18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 25 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:24
Avatar
Prosty Wczoraj 12:19 55
I dobrze czarnej kurwie tak
Zgłoś
Avatar
żmij Wczoraj 12:19 90
Miło oglądać tresera przy pracy
Zgłoś
Avatar
patmon Wczoraj 12:57 18
Najgorsze jest stanie i oczekiwanie w takiej sytuacji, gdzie nie jesteś mistrzem ulicznych aren czy toaletowych ringów. Ja rozumiem, ale trzeba zebrać się w środku w samym sobie i walić z całej siły lute na ryj przeciwnika, inaczej można dostać srogi wpierdol stojąc płacząc i prosząc jak małe dziecko, co tylko może jeszcze bardziej rozochocić przeciwnika. Wspominam czasami te pierwsze bitki pod szkołą podstawową, gdzie w domu zawsze mówili mi nie czekaj, nie bój się, ktoś zaprosił cię do walki, więc nie czekaj na pogawędki i groźby tylko wal pierwszy z całej siły i poprawiaj w partnerze.
Zgłoś
Avatar
janmod Wczoraj 13:05 10
patmon napisał/a:

Najgorsze jest stanie i oczekiwanie w takiej sytuacji, gdzie nie jesteś mistrzem ulicznych aren czy toaletowych ringów. Ja rozumiem, ale trzeba zebrać się w środku w samym sobie i walić z całej siły lute na ryj przeciwnika, inaczej można dostać srogi wpierdol stojąc płacząc i prosząc jak małe dziecko, co tylko może jeszcze bardziej rozochocić przeciwnika. Wspominam czasami te pierwsze bitki pod szkołą podstawową, gdzie w domu zawsze mówili mi nie czekaj, nie bój się, ktoś zaprosił cię do walki, więc nie czekaj na pogawędki i groźby tylko wal pierwszy z całej siły i poprawiaj w partnerze.



I legalnie (przynajmniej w UK/US) to jest tez OK - preemptive strike. Jezeli czujesz sie zagrozony to masz prawo zaatakowac pierwszy i jest liczone jako obrona. Np jednym z przykladow jest "daj telefon bo mam noz" - i to wystarcza zeby zaatoakowac - bo ma sie duzo pewnosc ze przeciwnik ma bron.
Nie jestem pewien jak to dziala w PL.
Zgłoś
Avatar
Franer Wczoraj 13:12 13
Przykro się to ogląda, gdy prowokator dostaje oklep i wtedy „koledzy” prowokatora wkraczają do akcji i rozdzielają, że koniec, koniec. Jestem ciekaw czy w odwrotnej sytuacji też by tak robili czy by się z tego tylko śmiali 🤔
Zgłoś
Avatar
CriSStopher Wczoraj 13:13 2
Kiedyś można było dać sobie po mordzie i zakończyć temat. Teraz frajerzy mówią że "lepiej jest się umiejętnie nadstawiać niż napierdalać". Umiejętnie to tak żeby nie stracić za dużo ale żeby dobrze wyglądało na obdukcji i przed sądem. Takie czasy.
Zgłoś
Avatar
rayananer Wczoraj 13:47 3
ju gołing dałn
Zgłoś
Avatar
inzGamon Wczoraj 13:56 2
Wzruszyłem się…
Zgłoś
Avatar
Baronessa Wczoraj 14:19 6
patmon napisał/a:

Najgorsze jest stanie i oczekiwanie w takiej sytuacji, gdzie nie jesteś mistrzem ulicznych aren czy toaletowych ringów. Ja rozumiem, ale trzeba zebrać się w środku w samym sobie i walić z całej siły lute na ryj przeciwnika, inaczej można dostać srogi wpierdol stojąc płacząc i prosząc jak małe dziecko, co tylko może jeszcze bardziej rozochocić przeciwnika. Wspominam czasami te pierwsze bitki pod szkołą podstawową, gdzie w domu zawsze mówili mi nie czekaj, nie bój się, ktoś zaprosił cię do walki, więc nie czekaj na pogawędki i groźby tylko wal pierwszy z całej siły i poprawiaj w partnerze.



janmod napisał/a:

I legalnie (przynajmniej w UK/US) to jest tez OK - preemptive strike. Jezeli czujesz sie zagrozony to masz prawo zaatakowac pierwszy i jest liczone jako obrona. Np jednym z przykladow jest "daj telefon bo mam noz" - i to wystarcza zeby zaatoakowac - bo ma sie duzo pewnosc ze przeciwnik ma bron.
Nie jestem pewien jak to dziala w PL.



W pOlsce to by było zakwalifikowane w sądzie jako przekroczenie granic obrony własnej... W podstawówce dzieci, czy tam małpiątka jak powyżej to sobie mogą łapami wymachiwać, bo nie mają siły i takie ciosy wielkiej krzywdy nie wyrządzą, ale gdy już dorosły facet wypierdoli z całej epy na jape agresorowi, to łatwo połamać komuś ryja, a jak jeszcze pierdolnie łbem o glebę i umrze, to jesteś z automatu sądzony o nieumyślne spowodowanie śmierci.

Wiadomo, że w sytuacji zagrożenia życia lepiej się bronić i wypierdolić pierwszemu patusowi epe na łeb, ale jeśli kogoś zabijesz, czy choćby spowodujesz trwały uszczerbek na zdrowiu, w polskim prawie i sądzie jesteś zawsze na straconej pozycji, bo "przekroczyłeś prawo do samoobrony"...
Zgłoś
Avatar
romek134 Wczoraj 14:35 6
wpadłem na chwilę i wyszedłem usatysfakcjonowany.
Zgłoś
Avatar
leonidkacap Wczoraj 15:15 3
żmij napisał/a:

Miło oglądać tresera przy pracy



Ale to muszą być początki tresury bo jeszcze małpa nieposłuszna
Zgłoś
Avatar
żmij Wczoraj 15:16
leonidkacap napisał/a:

Ale to muszą być początki tresury bo jeszcze małpa nieposłuszna



Z takim szlagiem- szybko wbije jej trochę rozumu do pustego łba.
Zgłoś
Avatar
kupaDelfina Wczoraj 15:31 2
O shieeeeet tanisha ale dostałaś
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu Wczoraj 16:13 3
Koczkodan myślał, że jest na proteście BLM
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie