18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Zagrywka Szeryfa.
Jaco4a • 2013-03-21, 14:25
Na filmie ukazane jest jak policja potrafi zarabiać na obywatelach, doprowadzając do upozorowanej stłuczki, jednak kierujący był czujny i nie dał się wkopać.

Zgłoś
Avatar
~Conscribo 2013-03-21, 14:45 6
zapierdalał prawym pasem to go pan władza przystopował

U nich za przekroczenie prędkości można kulkę zarobić, więc niech się cieszy, że tak się tylko skończyło.
Zgłoś
Avatar
Borys_ 2013-03-21, 15:25 35
akcja 1:30

Dłuższego wstępu kurwa nie szło ?
Zgłoś
Avatar
dirty_pig 2013-03-21, 16:45 3
i jak tu miec szacunek do milicjantow. baranow przyjmuja to i taka milicja jest nie wazne gdzie
Zgłoś
Avatar
Dalias 2013-03-21, 19:57
Jednak nie tylko w Polsce mamy cwanych misiaczków.
Zgłoś
Avatar
Daniel95 2013-03-21, 19:58
O te skurwisyny...
Zgłoś
Avatar
BornToBeGenius 2013-03-21, 20:10 14
Cytat:

zapierdalał prawym pasem to go pan władza przystopował


A blokowanie lewego pasa jest w porządku
Zgłoś
Avatar
juki 2013-03-21, 20:12
I jada tym lewym pasem.... Prawie jak u nas.
Zgłoś
Avatar
bujaszaka 2013-03-21, 20:13
Jeżdżą jak chcą, banda kurwa debili... Szkoda, że się wszyscy nie rozjebali
Zgłoś
Avatar
CzaszekGocz 2013-03-21, 20:15 6
Norma w wielu państwach. Myślą, że mają mundur i to ich upoważnia do czegoś i do nie ponoszenia za to coś konsekwencji (zazwyczaj w sądzie wygrywają - jedna mafia). Tak na prawdę to pensje otrzymują z podatków, które pochodzą z pensji obywateli (tak, także swoich) i dlatego tym bardziej powinni skłaniać się do wykonywania swoich obowiązków czyt. pomoc i ochrona obywateli, a nie upierdalania ich na każdym możliwym kroku (przykłady można mnożyć, macie pewnie swoje nawet) mendy. Oczywiście nie chciałem obrażać wszystkich policjantów, bo znam też normalnych gliniarzy i nie należy wszystkich jedna miarą... bla bla bla idę na piwo.
Zgłoś
Avatar
monto 2013-03-21, 20:18
za wyprzedzanie prawym pasem to im sie chuj do dupy nalezy
Zgłoś
Avatar
nitrox89 2013-03-21, 20:21 1
Cytat:

za wyprzedzanie prawym pasem to im sie chuj do dupy nalezy



Z tego co ja sie orientuje to jak jest dwa i więcej pasów to można wyprzedzać prawym.
A lewego blokować nie można...

P.S
Strolowałem ostatnio drogówkę doprowadzając do tego że wyprzedzili mnie na przejściu :F
Zgłoś
Avatar
genghiskhan 2013-03-21, 20:22 1
CzaszekGocz napisał/a:

Norma w wielu państwach. Myślą, że mają mundur i to ich upoważnia do czegoś i do nie ponoszenia za to coś konsekwencji (zazwyczaj w sądzie wygrywają - jedna mafia). Tak na prawdę to pensje otrzymują z podatków, które pochodzą z pensji obywateli (tak, także swoich) i dlatego tym bardziej powinni skłaniać się do wykonywania swoich obowiązków czyt. pomoc i ochrona obywateli, a nie upierdalania ich na każdym możliwym kroku (przykłady można mnożyć, macie pewnie swoje nawet) mendy. Oczywiście nie chciałem obrażać wszystkich policjantów, bo znam też normalnych gliniarzy i nie należy wszystkich jedna miarą... bla bla bla idę na piwo.


wez ode mnie abyś miał co wypić w ogole

monto napisał/a:

za wyprzedzanie prawym pasem to im sie chuj do dupy nalezy


nie mierz wszystkich swoją miarą
Zgłoś
Avatar
bananoff 2013-03-21, 20:43 5
Gdyby to była rosja to gościu by zajechał milicji droge, wytargał z auta milicjanta i zajebałby mu gonga.
Zgłoś
Avatar
nicemilio 2013-03-21, 21:09
Conscribo napisał/a:

zapierdalał prawym pasem to go pan władza przystopował



monto napisał/a:

za wyprzedzanie prawym pasem to im sie chuj do dupy nalezy



A wy barany jeden z drugim znacie przepisy, które obowiązują w Stanach? Byliście tam?
Tak się składa, że w Stanach można wyprzedzać prawym pasem. Wiem bo byłem i jeździłem.
Dziękuję, dobranoc.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie