18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
nieznajomaXXL 2014-02-23, 0:27
Pewnie chciała zobaczyć jak jest na gigancie bo "ma takie złe życie i strasznych starych, którzy jej nie rozumieją"
Zgłoś
Avatar
dupa222 2014-02-23, 0:57 2

Takie tam słodkie zdjęcie, pociętego cycka od naszej Martynki.
Pewnie gdzieś leży zaćpana... Będzie na głodzie to wróci...
Zgłoś
Avatar
r................l 2014-02-23, 1:08 2
Ashby napisał/a:

Pewnie leży cała zasrana, zaćpana i zruchana na jakimś squacie. Nie ma się o co martwić, wróci, a jak nie wróci to też nie ma się o co martwić.



typowy polaczek
Zgłoś
Avatar
x................s 2014-02-23, 1:31 3
raphael napisał/a:



typowy polaczek



uważaj bo ci sznyty na odybcie puszczą tak się spiąłeś.
Zgłoś
Avatar
s................s 2014-02-23, 1:35 9
Gdyby ludzie nie mający nic do powiedzenia, powstrzymali się od dania słownego dowodu na to, byłoby wszystkim lżej. Nie wiem co za babka, nie znam jej, w przeciwieństwie do wszystkowiedzących userów tego kurwidołka, którzy oprócz bycia specami od medycyny, polityki, matematyki wyższej i życia znają osobiście każdą osobę która zaginęła, wiedzą z kim się rucha bądź nie rucha, jakie ma hobby i czym się zajmuje. Szkoda w tym wszystkim tylko kumpli i rodziny zaginionej, że muszą tę spierdolinę czytać, a nawet jak nie muszą, to ktoś prędzej czy później im to podeśle, bo tak działa jamniczek... znaczy się społeczeństwo. Dla mnie mogłaby se nawet dorobić prącie na czole, i tak mniejszą dezaprobatę budzić będzie niż standardowy siuśkowaty społeczniak bulwersujący się przed kompem, że typiara nie wpasowuje się w ogólnie przyjęte normy kolektywnego umysłu matołków. Gdyby jeszcze faktycznie było wiadomo, że jest tak zjebaną osobą jak piszecie, byłbym w stanie to zrozumieć - wszystko jednak opieracie zawsze na zewnętrznej powłoce.
Może jakoś się na starość przewrażliwiony robię, ale co raz bardziej irytuje mnie gnojenie tych, którzy nie mają możliwości się w żaden sposób obronić. Zwłaszcza jeśli w sumie nie ma ku temu powodów. Jebnijcie jeszcze jej dane anonimowym bohaterom z redwatch, bo na pewno ćpie i jest lewaczką. Aha, i jest wiedźmą. Na stos.
Zgłoś
Avatar
r................l 2014-02-23, 3:40 1
xts napisał/a:



uważaj bo ci sznyty na odybcie puszczą tak się spiąłeś.



"sznyty na odybycie"? wtf? nie dość, że polaczek i pedał to jeszcze analfabeta
Zgłoś
Avatar
maddog77 2014-02-23, 5:52
Zaruchana....kurwa nie nasrałbym na nią nawet gdyby się paliła.
Zgłoś
Avatar
rafcior84 2014-02-23, 10:14 3
Jej fotka z rodzicami, żeby łatwiej było poznać:

Zgłoś
Avatar
Purgen 2014-02-23, 11:22
To Benia, laska Budaprena
Zgłoś
Avatar
detheroc 2014-02-23, 11:47
@~sanctusdiavolos: No dokładnie, niezła kurwa bieda umysłowa na tym sadisticu, ale czego oczekiwać po przygłupich polaczkach pozbawionych wrazen, siedzacych cale dnie w piwnicy i walacych konia do zdjec w internecie.
Zgłoś
Avatar
x................s 2014-02-23, 11:48
raphael napisał/a:



"sznyty na odybycie"? wtf? nie dość, że polaczek i pedał to jeszcze analfabeta



nara cwelczy synku

Zgłoś
Avatar
mrozekpl 2014-02-23, 12:01 3
sanctusdiavolos napisał/a:

Gdyby ludzie nie mający nic do powiedzenia, powstrzymali się od dania słownego dowodu na to, byłoby wszystkim lżej. Nie wiem co za babka, nie znam jej, w przeciwieństwie do wszystkowiedzących userów tego kurwidołka, którzy oprócz bycia specami od medycyny, polityki, matematyki wyższej i życia znają osobiście każdą osobę która zaginęła, wiedzą z kim się rucha bądź nie rucha, jakie ma hobby i czym się zajmuje. Szkoda w tym wszystkim tylko kumpli i rodziny zaginionej, że muszą tę spierdolinę czytać, a nawet jak nie muszą, to ktoś prędzej czy później im to podeśle, bo tak działa jamniczek... znaczy się społeczeństwo. Dla mnie mogłaby se nawet dorobić prącie na czole, i tak mniejszą dezaprobatę budzić będzie niż standardowy siuśkowaty społeczniak bulwersujący się przed kompem, że typiara nie wpasowuje się w ogólnie przyjęte normy kolektywnego umysłu matołków. Gdyby jeszcze faktycznie było wiadomo, że jest tak zjebaną osobą jak piszecie, byłbym w stanie to zrozumieć - wszystko jednak opieracie zawsze na zewnętrznej powłoce.
Może jakoś się na starość przewrażliwiony robię, ale co raz bardziej irytuje mnie gnojenie tych, którzy nie mają możliwości się w żaden sposób obronić. Zwłaszcza jeśli w sumie nie ma ku temu powodów. Jebnijcie jeszcze jej dane anonimowym bohaterom z redwatch, bo na pewno ćpie i jest lewaczką. Aha, i jest wiedźmą. Na stos.


jak tak to przeczytać to niby ma sens tylko zapomniałeś o jednym kurwim szczególe.
Miałeś zdjęcie tego "czegoś" (człowiekiem tego nie nazwę ) na poczatku tematu.
Jeśli dla Ciebie DZIECIAK w wieku 15lat (do kurwy nędzy ja mając 15lat robiłem nad morzem tatuaże z henny i biegałem po boisku i nikomu nie przyszło wtedy na myśl żeby tak coś odjebać) ma kolczyki wielkości pięciozłotówki (i to chuj wie co mające oznaczać) ,włosy pionowo do góry ,boki ścięte i na szyi jakaś obroża to może spróbuj sportów ekstremalnych na których można łatwo stracić jaja.
To nie dziecko ale jakiś popierdoleniec.
przypomnij sobie swoje szczenięce lata (o ile teraz ich nie przechodzisz) i zrozumiesz czym była kiedyś kultura,maniery,obiady u babci która zawsze była staromodna i dobre wychowanie.
Zrozumiesz że ludzie dziczeją a rodzice są bierni.
I wszystko to zasluga popierdolonego myślenia wychowujących-rodziców i państwa.
Zgłoś
Avatar
s................s 2014-02-23, 14:32
Cytat:

przypomnij sobie swoje szczenięce lata (o ile teraz ich nie przechodzisz) i zrozumiesz czym była kiedyś kultura,maniery,obiady u babci która zawsze była staromodna i dobre wychowanie.
Zrozumiesz że ludzie dziczeją a rodzice są bierni.



Przeszedłem je troszkę wcześniej niż ty, jeśli widzisz wiek w profilu, więc bez takiego srania. Druga sprawa, że sam napisałeś że to dzieciak. A to właśnie dzieciaków najbardziej ciągnie do ekpserymentowania z własnym wizerunkiem. W dodatku gdy zaczynają uświadamiać sobie w jak niedojebanym środowisku żyją (ja na przykład chodziłem do szkoły, gdzie były same dzieciaczki z bogatych domów, synki prawników i córeczki prezesów - też zatem unikałem tych wszystkich płytkich, materialnych i przyziemnych ludzi i trzymałem se swoimi), chcą się od tego jak najbardziej odciąć. Stąd też są podatne na wszelkiej maści subkultury. To że chodziłeś w dzieciństwie na obiad do babci, to zasługa Twoich rodziców, którzy Cię przypilnowali. Jej może nie miał kto przypilnować - wiadomo w jakiej rodzinie się wychowała? Wiadomo przez co mogła przejść? Nie wiadomo, więc na chuj pierdolić jaka to ona jest zła. Stworzyliście cały model psychologiczny dziewczyny tylko i wyłącznie w oparciu o jej zdjęcie - gratulacje. Doktorat z psychologii macie w kieszeni.
Poza tym co to wszystko co napisałeś ma wspólnego z moją wypowiedzią, to nie wiem - w żadnym razie jej w każdym razie nie wyklucza.
Piszesz jeszcze o tych manierach i kulturze... właśnie zajebisty tego pokaz daliście w tym temacie.
Zgłoś
Avatar
x................s 2014-02-23, 15:05 1
sanctusdiavolos napisał/a:



Przeszedłem je troszkę wcześniej niż ty, jeśli widzisz wiek w profilu, więc bez takiego srania. Druga sprawa, że sam napisałeś że to dzieciak. A to właśnie dzieciaków najbardziej ciągnie do ekpserymentowania z własnym wizerunkiem. W dodatku gdy zaczynają uświadamiać sobie w jak niedojebanym środowisku żyją (ja na przykład chodziłem do szkoły, gdzie były same dzieciaczki z bogatych domów, synki prawników i córeczki prezesów - też zatem unikałem tych wszystkich płytkich, materialnych i przyziemnych ludzi i trzymałem se swoimi), chcą się od tego jak najbardziej odciąć. Stąd też są podatne na wszelkiej maści subkultury. To że chodziłeś w dzieciństwie na obiad do babci, to zasługa Twoich rodziców, którzy Cię przypilnowali. Jej może nie miał kto przypilnować - wiadomo w jakiej rodzinie się wychowała? Wiadomo przez co mogła przejść? Nie wiadomo, więc na chuj pierdolić jaka to ona jest zła. Stworzyliście cały model psychologiczny dziewczyny tylko i wyłącznie w oparciu o jej zdjęcie - gratulacje. Doktorat z psychologii macie w kieszeni.
Poza tym co to wszystko co napisałeś ma wspólnego z moją wypowiedzią, to nie wiem - w żadnym razie jej w każdym razie nie wyklucza.
Piszesz jeszcze o tych manierach i kulturze... właśnie zajebisty tego pokaz daliście w tym temacie.



bronisz tego gówna bo pewnie każdy cię patykiem w realu odpycha "znikaj brudzie"
Zgłoś
Avatar
DevlinFriz 2014-02-23, 15:12
Jakiś tydzień temu widziałem to-to z innym kinder-punkiem jak jechałem linią numer 3 (chyba).
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie