18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
Avatar
oksi89 2012-11-11, 20:16 1
I na chuj im flaga z Orłem Powstania Wielkopolskiego?
Zgłoś
Avatar
Gawroon7 2012-11-11, 20:16 6
Pierdole, naprwade pierdole, jesli PO i PiS nie znikną pod ziemie, to ten kraj SAM się rozpadnie, przeciez ten kraj to juz sztuczny gnijący twór, jak jest PO przy wladzy to PiSiory sapią na wladze i wojna polsko polska, gdy PiS przy wladzy to POwcy sapią i wojna polsko polska (czy mniejsza czy większa- narazie na bok - fakt, że wojna). A kiedy obydwie te partie, albo chociaż jedna zniknie? 12 lat? 30? Do tego czasu kraj sam podzieli się na 3 kraje i nikt nie będzie chciał z nikim żyć, tak właśnie kurwa skończymy( czy skończycie, bo jak widze "Polaka-wierzącego, konweratywnego z tradycjami" to chyba nim nie jestem). Już teraz mi wstyd przyznać się przed ludźmi zza granicy że jestem z Polski. Tak wstyd mi! ( o jezus mariusz, gawron, jak mozesz, nie jestes patriotą, chuj że bagno, to twoje bagno) - szczerze - gdyby ludzi z zagranicy obchodziło to, jaki kto jest, to ok, ale gdy widzi się motyw polaka-cygana na wyspach(cygana - biedny, pracuje gdzie sie da[wiem ze cygany nie pracują], łysy, na wyjezdzie, który robi rozpierdol nie w swoim kraju), potem znowu smoleńsk, gdy jest sprawa nagłaśniania na świat to pokazują psychopatów kaczyńskiego i też ludzie widzą armię ludzi w beretach z krzyżami i hasłami kurwa które podchodzą pod 3+1=984. I potem ja mam mówić obcej osobie, która ma taki wizerunek polaka, że jestem z Polski? Od razu dostanę nalepke złodzieja i chuja. I nie mówcie mi, że to nic nie znaczy. Bo jak powiem RUMUN - to kogo widzicie ? Prezesa w garniturze czy niedogolonego jebiącego śmierdziela? No widzicie, wiec jak ktos powie ze jest z rumuni to chcąc nie chcąc dostanie nalepkę. Tak samo jak ja, gdy powiem ze jestem z Polski. I kurwa chuj, naprawdę mi z tego powodu wstyd.Przez tych ludzi, przez ten pierdolony nowotrów na tym jakże jednak kurwa pięknym kraju, przez nich zaczynam nienawidziec ojczyzny, kraju moich przodków! AZ SIE KURWA CHCE RYCZEC
Zgłoś
Avatar
L................6 2012-11-11, 20:18 2
To lewackie bojówki policji zaczęły i odpierdolcie się od ONRu i MW bo to spokojne chłopaki które na co dzień pomagają mamie w domu (nadal z nią mieszkają) i sąsiadom. Nie no a tak poważnie to ci idioci i tak powiedzą że to desant lewaków z mosadu zaczął i kurwa znowu będzie że naród żydowski bije grzeczne dzieci po chemioterapii.
Zgłoś
Avatar
piotrekr 2012-11-11, 20:23 1
Ciekawe czy tvn w tym roku też zorganizuje grilla ??
Zgłoś
Avatar
willoo 2012-11-11, 20:23 2
i znów będzie, że ta niedobra policja pobiła jakiegoś niewinnego uczestnika marszu, który przecież w życiu karany nie był, a 11stego tylko szedł niewinnie w masce razem z 200 innymi niewinnymi zamaskowanymi ludźmi z racami...
Zgłoś
Avatar
a................0 2012-11-11, 20:27
Niech mi ktoś wytłumaczy, tak jak dziecku, po co ktoś miałby robić ustawki z policja i rozpieprzać ten marsz? Nieważne kto tam idzie, przeszedłby sobie spokojnie i co to komu przeszkadza? Nie widzę tutaj żadnych sensownych powodów, żeby wynajmować prowokatorów. Ludzie przed tv zobaczą rozpierduchę i zmienią kanał albo zobaczą pochód i zmienią kanał - komu służy ta różnica?
[edit] dodam, że nie mam telewizora, może dlatego nic z tego nie rozumiem.
Zgłoś
Avatar
AHAHAHA_NO 2012-11-11, 20:27 1
Cytat:

Stefczyk.info: W czasie Marszu Niepodległości doszło do starć grupy chuliganów z policją. Marsz został zatrzymany na jakiś czas. Jak Pan ocenia dziania policji?

Gen. Roman Polko: Przede wszystkim należy zaznaczyć, że policja powinna prowadzić działania prewencyjne. Na etapie planowania można było prowadzić działania zmierzające do wyłapania tych chuliganów. Zadymiarze są policji na ogół znani. Liczyłem więc na działania prewencyjne służb, policji, wywiadowców. Jednak zamiast tego funkcjonariusze zaczęli działać dopiero, gdy coś się zaczęło dziać. Wtedy z kolei podjęto działania niezrozumiałe.

Dlaczego?

Zatrzymano marsz. To potęgowało agresję. Na szczęście udało się ją rozładować, ale przez moment wydawało się, że nikt nie kontroluje sytuacji. Warto również zwrócić uwagę na propagandę, z jaką mieliśmy do czynienia. Powtarzano nam, że mamy zaplanowanych kilka marszy 11 listopada. Mówiono, że jeden marsz - prezydencki - jest słuszny, a inne są mniej słuszne. To również mogło podgrzewać nastroje. Demokracja nie polega na tym, że wszyscy - jak w PRL 1 maja - demonstrują wspólnie. Ludzie mają prawo demonstrować przywiązanie do ojczyzny przy odmiennych poglądach, jak chcą. Nawet niektórzy eksperci i naukowcy, którzy powinni mieć do tego większy dystans, mówili o bandytach, psychopatach. Mówili to, choć w Marszu Niepodległości idą rodziny z dziećmi. Niestety grupa chuliganów i prowokatorów zakłóciła marsz, który nie był tym "słusznym".

Możemy mieć do czynienia z prowokacją?

Nie szukam podtekstów. Po prostu patrzę i opisuje, co się działo. Mamy służby, którym płacimy wielkie pieniądze, mamy policję. Nie po to, by one się chwaliły nowoczesnym sprzętem, żeby walczyć z tłumem. Służby powinny zapobiegać zagrożeniom. W 100 procentach nie da się tego zrobić. Jednak trzeba przestać działać rutynowo i zacząć skutecznie działać. Nie można dopuszczać do sytuacji, żeby zamaskowani ludzie mieszali się ze spokojnym tłumem i niszczyli nam święto.

Policja wyciągnęła wnioski z wydarzeń sprzed roku?

Mam deja vu. Widzimy te same działania. Za chwilę usłyszymy te same wyjaśnienia. Już słyszałem, że państwo znów się sprawdziło. To jest pójście w samouspokojenie. A trzeba nam prawdziwej diagnozy. Trzeba myśleć o przyszłości, by takie wydarzenia się nie powtarzały. To ma być piękne święto, a nie dzień zadym.

Zgłoś
Avatar
Archeolog 2012-11-11, 20:28 3
Kurwa cholerne lewaki nie widzicie, że to wszystko prowokuje policja, komuchy, Tusk z Putinem, cykliści i międzynarodowe żydo-masońskie lobby masturbacyjne?! Obudźcie się Prawdziwi Polaki i odzyskajmy wspólnie Polskie! Precz z komóną!
Zgłoś
Avatar
Gawroon7 2012-11-11, 20:34
alan10 napisał/a:

Niech mi ktoś wytłumaczy, tak jak dziecku, po co ktoś miałby robić ustawki z policja i rozpieprzać ten marsz? Nieważne kto tam idzie, przeszedłby sobie spokojnie i co to komu przeszkadza? Nie widzę tutaj żadnych sensownych powodów, żeby wynajmować prowokatorów. Ludzie przed tv zobaczą rozpierduchę i zmienią kanał albo zobaczą pochód i zmienią kanał - komu służy ta różnica?
[edit] dodam, że nie mam telewizora, może dlatego nic z tego nie rozumiem.



Jak to po co! Nie rozumiesz?! Policja to pionki PO, Pionki ruskich agentów! A Polska dla Polaków, wszyscy biali i ścięci na łyso, ruski agent policjant trzeba go bić, bo to agenty po..!
Zgłoś
Avatar
mario7778 2012-11-11, 20:34 1
nie prosciej bylo ta cholote rozstrzelac jak stali w kupie?
Zgłoś
Avatar
e................z 2012-11-11, 20:41 1
taki tam marsz
Zgłoś
Avatar
necrosodomizer 2012-11-11, 20:41 6
Tak oglądając filmiki 11 11 i przypominając sobie poprzednie marsze uświadomiłem sobie że to już sporo ponad rok z Sadisticiem.
Sto lat wam wszystkim !!!

A dla Faszystowskich Kurew piosenka


Zgłoś
Avatar
pawelkali 2012-11-11, 20:43 1
Mała zadymka kilku cymbałów. Idea jak najbardziej słuszna pod hasłami np. sprzeciwu unifikacji "unii ełroejskiej" dot. spraw obyczajowych itp. itd. Znaj proporcje, drogi użytkowniku Sadistic-a mała zadymka nie liczniej, zamaskowanej grupki nie przesądza o istocie spraw i haseł pod jakimi marsz się odbył. Jeśli było by bliżej wybrał bym się sam do Wa-ki wraz z rodziną na Marsz Niepodległości.
Zgłoś
Avatar
urtel 2012-11-11, 20:44 1
Archeolog napisał/a:

Kurwa cholerne lewaki nie widzicie, że to wszystko prowokuje policja, komuchy, Tusk z Putinem, cykliści i międzynarodowe żydo-masońskie lobby masturbacyjne?! Obudźcie się Prawdziwi Polaki i odzyskajmy wspólnie Polskie! Precz z komóną!



widze obudzony "prawdziwi Polak"
Zgłoś
Avatar
K................a 2012-11-11, 20:44 2
Archeolog napisał/a:

Kurwa cholerne lewaki nie widzicie, że to wszystko prowokuje policja, komuchy, Tusk z Putinem, cykliści i międzynarodowe żydo-masońskie lobby masturbacyjne?! Obudźcie się Prawdziwi Polaki i odzyskajmy wspólnie Polskie! Precz z komóną!



Ta jest! Ponadto maczają w tym palce arabusy muzułmańskie, bo chcą wejść do Polski i zapłodnić polskie kobiety swoimi ciapatymi kutasami! I wtedy wszyscy będziemy wpierdalać kebaby, nie będzie już prawdziwych polskichj pierogów ani bigosu. Wszystko będzie z baraniny. Nie rozumiecie tego lewaki? Przecież to jest prawda, bo tak piszą na Nienormalna.pl. Jak nas zjedzą kanibale z Afryki to dopiero będziecie płakać. Obuć sie polsko! Zip file!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie