18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:13
🔥 Wyprzedzanie po polsku - teraz popularne
🔥 Kibic kopie ukraińca - teraz popularne
Avatar
dwakilo 2024-09-01, 22:25 1
biegu86 napisał/a:

Czytając takie wysrywy białych zakładam ludzi przestaje mnie dziwić że czarni i szarzy sobie na białym kontynencie pozwalają na wszystko.

Nie kurwa są jeszcze ludzie konserwatywni na tym świecie dla których rodzina to największa wartość.



Nie trzeba być konserwatystą żeby rodzina była największą wartością.
Zgłoś
Avatar
PabloSkills 2024-09-01, 22:59
Ba ... młody to się zesrał na długo przed tym zdarzeniem.
Zgłoś
Avatar
paragon0 2024-09-01, 23:18 1
biegu86 napisał/a:

Czytając takie wysrywy białych zakładam ludzi przestaje mnie dziwić że czarni i szarzy sobie na białym kontynencie pozwalają na wszystko.
My jako społeczeństwo już upadliśmy mentalnie i moralnie.
Wygodnictwo, dobrobyt i lewackie ideologię krążące w mediach i sieci zrobiły swoje.
Bo jaką amebą umysłową trzeba być by dzieci wyśmiewać, obrażać?
Od słowa do słowa puszczonego w świat szerzy się ten Wasz styl życia polegający na totalnym wyjebaniu i siedzeniu sobie w piwnicy.
Jeśli my biali ludzie nie będziemy mieli dzieci to ciapactwo i murzyństwo przejmie nas bez broni.
Róbcie tak dalej, a gdy przyjdzie czas próby zesracie się w gacie i przekonacie się że ten Wasz wygodny i bezpieczny styl życia to fikcja i całe Wasze wyobrażenia o świecie runą jak domek z kart.
Jeszcze do tego obrażanie na każdym kroku kobiet w ciąży że 800 plusiara.
Nie kurwa są jeszcze ludzie konserwatywni na tym świecie dla których rodzina to największa wartość. Więc powiem od siebie: Pierdolcie się wszyscy blackpilowi julkarze tiktokerzy i internetowi mędrcy.



Jebie od Ciebie cuck-serwatyzmem
Zgłoś
Avatar
RayBarnett 2024-09-02, 13:04
wilkoala napisał/a:

Ale zdajecie sobie sprawę że to portal z czarnym humorem, a nie pudelek albo inny wykop?



Osiągnąłeś ten mistyczny chłód, nie ma już dla ciebie ratunku.
Zgłoś
Avatar
Golemski 2024-09-05, 22:22
biegu86 napisał/a:

Czytając takie wysrywy białych zakładam ludzi przestaje mnie dziwić że czarni i szarzy sobie na białym kontynencie pozwalają na wszystko.
My jako społeczeństwo już upadliśmy mentalnie i moralnie.
Wygodnictwo, dobrobyt i lewackie ideologię krążące w mediach i sieci zrobiły swoje.
Bo jaką amebą umysłową trzeba być by dzieci wyśmiewać, obrażać?
Od słowa do słowa puszczonego w świat szerzy się ten Wasz styl życia polegający na totalnym wyjebaniu i siedzeniu sobie w piwnicy.
Jeśli my biali ludzie nie będziemy mieli dzieci to ciapactwo i murzyństwo przejmie nas bez broni.
Róbcie tak dalej, a gdy przyjdzie czas próby zesracie się w gacie i przekonacie się że ten Wasz wygodny i bezpieczny styl życia to fikcja i całe Wasze wyobrażenia o świecie runą jak domek z kart.
Jeszcze do tego obrażanie na każdym kroku kobiet w ciąży że 800 plusiara.
Nie kurwa są jeszcze ludzie konserwatywni na tym świecie dla których rodzina to największa wartość. Więc powiem od siebie: Pierdolcie się wszyscy blackpilowi julkarze tiktokerzy i internetowi mędrcy.



Zalogowałem się tylko po to by dać Tobie piwo za ten komentarz.
Zgłoś
Avatar
biegu86 2024-09-06, 7:03
Golemski napisał/a:

Zalogowałem się tylko po to by dać Tobie piwo za ten komentarz.



Dzięki. Pozdrawiam
Zgłoś