18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
T................1 2010-07-21, 12:51 1
"każdy chojrak może wyciągnąc gaz pieprzowy" a ja bym powiedział, że każdy chojrak jak stoi z tyłu i komentuje albo w grupie dwudziestu
nie rozumiem czemu tak niektórzy pieprzą "a bo ochrona ma gaz staratata", żal im i zazdroszczą czy co? środek obrony jak każdy inny, od tego się ma rozum żeby nie tylko koksić mięśnie ale i unikać wpierdolu dzięki gazowi fakt, to boli jak cholera ale nie słyszałem o przypadku "zagazowania" na śmierć ale o "zatrepowaniach" słychać.
Zgłoś
Avatar
SIC 2010-07-21, 15:54
Huj z tym zjebanym filmem , nie pokazano czemu musiała interweniować ochrona, w sumie kurwa tu nic nie ma tylko jakieś macanki brudasów nudaaa...
Zgłoś
Avatar
scchizm 2010-07-21, 16:04
czy to woodstock czy to disko mozesz dostac lub dac w pyska
Zgłoś
Avatar
raquid 2010-07-21, 18:51
a chcieli tylko zapytać jak złożyć tą ławkę poprawnie
Zgłoś
Avatar
Lashlo 2010-07-23, 0:55
Linekk napisał/a:


Ale tam z kolei ostro psują głowę.


No, ale snickersy.. wiesz. Nie jeden się na to połasi :]
Zgłoś
Avatar
Prometheus_Coprophagus 2010-07-23, 9:45
Nie rozumiem ludzi, którzy podnoszą wielkie halo, że gaz. Sam gazem dostałem wiele razy, zarówno pieprzem, jak i chemią - i żyję. Toż nóg tym nikomu połamać się nie da, w najgorszych przypadkach po kilkudziesięciu minutach wszytko jest ok - więc na chuj to piszczeć, że "święta matko Jozefata, gazem dostałem"?
Zgłoś
Avatar
Witkens 2010-09-26, 22:04
najlepszy jest ten lamerski głosik w tle "macie przejebane" czy coś tam hehe ;-D pokurwieńcy
Zgłoś
Avatar
piroman88 2011-03-17, 15:41
no bo każdy punk to pacyfista i brzydzi się przemocą
Zgłoś