:27
W gimnazjum miałem raz tak z jednym typem. Poszedł na boks i po dwóch miesiącach już był taki kozak, że coś tam do wszystkich po kolei świrował, jakieś machanie rękoma przed twarzą, odruchy mające na celu wystraszenie itp.

Podszedł raz tak do mnie, zaczął mi wymachiwać rękami przed twarzą, że niby mnie bije, ale go zlałem. Nagle stąpnął w moim kierunku, chcąc mnie wystraszyć, ja tylko uniosłem brew, gapiąc się na niego jak na debila, a ten mi nagle strzelił lepę w ryj.

Chłop nawet nie wiedział kiedy, a zebrał ode mnie trzy pizdy na pysk i lagę na udo. Jego zdziwienie na mordzie pamiętam do tej pory 🤣 Zaczął się mnie pytać, o co mi chodzi, że przecież on tylko tak żartował.

Zauważyłem u ludzi pewną zależność, że im bardziej do kogoś skaczą, pajacują, próbują pokazać, co to nie oni, tym bardziej pizdowaci i niedowartościowani w rzeczywistości są, bo skaczą zazwyczaj do tych, co raczej się nie wychylają i zdają się być 'słabi'.

"Everyone has a plan until they get kicked in the leg" ~ Muayk Thaison
Zgłoś
Avatar
Nizaryta1 Dzisiaj 0:43
Zły typ raszpli sobie wybrała małpa do znęcania, Biseksualna Metalówa, miłośniczka tatuaży, sztuk walki, dominacji, okultyzmu, medycyny, nekromantka ubrana nontoper na czarno. Znałem taką jedną, całkiem fajna z wyglądu, charakteru nie mnie oceniać, aczkolwiek umiała przyjebać.
Zgłoś
Avatar
zbigniewz Dzisiaj 9:07
Bez trzymania za włosy. Spoko
Zgłoś