18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 59 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:55
Jeden motocykl zajeżdża drogę drugiemu czego skutkiem nie mogło być nic innego jak pacnięcie o ziemie. Kobieta na postronnym motocyklu z miejsca zeskakuje by nieść pomoc ale też jej potrzebuje więc nic nie może zrobić. Różowa jej torebka będzie w kurzu wytytłana.

Zgłoś
Avatar
moskalowy 2017-05-09, 10:00
Karuzela śmiechu...

Zgłoś
Avatar
neced 2017-05-09, 10:54
I dziadzia się wypierdolił
Zgłoś
Avatar
dziaad 2017-05-09, 16:01
wina puszkarza bo nie patrzył w lusterka.

______________

jebie mnie opinia prostaków
Zgłoś
Avatar
Noside 2017-05-09, 16:46
Oczywiście będą obwiniać kierowców samochodów.

______________

Ja, nieosoba niechcąca dwójmyśleć co dzień popełniam myślozbrodnię. Jedynym dwa plus słusznym plusczynem jest użycie nowomowy zamiast staromowy w opisie.
Aktualnie czekam na zatwierdzenie z Miniprawd i dalsze instrukcje od Wielkiego Brata.
Zgłoś
Avatar
katrzyk3 2017-05-09, 23:37
Fantastico..... dokoncze - a deska lezala na stopniu:)

______________

katrzyk3
Zgłoś
Avatar
InnyName 2017-05-10, 21:09 1


Nie pozdrawiam

______________

WSZELAKIE, WSZYSTKIE, KAŻDY MÓJ FILM DODANY NA SERWER SADISTIC.PL JEST PODPIERDOLONY ZE ŹRÓDŁA NA KTÓRYM JEST TAKA, A NIE KURWA INNA JAKOŚĆ, WIĘC POCAŁUJCIE MNIE WSZYSCY W DUPĘ JEŚLI WAM ONA NIE ODPOWIADA.
Miłego oglądania. Pozdrawiam!
Zgłoś
Avatar
Essent 2017-05-10, 21:58 3
Autor pewnie już wie,że jego popularność spada w związku z nie do końca prawidłowymi opisami.Czemu żaden admin tego portalu nie wyjebie go na zbity ryj ? Czyżby mu płacili za swoje wypociny ?Nie mnie osądzać ale powiem jedno:Fantast.szlag mnie trafia jak widzę posta co wrzuciłeś,po prostu go nie oglądam bo Ty go wrzuciłeś.Swoimi opisami pierdolisz całą sytuację i ciekawostkę.Jedyne co potrafisz to spierdolić humor komuś kto cię zna od paru miesięcy oraz to,że mieszasz w głowie każdemu użytkownikowi.Może trochę się rozgadam ale,wyobraźmy sobie nowego KLIENTA na sadolu.I co on poczuje czytając twoje zjebane wypociny ?Że na sadolu są najebane dzieci z porażeniem mózgu itp.
P.S. Wkurwiasz mnie nie od dziś więc skończ z tym pierdoleniem fantasriko
Zgłoś
Avatar
ChybaTy1 2017-05-10, 22:29 1
Motocyklista motocykliście motocyklistą.
Zgłoś
Avatar
Hellsmess 2017-05-10, 23:25
Nie patrzył w lusterka!
Zgłoś
Avatar
krasnal_hałabała 2017-05-11, 20:40
@3up, Już się wypieniłeś? konik zwalony? to się uspokój.
Zgłoś
Avatar
mojo90 2017-05-12, 10:43
Takie są z was cioty, żyjące przed komputerem, że nawet nie odróżniacie skutera od motocykla. Motocykliście drogę zajechał jakiś kutas na skuterku, który zapewne nie zna przepisów ruchu drogowego.
Zgłoś