18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
kovacić 2013-08-16, 0:22
Powiem tak, niekiedy jeżdżę na mecze swojej ulubionej drużyny, wchodzę na trybuną dopingową, by sobie pośpiewać, poczuć ten klimat stadionu, jakaś tam adrenalina jest. Widziałem parę akcji z policją, czasem aż wstyd, że taki jeden ułom z drugim kibicują tej samej drużynie co ja i psują reputację kibiców. Do policji nic nie mam (co innego mogę powiedzieć o straży miejskiej, tyle razy mnie wkurwili, ze dla mnie to zawsze będą pasożyty). Znam paru takich co wielcy patrioci (kiedy jest dzień), nie tolerują, że ktoś ich nie rozumie, bo od razu ''lewak'', cisną po policji, bo jedzie sobie czy coś to grzecznie pytam "Dlaczego ich nie lubisz, zrobili Ci coś złego" to odpowiedź leci, "a nie słyszałeś w TV jak mówili, że tamci czy tamci tego pobili" nigdy nie słyszałem, żeby go zabrali i poturbowali. Poza tym, pierw śpiewa/wywiesza hasła, że ''nie oglądam TV, nie czytam gazet - jestem kibolem", a później mi pierniczy, że coś tam w TV widział.

Stawiam kratę domestosa, że wszędzie są tacy, żeby to miało 13 lat to rozumiem, ale kurwa..
Zgłoś
Avatar
Dża 2013-08-16, 10:19
Jak by nie patrzeć, była to brawurowa akcja policji

Oni wcale nie spierdalali.

To był taktyczny odwrót w celu przegrupowania się.
Zgłoś
Avatar
k................e 2013-08-16, 10:57
Niejednego na pewno zaboli.
Zgłoś
Avatar
lobo206 2013-08-16, 15:16
wychodzi na to ze Francja to byl calkiem normalny kraj zanim ich brudasy najechaly
Zgłoś
Avatar
Ojciec_Stiffmeistera 2013-08-16, 18:43
R.K.S. Chuwdu do utraty tchu, puchar drugiej ligi nasz kurwa wasza smutna mać!
Zgłoś