18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 52 minuty temu
Avatar
g1452710 2015-05-29, 22:35
Kuurwa, jakie to ma pierdolnięcie !!!
Zgłoś
Avatar
blackbird969 2015-05-29, 22:42
to BMW to E60 M5 z 5L silnikiem V10, który swoją drogą jest zajebisty, 507KM i 520Nm
wolałbym takie BMW, w którym zmieszczę siebie z rodziną i teściową w bagażniku niż Aston Martina dla 2 osób
Zgłoś
Avatar
harnas55 2015-05-30, 1:23
Leszcze jak cholera z tych kierowców.
Zgłoś
Avatar
nepster 2015-05-30, 4:36 1
Y0SH napisał/a:

nepster ale jesteś zjebem lol - na którekolwiek z tych według ciebie zjebanych aut będziesz zarabiał przez pół swojego wszawego życia. Tak aston martin V12 ale jesteś kurwa debilem z głową chyba w dupie bo nie w chmurach.
To jest najlepsze w takich pajacach jak ty "no M5tka co za syf kurwa czemu nie Koenigsegg" a jeździsz pewnie fiatem bravo 1.4 (o ile takim wypasem chociaż po pewnie nawet prawka nie masz). No straszne, że pęknięta szyba haha - takie auto to już na złom.

@KIERR
M5 E34 trochę już starawe lepiej dozbierać na E39 (jeździłem tym i tym i co V8 to V8 ) - pamiętaj tylko żeby nie mieć pękniętej szyby bo takie auto to już szrot



Wracaj na kwejka gimbie, zanim mama zobaczy, że na sadolu siedzisz i będzie szlaban na internety. Osoba której pisałem o Astonie sama stwierdziła, że MARZY o jakimś tam BMW. Marzenia mają to do siebie, że z reguły są nierealizowalne (więc jak już puszczać wodzę fantazji to chociaż z klasą). Gdyby napisał, że planuje kupić tą M5'tkę to bym się nie przypierdalał. A co do tematu pękniętej szyby, wybacz ale jeśli kogoś stać na auto, które uważa, za takie super zajebiste to dlaczego nie wymieni w nim pękniętej szyby?? Pewnie dlatego, że furki były z wypożyczalni albo od taty, który na jeżdżenie po warsztatach nie ma czasu.
Zgłoś
Avatar
kuszela1 2015-05-30, 6:08
dalem piwo ale kurwa nie chce zeby tacy po dragach jezdzili jak ja jade z rodzina na grilla
Zgłoś
Avatar
Moodyxcore 2015-05-30, 10:16
co do pękniętej szyby to polska ma jakieś popierdolone przepisy
miałem lekki odprysk wielkości 10gr a tu jeb dowod zabrany
w Szwecji rodzinka kupiła auto z pęknięta po całości i nic Policje to nie obchodzi:]
Zgłoś
Avatar
Siekul 2015-05-30, 12:55
Moim marzeniem jest Mercedes S-klasa z rodziny AMG. 2-4letnie - choć w cholerę (nadal) drogie są w przystępnej cenie
(dla średnio zamożnego obywatela), bo ok. 200tyś. - ale to marzenie dla auta dla rodziny. Dla siebie kupiłbym Porsche 911 Carrera Coupe PDK. Cena 300tyś za używane 3letnie - oczywiście przeraża, ale wygląd i ten dźwięk jest ponadto. Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
szklanka 2015-05-30, 16:42
Jadą jak pizdy to ich wyprzedzają, co tu dziwnego? Spierdolone przepisy tak zastraszyły społeczeństwo że 65 km/h to już przesada. Pojebane społeczeństwo, chciałem jeszcze dodać.
Zgłoś
Avatar
szefooo 2015-05-30, 18:25
Rozmawiam ze znajomym ostatnio i temat zszedł na Bogusia z m3.
Ja - no zrobił bogusia z m3
kumpel - jakiego bogusia?
ja - no bogusia z m3 nie znasz idola z internetów?
kumpel - pierdolisz. Jak ktos z tak małym mieszkaniem może być czyimś idolem?

Ps. Kumpel ma ponad 200 konna BMke
Zgłoś
Avatar
KiKiZ 2015-05-30, 19:31 2
q1:
ktoś pisał o tym, że ktoś jara się "starą integrą" i "bmw z rozjebaną szybą"

: ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ja pierdole...

q2:
ktoś Ci powinien pokazać auto z klasą takie jak np. Aston Martin V12 Vantage S albo lepiej One-77, bo skoro marzysz o BMW to znaczy, że bardzo źle z tobą.

Głupszego posta tutaj nie przeczytałem chyba nigdy... Pewnie w życiu nie będziesz miał takiego samochodu, ba, nawet pewnie nie siedziałeś w nim albo go w ogóle nie widziałeś, ale trzeba się zachwycać ścigałkami zabawkami... Piona dla kolesia z realnymi marzeniami, że kupi sobie kiedyś M5
Zgłoś
Avatar
P................e 2015-05-30, 19:42
NieLubjeLudzji napisał/a:

Jedziesz sobie kulturalnie z rodzinka na wakacje a tu jakis kutas w ciebie przypierdoli bo chcial sie zabawic. Oby sie rozpierdolil na najblizszym drzewie! Zwale sobie konia do fotek rozjebanego auta.



Kurwa, ile ty masz lat, że rodzice Cie jeszcze zabierają na wakacje?
Zgłoś
Avatar
KiKiZ 2015-05-30, 23:35
@up: rodzina zawsze zostanie rodziną i wspólny wyjazd jest czymś normalnym i raczej nie wstydziłbym się komuś powiedzieć, że byłem z RODZICAMI na wyjeździe/wakacjach(dla Ciebie pewnie tylko kumple się liczą w życiu), słaby pojazd trochę jak dla mnie...
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2015-05-30, 23:35
blackbird969 napisał/a:

to BMW to E60 M5 z 5L silnikiem V10, który swoją drogą jest zajebisty, 507KM i 520Nm

wolałbym takie BMW, w którym zmieszczę siebie z rodziną i teściową w bagażniku niż Aston Martina dla 2 osób



Każdy zainteresowany zna te dane, albo potrafi sobie sam wyszukać w Internecie, więc nie musisz zgrywać znawcy. Poza tym, kogo interesuje co byś wolał, jak ani na M5, ani na Astona Martina nigdy Cię nie będzie stać.
Zgłoś
Avatar
gtrunio 2015-05-31, 18:07 1
za zapierdalanie na drogach publicznych zawsze piwko, a tym co się nie podoba kutas w brudne dupsko
Zgłoś