18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Gary Muwaut 2012-11-11, 22:42
a kto kazał marsz rozdzielać i po co???
Zgłoś
Avatar
Warchlak_Gwidon 2012-11-11, 22:43
chuj mnie strzela jak to widze
Zgłoś
Avatar
w................4 2012-11-11, 22:48 2
Nie trzeba nic mówić, na filmie jest WSZYSTKO utrwalone. Są to twarde dowody. Mam nadzieję, że niektórzy przejrzą na oczy i przestaną wierzyć w bajeczki TVN-u.

Tym bardziej, że byłem tam i widziałem wszystko na własne oczy!



I bonus: zdjęcia, na których widać prowokatorów w kominiarkach, stojących pod osłoną policji.









Zgłoś
Avatar
cinelk 2012-11-11, 22:50 1
Oczywiście oni nie szli tam z zamiarem robienia zadymy, flary i kominiarki każdy porządny obywatel ma zawsze przy sobie
Zgłoś
Avatar
botanic18 2012-11-11, 22:52
małpy, kurwa małpy
Zgłoś
Avatar
wloczyblant 2012-11-11, 22:56 3
oni po prostu bawią się w wojnę o niepodległość z niebieskimi. udają, że są żołnierzami i walczą o wolną Polskę.
btw- takie coś, to już chyba w krew weszło, rok i dwa lata temu chyba było to samo?
Zgłoś
Avatar
ero101 2012-11-11, 22:58 2
Byłem tam i widziałem wszystko z początku wszystko spokojnie marsz idzie do przodu nagle na skrzyżowaniu wszystko staje, udało mi się wbić na początek i obadać sytuację okazało się że policja z nie wiadomo jakich przyczyn(pewnie chcieli przetestować nowy sprzęt) robi blokadę robi się chaos lecą flary pare kamieni poszło pocja widziąc popełniony błąd zaczyna się cofać i puszcza dalej manifestantów dalej idzie już wszystko na spokojnie krzycząc hasła i oświecając flarami marsz. Policja starała się zabezpieczać teren troche udolnie ale to normalka.
Zgłoś
Avatar
Curtis 2012-11-11, 23:05
imperatoro napisał/a:



No to wypierdalaj, droga wolna



nie, parówo
Zgłoś
Avatar
K................a 2012-11-11, 23:10 2
wloczyblant napisał/a:

oni po prostu bawią się w wojnę o niepodległość z niebieskimi. udają, że są żołnierzami i walczą o wolną Polskę.
btw- takie coś, to już chyba w krew weszło, rok i dwa lata temu chyba było to samo?



Bo każdy zazdrości Wałęsie i chce obalić jakiś system. W Warszawie trzeba wybudować takie wesołe miasteczko, gdzie każdy będzie mógł sobie coś obalić. Komunę, nazizm, demokrację, piwo, wódkę i winko lub soczek. Będzie zajebiście. Sam przyjadę na browarka.
Zgłoś
Avatar
faurin 2012-11-11, 23:21 10
Źródło własne:)
Zgłoś
Avatar
Ant1984 2012-11-11, 23:30
Bardziej by wkurzyli lewusów, gdyby śpiewali patriotyczne piosenki.
Zgłoś
Avatar
maderfakermen 2012-11-11, 23:31
darciem ryja jeszcze nikt nic nigdy nie zrobił...
Zgłoś
Avatar
Dżony 2012-11-11, 23:38
Ja pierdolę, jakby ich idol Dmowski to zobaczył to ich a nie Żydów chciałby wysłać na Madagaskar
Zgłoś
Avatar
Pariah 2012-11-11, 23:50
ogólnie to jestem antylewicowy ale jak widzę te bydło to pestek bym nie oszczędzał, czy trzyma flagę polski czy tęczową z różowym jednorożcem, prałbym równo aż by się taśma skończyła... a potem założył biuro skarg i zażaleń z salą tortur i utylizacji dla rodziców, którzy przyszli by się wyżalić jak się ich "pociechy" potraktowało... ot tak by być pewnym, że geny dalej nie są przekazywane...
Zgłoś
Avatar
Hrabia Drapula 2012-11-12, 0:04
chciałeś się pochwalić ?ale czym?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie