18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
B................_ 2012-11-11, 22:13 6
jw
Zgłoś
Avatar
WhoCoKaman 2012-11-11, 22:14
Oni tylko stojąc prowokują, w ogóle jak to wygląda.
Zgłoś
Avatar
LordMrok 2012-11-11, 22:14 3
mógł zawrócić i po tych skurwysynach jeszcze raz przejechać bo na filmie widać, że się podnieśli
Zgłoś
Avatar
Marshal 2012-11-11, 22:15 1
@paczfiko
Ty jakis dziwny jestes...

Mieszkam w Warszawie i jestem z Warszawy. Jesli tak jest to nie laze po miescie i nie robie sobie z niego pola bitwy z kimkolwiek.
A Ci co rozwalaja miasto, sa albo z poza albo nienormalni i koniec.
I prosze Cie bardzo, przeniesmy wszystkie ministerstwa, Sejm, Senat, Prezydenta i wszystkie inne instytucje do Ciebie i niech sobie tam protestuja i sie nawalaja. Wierz mi, zadna normalna osoba nie chce zeby mu w miescie robili przyjezdni burdy.

Kibole? czekajcie czekajcie ale ktorzy politycy stawali po stronie Starucha? PiS o ile sie nie myle. A oni niebezpiecznie romansuja z nurtem ktory sie nawala na filmikach.

A ktos pisal, ze chcemy zmian w polityce itp. No tak ale cywilizowanych a nie za pomoca wyrwanej lawki albo kosza na smieci. Bo nie o to w tym chodzi. Ba, takie nawalanie nic nie zmieni, jesli to moze tylko pogorszyc cala sprawe i gowno bedzie.

W tych co sie nawalaja powinna wjechac konnica + armatki wodne i po zabawie.
Ostra amunicja to mimo genialnosci tego pomyslu, nie jest najlepsze rozwiazanie
Nie wazne kto prowokuje - wazne, ze dzicz (bo inaczej tego sie nazwac nie da) atakuje i narusza nietykalnosc psow.
Zgłoś
Avatar
J0HNY 2012-11-11, 22:15 1
ja jebie.
ludzie wychodza na ulice - zle
ludzie nie wychodza na ulice - zle
ludzie siedza przed kompami i pisza komentarze - zle

zawsze wam kurwa zle debile
Zgłoś
Avatar
dk2626 2012-11-11, 22:15
To jest jeden wielki wstyd...Nie potrafią nawet świętować ważnego dla państwa dnia tylko kurwa zabawy w wojnę z policją sobie urządzają. Ustrzeliliby jak kaczki pierwszych dziecięciu pojebów co by z tłumu wybiegli to by następni się zastanowili czy warto. Każdy normalny człowiek w tym dniu chciałby może normalnie świętować rocznice odzyskania niepodległości a takie ścierwa nie mają szacunku ani do rodaków ani do państwa.
Zgłoś
Avatar
Aruś 2012-11-11, 22:19
MTAsaFAN napisał/a:



A kurwa powiedz mi kto? Policja? Po co mieli by coś takiego robić? I narażać nasze miasto na straty? Gdyby nie kibole to ten pochód wyglądałby pięknie. Organizatorzy sami zapraszali kiboli i powinni zapłacić za szkody. Niestety nie ma jeszcze takiego prawa, ma wejść na dniach. Zobaczymy za rok.

Może powiesz mi, że sam to sobie zrobił? (Uwaga +18)
Obrazek


Po co? A właśnie po to, żeby was dalej trzymać w przekonaniu, że "kibole" to źli ludzie, którzy wszystko niszczą bez powodu i żebyście się od nich odcinali, bo rząd się tego boi, że ludzie pójdą za tymi "kibolami" i źle się to dla nich skończy. Ale jak widać "perfekcyjny plan rządu" działa i dajecie się dalej omamiać i wierzycie w cuda, że złe czasy kiedyś same się zmienią bez ingerencji zwykłych obywateli.
Zgłoś
Avatar
B................D 2012-11-11, 22:19
ostra amunicja do bydla zero szancunku wielcy kurwa patrioci
Zgłoś
Avatar
w................4 2012-11-11, 22:20 2
Koniec Świata napisał/a:



Wkurwia mnie jak jebany kretyn gada ciągle o komunie. Co wy kurwa wiecie kołtuny o komunie?

Dopóki będą istnieć imbecyle, którzy zamiast wziąć się do roboty i zacząć kurwa myśleć racjonalnie, fantazjują o chuj wie czym, arabach, multikulti, lewakach i komunie to kurwa, rzeczywiście nic się nie zmieni. A czerwonym ścierwem to był twój tatuś i dziadziuś. Sprawdź w legitymacjach, kołtunie.

dla ciebie.


to masz z mózgu czerwona kurwo!
Zgłoś
Avatar
Pyskk 2012-11-11, 22:24
Dajcie już spokój z tym marszem .... jedna banda idiotów mówi ze ich Policja prowokuję a druga banda Smerfów mówi ze ich tamci prowokują ... i to ma być marsz niepodległości
Zgłoś
Avatar
K................a 2012-11-11, 22:26
wiesiors4 napisał/a:


to masz z mózgu czerwona kurwo!



Jesteś skołtunionym burakiem, ale jakie geny takie syny.
Zgłoś
Avatar
voytek1112 2012-11-11, 22:32
sylwester za 2 miesiace.
Zgłoś
Avatar
w................4 2012-11-11, 22:34 1
Koniec Świata napisał/a:

Jesteś skołtunionym burakiem, ale jakie geny takie syny.


Wolę być burakiem i walczyć z takimi jak Ty komunistami niż sam być takim czerwonym lewackim lemingiem!
Zgłoś
Avatar
mario-s3 2012-11-11, 22:36
Nosz kurwa, takim idiotom to potrzebny Hitler on by im pokazał
Zgłoś
Avatar
K................a 2012-11-11, 22:40
wiesiors4 napisał/a:


Wolę być burakiem i walczyć z takimi jak Ty komunistami niż sam być takim czerwonym lewackim lemingiem!



To walcz sobie z komunistami. Może ktoś się ze mną zrzuci na bilet dla ciebie w jedną stronę do Korei Północnej. A jutro do szkoły, bo głupi jesteś i potrzebujesz edukacji.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie