18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
Avatar
szymek61 2011-12-16, 18:49
Zawisza Bydgoszcz - moje kochane miasto i miejscowi ,,piłkarscy patrioci" dobrze mi znani z osiedla.....
Zgłoś
Avatar
robi91 2011-12-16, 19:28
Powinni taki stadion otoczyć i każdemu z osobna taki wpierdol spuścić, że by im się głupot odechciało, a stadion to by mijali z daleka.
Zgłoś
Avatar
The77Fear77 2011-12-16, 20:55
Powinni budować stadiony bez trybun : )
Zgłoś
Avatar
Szersziii 2011-12-16, 21:16
Anonymous~ napisał/a:

Powinni do nich napierdalać na ślepo gumowymi kulami... Zero tolerancji dla takich zwierząt.



Z ostrej amunicji
Zgłoś
Avatar
meplant 2011-12-16, 21:25
A ktos inny moglby chciec zeby wasze rodziny zony dzieci ktos ustawil i rozstrzelal za wasze poglady... nikt z nich nie atakowal nikogo bezbronnego policja musiala ich sprowokowac. ze niszcza stadiony? kogo to obchodzi przybnajmniej napedzana jest gospodarka i praca przy renowacji a pieniadze i tak ida ze reklam sponsorow i innych prywatnych zrodel. nigdy nie slyszalem zeby kibic kibica przypadkiem zabil, a mieszkam w krakowie i kare trupow tutaj bylo na tle kibicowskim, tylko policja zabija bezpodstawnie kibicow. ze tylko ludzie prosci sie bija? kiedys sie mozecie zdziwic jak zobaczycie swojego prezesa. wiekszosc z was co pisza te debilne kometarze to bada matolow ktorym opinie wyrabiaja mas media i te "dobre" stereotypy wpajane nam od najmlodszych lat
Zgłoś
Avatar
typo 2011-12-16, 22:48 1
meplant pierdolisz! Chciałbyś, żeby Twoje rodzimy, zony (hehe), dzieci znalazły się wśród takich zwierząt?! Dożywotnie zakazy stadionowe, szczególnie dla tych szczunów z gimnazjum. Właśnie przez takich debili zamykają nam, normalnym kibicom stadiony. I nie pierdolcie, że to Donek, czy cała reszta popaprańców z Wiejskiej, bo przez takich mentalnie uszkodzonych kutasów bez mózgu cierpi wiele ludzi.

Sprowokowali?! Nie wiem czy Ty inny filmik widziałeś, czy od fapowania Ci wzrok uszkodziło, ale jak może 10 policjantów sprowokować kilkudziesięciu kibiców?! Wbrew pozorom nie wszyscy policjanci mają gówno zamiast mózgu, czego nie można powiedzieć o tym stadzie o dresowej maści. I przyjrzyj się dokładnie, bo te barany nic innego nie robią tylko się nakręcają i sami prowokują, żęby tylko móc się pochwalić na osiedlu, że wczoraj zrobili zadyme.

- Ej , kurwa, wczoraj bylem na stadionie
-I jak dobry mecz?
-Chuj wie. Byłęm rzucać w policjanta krzesełkiem i pizgać ich pałką, jak taki pierdolony orangutan na Discovery Channel.

P.S

Już za samo wkładanie spodni dresowych w skarpety powinno się ich odciąć od społeczeństwa. A najlepiej powycinać im nerki, serca i inne narządy, które się nadają i rozrzucić nawet kurwa w zoo niedźwiedziom... wiecej pożytku by było!
Zgłoś
Avatar
meplant 2011-12-16, 23:27
od 7 roku zycia chodze na mecze i doskonale wiem ze nawet jeden policjant moze sprowokowac jakims glupim zachowaniem taka sytuacje? a czy chcialbym zeby moja rodzina tam byla? jesli miala by cos w glowie to kupila by bilem ta spokojny sektor a nie na mlyn. a jak by moj syn bral w tym udzial dostal po lbie i by sie pewnie nauczyl albo bili by go dopuki by nie zmadrzal. i wolal bymn zeby walczyl z policja na stadionie i odsiedzial swoje niz zeby corka grala z kolegami z klasy w sloneczko
Zgłoś
Avatar
NuclearBlast 2011-12-16, 23:35 1
meplant napisał/a:

i wolal bymn zeby walczyl z policja na stadionie i odsiedzial swoje niz zeby corka grala z kolegami z klasy w sloneczko



I dobrze że takich idiotów jak ty jest coraz to mniej ...
Zgłoś
Avatar
fdM 2011-12-17, 1:15
Jak ktoś chce brać udział w zadymie to niech bierze, byle tylko nie ucierpiały osoby postronne. Dlatego popieram ustawki i moim zdaniem powinny być legalne. Płacą na nfz więc mają prawo do późniejszego leczenia (a jak nie płacą to będą musieli przy wizycie). Zresztą podstawową pomoc medyczną zwykle mają ze sobą na miejscu.
Co do prowokacji - też chodzę na mecze i doświadczyłem przynajmniej kilka razy prowokacji ze strony policji np. przed meczem w Poznaniu policjant głośno podśpiewujący "Legia to stara kurwa" przy autokarze Pogoni. Warto wspomnieć o skatowaniu GKSu Katowice, czy brutalnym zatrzymaniu kibiców Pogoni na dworcu w Świnoujściu.
Zgłoś
Avatar
typo 2011-12-17, 12:02 1
meplant po raz kolejny nie mogę się zgodzić. JA wolałbym, żeby mój syn grał na tym stadionie, a córka miała na tyle szacunku do siebie wyniesionego z domu, ze słoneczko by ją nie interesowało. Wnioskuję po Twojej wypowiedzi, że Ty wolisz wybierać lepsze zło, a nie postarać się o najlepsze rozwiązanie. Mogę również stwierdzić, że jak na obcokrajowca nieźle piszesz po polsku (a jeżeli jesteś Polakiem, to kurwa idź po słownik).

fdM ma rację, że powinno się zalegalizować ustawki, tj. nie zakazywać ich, jeżeli odbywają się poza miejscami publicznymi i udział jest dobrowolny. Swoją drogą takie stado orangutanów to można sprowokować wszystkim, bo tylko na to czekają. Ja jestem akurat z Poznania i znam takich półgłówków co się ciskają do instruktorów jazdy, bo mają "L" na dachu. No ja Was proszę... NA tym filmiku doskonale widać, że oprócz napinki nic ich nie odchodzi.

Swoją drogą kolesie co się skradają z tymi stołami wymiatają. Idealne mięso armatnie, jak nas znowu ktoś napadnie to wystarczy się na "młyn" zgłosić. Idealni do osłaniania czołgów
Zgłoś
Avatar
klanik 2011-12-17, 12:42
Macie dłuższą wersje?
Zgłoś
Avatar
SeniorBlue 2011-12-17, 18:39
Kompanie zwartych oddziałów, trochę piachu i dużo worków.
Zgłoś
Avatar
Novik 2011-12-21, 13:12
szydera nie ma co...
Zgłoś
Avatar
danis008 2011-12-24, 3:49
dajcie całość , ładnie pieski po dupie dostają chętnie zobaczę cały materiał
Zgłoś
Avatar
creative1222 2019-08-19, 13:31 8
I niezła miejscówka policji

Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie