18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
józekdeluxe 2018-02-26, 20:58 1
Coś musiał odjebać konkretnego, że aż takie zbiorowisko paparazzi się zrobiło.
Zgłoś
Avatar
Argeusz 2018-02-26, 21:39
@up jasne, a potem płacić kilka tysięcy za sprzęt.
Zgłoś
Avatar
C................s 2018-02-26, 22:45 13
Rebeliant_ZPF napisał/a:


Nawet największemu ścierwu należy się ochrona prawna i poszanowanie jego godności, nawet jak kurwa zgwałcił wam wszystkie baby w rodzinie, łącznie z babką, którą po robocie w domu wykopał z ogródka



Takiemu ścierwu należy się śmierć w cierpieniach. Jeśli ktoś występuje przeciwko prawu, to prawo powinno przestać go chronić.
Zgłoś
Avatar
en-em 2018-02-26, 22:54
nauczka dla tych sępów z tv..zawsze się wpierdalają z kamerą pod sam nos
Zgłoś
Avatar
Dzisiaj 2018-02-26, 23:18 34
Rebeliant_ZPF napisał/a:

W sumie chuj jakim by ścierwem nie był, ale to nie był przechodzień, co sobie film nagra i nigdy nie obejrzy, ewentualnie pokaże kilka razy znajomym.

W przypadku dziennikarzy jest niemal 100% pewność, że opublikują twój wizerunek, łamiąc przy tym prawo, zatem prewencyjnie jak najbardziej NALEŻY rozpierdalać jebanemu dziennikarskiemu ścierwu ich kamery gdy sobie nie życzycie być publicznie okazanym.

A w Polsce szczególnie, bo zamazanie twarzy paskiem to zdecydowanie za mało aby ochronić czyjeś dane osobowe.

Nawet największemu ścierwu należy się ochrona prawna i poszanowanie jego godności, nawet jak kurwa zgwałcił wam wszystkie baby w rodzinie, łącznie z babką, którą po robocie w domu wykopał z ogródka

edit: NALEŻY - o ile jesteście w centrum uwagi, a nie jeśli jesteście częścią tłumu/zbiegowiska.



pierdolisz synek...

jesteś scierwem to tracisz wszystkie przywileje zwiazane z byciem czlowiekiem.

Gwalcisz kurwa dzieci, mordujesz dla zabawy itd. jestes scierwem a twoj tępy ryj powinien zobaczyc caly swiat, tak na wszelki wypadek - jakbys uciekl zamiast zdechnać w pierdlu.

Jestes scierwem to ostatnia rzecz przed egzekujca to wlasnie powinien byc pokazany twoj glupi ryj wraz z imieniem i nazwiskiem oraz miejscem zamieszkania.

Poszanowanie godnosci? Kolesiowi, ktory gwalci i morduje kilkuletnie dzieci nalezy sie cokolwiek poza karą śmierci? NIE
Zgłoś
Avatar
samae 2018-02-26, 23:34
17 lat żyje a ona mu pietnastaka dała...
Zgłoś
Avatar
edek.bajzel 2018-02-26, 23:35 1
na spokojne zachowanie aresztowanego, zalecam mocny kop w wydmuszki ,
profesor od patologii
Zgłoś
Avatar
zielak300 2018-02-27, 2:03
Znam to uczucie. Gram w jednym znanym serialu i często zdarza się ktoś robiący zdjęcia jak wychodze z mcdonalda. Mam ochote wyjebać takiego buta
Zgłoś
Avatar
józekdeluxe 2018-02-27, 8:10
zielak300 napisał/a:

Znam to uczucie. Gram w jednym znanym serialu i często zdarza się ktoś robiący zdjęcia jak wychodze z mcdonalda. Mam ochote wyjebać takiego buta



To wyjeb. Sławie to na pewno nie zaszkodzi.
Zgłoś
Avatar
~Angel 2018-02-27, 8:35 10
zielak300 napisał/a:

Znam to uczucie. Gram w jednym znanym serialu i często zdarza się ktoś robiący zdjęcia jak wychodze z mcdonalda. Mam ochote wyjebać takiego buta



Ooo... kurwa!

Maciuś z Klanu
Zgłoś
Avatar
furandi 2018-02-27, 9:04
Co do dyskusji, czy nie więźniowie powinni pracować na podatników, a nie na odwrót?
Zgłoś
Avatar
jackalski 2018-02-27, 9:10
Rebeliant_ZPF napisał/a:


W przypadku dziennikarzy jest niemal 100% pewność, że opublikują twój wizerunek, łamiąc przy tym prawo, zatem prewencyjnie jak najbardziej NALEŻY rozpierdalać jebanemu dziennikarskiemu ścierwu ich kamery gdy sobie nie życzycie być publicznie okazanym.



Ach, jakże pięknie by było, gdyby podobnie Tobie myślący obrońcy przestępców wyjechali do kraju gdzie takie standardy obowiązują.

Rosja czeka…
Zgłoś
Avatar
TeaWithLemon 2018-02-27, 9:36
Jesli nie wyrazal zgody na filmowanie to moze miec wyjabane..

Przeciez za to go nie posadza
Zgłoś
Avatar
Patroll1964 2018-02-27, 22:21
Temu ścierwu ZPF dałem piwo przypadkowo, moje serce boli
@Dzisiaj popieram
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie