18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
draka 2015-09-03, 0:55
a później taka lafirynda z okna na sebe donosi, a swoje za uszami ma
Zgłoś
Avatar
natking 2015-09-03, 1:03
W innym wypadku bym popierał, ale kurde trzeba mieć żyłkę policjanta i konfidenta, żeby zadzwonić na straż miejską za palenie na przystanku
Zgłoś
Avatar
!Timon 2015-09-03, 1:10 1
No i patowa sytuacja. Liścia wyjebać nie można bo policja się dopierdoli, policji wezwać nie można bo "klawe ziomeczki" będą sapać, że konfident.

Jak rzyć panie Biedroniu?
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2015-09-03, 1:12 1
!Timon napisał/a:

Jak rzyć panie Biedroniu?



Krótko

Grodzka też potwierdza
Zgłoś
Avatar
osin22 2015-09-03, 1:15 2
Przechodzę tamtędy prawie codziennie i nic takiego mi się nigdy nie przytrafiło, za to pierdolnęła mnie taksówka na tych pasach po prawej stronie
Zgłoś
Avatar
pve11 2015-09-03, 1:18
osin22 napisał/a:

za to pierdolnęła mnie taksówka na tych pasach po prawej stronie


I jak było?
Zgłoś
Avatar
osin22 2015-09-03, 1:19 6
pve11 napisał/a:


I jak było?



Całkiem symetrycznie, dziękuję
Zgłoś
Avatar
ernest6991 2015-09-03, 1:33
To jakieś nieporozumienie, gdzie te maczety ?
Zgłoś
Avatar
_Azazel 2015-09-03, 2:27
Maczety bla bla bla, a nikt nie zwrócił uwagi że typ mówi tej kobity w rodzaju męskim
Zgłoś
Avatar
Drejos 2015-09-03, 2:49
Urynoterapeuta napisał/a:

To chyba kolo cmentarza Rakowickiego jest, niech palą będą mieli szybciej skoro juz mają blisko .
Zreszta fejk - brak maczet i nozy.



Tak, a dokładnie pętla przy Cmentarzu Rakowickim.
Zgłoś
Avatar
oozyxak0o 2015-09-03, 3:31
integracja ty i ja
Zgłoś
Avatar
p................2 2015-09-03, 4:35 5
To jest typowa polska stara panna, co bez bolca dostaje pierdolca i kocha ojca Rydzyka. Z nikim się nie liczy, nie widzi własnego zachowania (nazywa chamem, a sama pali na przystanku i używa rynsztokowego słownictwa), pełna nienawiści i jadu. Pewnie czekała na autobus, by pojeździć za darmo w kółko (bo się jej należy), pogadać jaka to młodzież niewychowana bo nie wstaje w autobusie (chociaż obok są wolne miejsca), a potem jak sie jej znudzi jeżdżenie to na koniec do kościoła.

Dobra, polska katoliczka.
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2015-09-03, 7:23 3
śmieć nie kobieta
Zgłoś
Avatar
Sayagin666 2015-09-03, 8:41 3
Mieszkajac w miescie poprostu niemasz wyboru - musisz wdychac spaliny. Nie jest to zdrowe ale jest to cos czego nie dasz rady uniknac. Inna sytuacja jak przyjdzie jakas kurwa i odpala ci fajke pod nosem. Jest to brak wychowania i podejscie "mam wyjebane na wszystko, robie to co chce" cos na zasadzie - brak miejsc parkingowych wiec niepisana zasada - wszyscy parkujemy na zielonym i ustawiami sie pod takim a takim kątem to damy rade. Przyjedzie jedna kurwa (taki palacz) i zaparkuje w poprzek na dodatek blokujac kogos. Kurwa mac chcesz palic to nie znaczy, ze musisz byc skurwysynem dla innych... ps logika "jak ci nie pasuje to sie odsun" jest strasznie CHUJOWA bo ludzie niepalacy NIE PODCHODZA do palaczy. 99% nagle zaczyna jebac smrodem, bo ktos zaczal palic....
Zgłoś
Avatar
Sonal 2015-09-03, 9:03 1
Kilka osób użyło do dzwoniącego określenia "konfident". Akurat nie jestem w posiadaniu najnowszego słownika języka polskiego - ale czy ostatnio zmienili definicję tego określenia?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie