18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Chory facet, wpada do szkoły 7 września 2020 i rozkręca zadymę z powodu maseczek.
Zasadności noszenia maseczek nie będę poruszał, ale to co odwalił ojciec dwóch córek chodzących do tej szkoły to cring roku.

Miejsce akcji szkoła podstawowa nr 2 w Koluszkach, godz. 8 rano





link do artykułu:
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,173952,26282223,koluszki-agresywny-mezczyzna-wtargnal-do-szkoly-kazal-dzieciom.html

Niestety nagrania z zatrzymania nie ma, ale w komentarzach dodam resztę filmów które udostępnił na kanale yt.

2020-09-09, 08:32

2020-09-09, 08:50
Serdecznie pozdrawiam wszystkich pojebańców. Możecie sobie nie wierzyć w śmiertelną chorobę, ale uszanujcie to, że ktoś w nią wierzy i stara się przed nią zabezpieczyć. Boli was do takiego nie podchodzić? Ja myślałem, że to jakiś komfort psychiczny dla was będzie, że nie musicie przebywać z idiotą (waszym mniemaniem) w bezpośredniej odległości! Ja też myślałem, że dla istoty rozumniej zakrycie mordy na 15 minut nie stanowi najmniejszego problemu, no ale zwyczajnie myliłem się. To też jest dla was komfort, że nie musicie oddychać powietrzem wydychanym przez ludzi, którzy myją zęby pastą z fluorem i niszczą tym waszą szyszynkę. To jest dla was, pojebańcy, idealna sytuacja do tego, żeby odizolować się od szkodliwych czynników jakimi promieniują obcy.
A, to jednak chodzi o to, że was psychoza bierze, bo mózg nie ogarnia widoku. Odstępy w kolejce w żabce prowokują do agresji, bo ta się wydaje dłuższa i automatycznie flaszka najtańszej dykty w ręku bardziej ciąży. Maski na twarzy prowokują bo jak to możliwe, żeby ktoś miał taki biały materiał i to w dodatku niczym nie upie**olony, ani nie niedoprany? Zamknijcie się w domach, to nie będziecie musieli tego oglądać. Was nikt słuchać, ani oglądać nie chce.

2020-09-09, 08:52
No k***a banda odiotow. Statystyki mówią same za siebie. A jak im to mówisz to nazwa cie płaskoziemcą i antyszczepionkowcem. Ja pie**ole wirus z Chin jest tak samo realny jak płaska ziemia. Tylko o płaskiej ziemi nie mówią w TV to nikt z widzów nie wierzy. Gdyby zaczęli to głąby by uwierzyły w płaska ziemię nawet.

2020-09-09, 08:54
Mimo tego że gościowi puściły nerwy i zdestabilizował się psychicznie, to częściowo ma rację (oprócz tych czipów - na razie zamiast czipów mamy telefony i karty kredytowe). Maseczki to absurd i facetowi z bezsilności odj***ło. Współczuję córkom

2020-09-09, 09:13
Niezwyciężony napisał/a:

Ja pie**ole, z każdego takiego wpisu wynika że nie rozumiecie po co są te maski.
Za każdym j***nym razem pojawia się argument że szmata nie ochroni przed wirusem, i to jest prawda.
Bo nikt nie twierdzi że jest inaczej, i w ogóle nie o to w tym chodzi.
Oddychając mówiąc czy drąc mordę o masońskich spiskach plujesz na lewo i prawo i jeżeli jesteś zakażony rozsiewasz wirusa.
A noszenie maski ogranicza to plucie do okolic zapijaczonej mordy, to jest naprawdę bardzo proste.
Wystarczy nie być debilem, umieć czytać ze zrozumieniem i wszystko staje się jasne



Brawa dla tego pana. Większość baranów nie potrafi tego pojąć za ch*ja. Ogólnie większość sprzeciwia się noszeniu masek dla samego sprzeciwiania się.

2020-09-09, 09:14
Chcą nam wszczepić c**y

2020-09-09, 09:30
Dzięki, nic lepszego już dziś nie zobaczę :lol:

2020-09-09, 09:31

Ni...........ny
2020-09-09, 09:58
Bersiak napisał/a:

...Nie ma znaczenia, ze maski powodują grzybice płuc...



Tak, to nie ma znaczenia ponieważ nie powodują,
Gdyby powodowały to miał by to każdy chirurg który zapie**ala w tej masce od rana do nocy, dzień w dzień od wielu lat.
Jakaś karyna z internetów cie w ch*ja zrobiła z tą grzybicą :kawa:

2020-09-09, 10:07
Opętany człowiek, pewnie ma w domu pierścień atlantów lub inne gówno, mam takich kolegów od ufo i innych pierdół - straszna choroba.

Jeszcze to kodziarskie "łamana jest konstytucja!"... OTUA jest z niego dumny!

2020-09-09, 10:32
Cringe? Nie potrafisz śmieciu pisać po polsku?

2020-09-09, 11:02
McQurwa napisał/a:

prywatna policja pisiorów, bez mundurów




o k***a,następny :D :D

2020-09-09, 11:33
Widać że typ chory na głowę , szkoda tych córek, obciach jak cholera.

2020-09-09, 12:07
Biedny człowiek. Ewidentnie potrzebuje pomocy.

2020-09-09, 12:08
ale niektorzy maja nasrane w glowach... i nie mowie tu o nagraniu. W skrocie : facet chce dobzre ale zlymi metodami.

Zasadnosc noszenia maseczek :

maseczka nie chroni i NIE k***a nie zatrzymuje wirusa na masce. Wirus ponoc jest tak maly jak mozgi niektorych sadoli, ktorzy kochaja maseczki.
Drac morde, oddychajac czy plujac o masonskich spiskach - nadal maska nie zatrzymuje wirusa.
Jak to powiedzial jeden specjalista w TV : maseczki PRZYPOMINAJA ludziom o pandemii, czyli rownie dobrze moze byc to naklejka na czole - efekt taki sam.

Jakby to nie byla sciema to morawiecki, kaczynski , duda i inni nie robiliby spotkan wyborczych, nie chodzliby do restauracji czy kina bez maseczek, merkel nie sciagalaby maseczki po wylaczeniu kamer, senatorowie USA nie zakladaliby naseczek tylko do zdjec, szumowski nie jechalby do hiszpanii gdzie ponoc jest epicentrum, ludzie przekraczajacy granice we wczesnych epidemiach "pandemii" musileliby WSZYSCY zamknac sie w domach - ale byly wyjatki (jak ktos pracowal w poszczegolnych dzialach przemyslu) TIRowcy by po kursie szli na kwarantanne itd. Piknik radia Maryja? bez maseczek. Koncerty w TVPis - na scenie tancerze obok siebie skacza, biegaja i "pluja na siebie" i ch*j...

W UK - pracownicy marketow NIE MUSZA nosic maseczek ale klienci - TAK. Nikt nie widzi w tym nic dziwnego...

Zrozumicie tepaki - maski nie maja chronic NIKOGO przed wirusem. Jedni maja je nosic a inni nie. Wirus atakuje tylko plebs?
Jestes plebsem - nos maseczke i pamietaj - niebawem druga fala zapowiedziana... wirus bedzie atakowal tylko powzej 1 metra wysokosci wiec nie zapomnijcie pelzac i chodzic na czworakach :/