18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
drexet1 2012-11-11, 20:45
I to kurwa ma być świętowanie niepodległości naszego kraju? I oni się uważają za Polaków?! Moim zdaniem Policja powinna pożądnie spałować wszystkich awanturujących się, zapakować do pierdla, i nałożyć takie kary finansowe żeby się te pierdolone chuje niepozbierały.

PS

każdy który widzi w tym walkę polityczną PISuarów albo POjebów z obywatelami, oceniam krótko: Zacznijcie się leczyć na nogi, bo na głowę już za późno
Zgłoś
Avatar
kocie92 2012-11-11, 20:56
co za debile jestesci hańba plama na Polskości
banda debili ktorzy mysla ze sa zaj**sci bo spiewaja prostackie przyspiewki i biegaja z kamieniami i innymi przedmiotami gdzie wy macie mózgi a sorry wy ich wgl nie macie
a mama wie ze wyszliscie w domu ?
Zgłoś
Avatar
Bobikufel 2012-11-11, 20:57
2:27 ....
chłopaki z pyty...
słychać "koza" jak jaok krzyczy i widać koze i tego cygana żyda
Zgłoś
Avatar
Estivo 2012-11-11, 20:58
A ja zapytam - gdzie do kurwy była policja?

Najbardziej kocham w polakach jedną rzecz. Ojciec leje dzieciaki i pada pytanie gdzie jest policja i dlaczego nic nie zrobiła w tej sprawie, a gdy napierdoli kibolom czy komukolwiek komu się należy to policja jest beee i trzeba im ograniczyć prawa bo nas pozabijają wszystkich.
Zgłoś
Avatar
kielbasa 16 2012-11-11, 21:00
xd i mnie tam niema? kurwa!! TAK SIE BAWI TAKSIE BAWI WARSZAWA!!!!!!!! kurwa ale ta policja to jednak przesadza
Zgłoś
Avatar
t................r 2012-11-11, 21:01
a ja bym wycofał policje z marszu. Przecież JP-eki przychodzą, bo wiedzą, że będzie dużo niebieskich, a jakby nie było to byłby spokój, bo do zwykłych ludzi by nie rzucali kostką brukową wg mnie...Do pielgrzymek nie rzucają np. Do autora-jeśli to materiał własny to masz przejebane na sadolu...
Zgłoś
Avatar
~Angel 2012-11-11, 21:03
kolejna dawka tvnu







Zgłoś
Avatar
S................k 2012-11-11, 21:04 3
Na to czekałem cały miesiąc. Czekałem na filmiki z zadymą na marszu. Wiedziałem, że tak będzie, na Polakach nigdy nie można się zawieść!
Zgłoś
Avatar
Z................y 2012-11-11, 21:05 3
Dla zwierząt z sadola wszystko jest jasne i klarowne, WSZYSCY jak jeden na marszu to właśnie tacy jak na filmiku, czyli walczący z policją dresy i margines społeczny. Domyślam się że część rzeczywiście przyszła tylko w tym celu, w taki sposób odreagowują obecną sytuację w kraju, to takich pałą. Ale nie zdziwiłbym się jakby tam byli również opłaceni zadymiarze. Obecnemu rządowi na rękę są takie materiały, ludzie nie chcą się z takim bydłem utożsamiać i kreowany jest pogląd patriota = bandyta w kominiarce. Pod krzyżem przecież opłacono grupę która wyśmiewała, opluwała i poniżała ludzi tam się modlących. Babcie same nie chciały walczyć to trzeba było wyjść z inicjatywą Kiedy wy niedorozwoje umysłowe nauczycie się myśleć...
Zgłoś
Avatar
anonymousm 2012-11-11, 21:15
Teraz piszczą, że te zadymy to prowokacja policji i lewaków, jak gdyby dwa razy w tygodniu te prawiczkowe patafiany nie atakowały same z siebie policji.
Hitler też spalił Reichstag, powiedział, że to była lewacka prowokacja, wprowadził stan wyjątkowy i przejął pełnię władzy. Nie przejął jej demokratycznie - jak się głupio pisze - tylko poprzez wmawianie społeczeństwu, że doszło do lewackich prowokacji.
Mam nadzieję, że organizatorzy tego gówna skończą jak Hitler, a wszyscy spokojni uczestnicy, matki z dziećmi, posłowie PIS, ojcowie i bracie i kuzynki zostaną poddani denazyfikacji.
Zgłoś
Avatar
imperatoro 2012-11-11, 21:16
na marszu niepodległości było 100 tys osób, a na lewackim koło 6. Liczby mówią same za siebie. Lewactwo pewnie bało się przyjść albo było zbyt zajęte jebaniem się w dupe.
Zgłoś
Avatar
JezusToŻyd 2012-11-11, 21:16 1
@up: przez przypadek ci postawiłem piwo. Kurwa chłopie gdzie ty żyjesz? Bezmózgi z legii tylko czekały na ten marsz. Oni między sobą na stadionie się napierdalają to teraz jak mogą z policją to ktoś miałby im dopłacać?

Wiadomo, że tam najbardziej im to na sucho ujdzie bo wśród narodowców najwięcej przygłupów co tacy są biedni (na umyśle chyba) że jedyne co mogą to "jebać system i policję".

I potem są efekty. Nie wierzysz to wejdź na fora kibicowskie i zobaczysz, że tam było najwięcej reklam marszu.

Chuj w uszy tym idiotom profanującym święto!
Zgłoś
Avatar
k................1 2012-11-11, 21:17
co za Bydło typowy polak to bydle i tu mamy tego przykład !!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś
Avatar
imperatoro 2012-11-11, 21:18
a na drzewach zamiast liści, będą wisieć komuniści..
Zgłoś
Avatar
JezusToŻyd 2012-11-11, 21:19
@upup: dokładnie. Jak pomyśleć, że przeciętny polak jest głupi to oznacza, że połowa jest jeszcze głupsza niż przeciętny. Tą połowę mamy tutaj na tym marszu właśnie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie