18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 22:25
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Youtubery w McLarenie - teraz popularne
Zakaz pedałowania
BongMan • 2014-01-14, 14:22
Bambo postawił na swoim, a lewacki i pedalski zachód może mu potaśtać
Cytat:

Prezydent Nigerii Goodluck Jonathan podpisał właśnie ustawę zakazującą homoseksualizmu. Zabroniono nie tylko małżeństw, ale również stosunków miłosnych między osobami tej samej płci. Antygejowskiej ustawy nie wstrzymały nawet pogróżki Zachodu o wstrzymaniu pomocy, gdyż budżet Nigerii zasila ropa naftowa (2 mln baryłek dziennie).

Podpisana przez prezydenta Goodlucka Jonathana ustawa zabrania małżeństw homoseksualnych, „stosunków miłosnych” między osobami tej samej płci, a nawet zrzeszania w organizacjach walczących o prawa gejów i lesbijek. Złamanie kontrowersyjnych przepisów grozi pozbawieniem wolności do lat 14.

Goodluck Jonathan długo zwlekał z podpisaniem ustawy, którą parlament uchwalił już w maju 2013 roku, jednak nowe prawo zostało dobrze przyjęte przez większość społeczeństwa Nigerii, gdzie wrogość wobec homoseksualistów jest na porządku dziennym.

Jak przypomina m.in. Agencja Reuters, Wielka Brytania oraz inne kraje zachodnie zapowiadały wstrzymanie pomocy w przypadku uchwalania antyhomoseksualnego prawa przez afrykańskie kraje. Argument ten traci jednak na znaczeniu w przypadku Nigerii, której budżet zasilają dochody z wydobycia ropy naftowej wynoszącego 2 miliony baryłek dziennie.


ze-swiata.pl/nigeria-zakazala-homoseksualizmu/
Zgłoś
Avatar
blachahaha 2014-01-14, 17:49 11












Zgłoś
Avatar
johnnybgoode 2014-01-14, 17:50 8
Każdy powinien sam rozporządzać swoją dupą. Pojebane jest tylko obnoszenie się z tym i promowanie; nikomu też nie powinny przysługiwać żadne specjalne prawa.
Zgłoś
Avatar
Sledziu_w 2014-01-14, 17:55
No, to good luck, Goodluck.
Jakich to czasów dożyliśmy! Czarny uczy kultury białego.
Zgłoś
Avatar
Hangman108 2014-01-14, 18:05 4
Gimby tak zawsze niszczą ,,komuchów" w komentarzach, a jak ktoś rozporządza co i z kim można robić we własnym łóżku (totalitaryzm się kłania), to przyklaskują jak stado jebanych pawianów.
Zgłoś
Avatar
ogonix 2014-01-14, 18:08 6
moim zdaniem powinno się pałować tych idiotów, którzy z dmuchanymi kutasami i w lateksowych ciuszkach biegają po mieście i robią bajzel. jak ktoś chce się ruchać w dupę w domowym zaciszu - to proszę bardzo, komu to przeszkadza? ja osobiście nic nie mam do homoseksualistów, przecież każdy ma prawo do szczęścia. problem zaczyna się wtedy, kiedy zachciewa im się praw do adopcji czy jakiś obleśnych, spierdolonych parad "równości".

jak dla mnie to niech sobie w swoim domu robią co im się tylko podoba, żeby tylko się nie narzucali innym. dlaczego mamy karać ludzi, że urodzili się z jakimś defektem i próbują względnie "normalnie" żyć ? skoro nikt nie ma na to wpływu i nie da się tego wyleczyć ? ciekawe co by zrobili ci wszyscy wielcy internetowi wojownicy jakby urodziło im się homoseksualne dziecko .
Zgłoś
Avatar
N................s 2014-01-14, 18:28
OK! niech mi prosze ktos wytlumaczy o co chodzi z calym tym gender? wstyd mi pytac, ale ciagle na sadolu o tym wszyscy gadaja.. a ja tez chce sie posmiac ;d

nie, ostatnio mialem w ogole wyjebane co sie dzieje na swiecie wiec nie wiem o co biega
Zgłoś
Avatar
johnnybgoode 2014-01-14, 18:43 1
@up

pl.wikipedia.org/wiki/Gender
Zgłoś
Avatar
vang 2014-01-14, 18:58 1
Ja tego nie rozumiem niby Europa to chrześcijaństwo, a tam przecież w piśmie świętym zakazują homoseksualizmu, było takie jedno miasto pedalskie kiedyś i miłosierny bóg chrześcijan rozniósł je w pizdu.
Zgłoś
Avatar
S................e 2014-01-14, 19:03 1
vang napisał/a:

Ja tego nie rozumiem niby Europa to chrześcijaństwo, a tam przecież w piśmie świętym zakazują homoseksualizmu, było takie jedno miasto pedalskie kiedyś i miłosierny bóg chrześcijan rozniósł je w pizdu.



"Według Biblii przyczyną zagłady Sodomy i Gomory były: niegodziwości i nieokiełznana rozpusta ich mieszkańców oraz przejawiany przez nich brak szacunku i pogarda dla prawa i autorytetów. Sodoma i Gomora to biblijne miasta zamieszkiwane przez ludzi występnych, nie respektujących zasad religijnych a w szczególności wobec Boga."

No kurwa rzeczywiście, jedynie przez homoseksualizm je zniszczono.
Zgłoś
Avatar
ogonix 2014-01-14, 19:10 2
Nexures napisał/a:

OK! niech mi prosze ktos wytlumaczy o co chodzi z calym tym gender? wstyd mi pytac, ale ciagle na sadolu o tym wszyscy gadaja.. a ja tez chce sie posmiac ;d

nie, ostatnio mialem w ogole wyjebane co sie dzieje na swiecie wiec nie wiem o co biega



w gender chodzi o to, że kobieta i mężczyzna powinni mieć równe szanse w społeczeństwie. przykładowo : równe zarobki na tych samych stanowiskach pracy, albo chociażby te same prawa - np w krajach arabskich kobiety nie mogą robić prawa jazdy.

ale i tak banda jeleni papuguje to co im się powie w mediach i gender utożsamiają tylko i wyłącznie z pedałami i lesbijkami i kolorową "równością i tolerancją".
Zgłoś
Avatar
sidian 2014-01-14, 19:31 1
Wszystkim, którzy twierdzą, że Nigeria kogoś uczy kultury, polecam przyjrzenie się bliżej temu krajowi. Najlepiej na miejscu. W sensie wypierdalać do Nigerii, skoro tak się wam podoba pałowanie homosiów.

Co oni wam kurwa zawinili? Zgadzam się w pełni ze Starowiczem, który twierdzi, że większość osobników o nastawieniu mocno antyhomoseksualnym jest niepewna własnej orientacji i stąd ta agresja.

ogonix napisał/a:

w gender chodzi o to, że kobieta i mężczyzna powinni mieć równe szanse w społeczeństwie. przykładowo : równe zarobki na tych samych stanowiskach pracy, albo chociażby te same prawa - np w krajach arabskich kobiety nie mogą robić prawa jazdy.



W gender o gówno chodzi. Nie chodzi o nic. To nie jest ideologia. To jest po prostu zjawisko płci społecznej. Gender to płeć społeczna, nic kurwa więcej. Czego by sobie kościelne świnie spod sutanny nie wyciągnęły, tam nic więcej nie ma. To kościół wymyślił w ogóle "ideologię gender". Gender od płci fizycznej różni się tym, że ta druga jest wszędzie identyczna, a ta pierwsza jest definiowana przez społeczeństwo.

Np. muzułmanka i Polka to ta sama płeć fizyczna, ale kompletnie inna płeć społeczna. Nasza "kobieta" może głosować, pracować, decydować o sobie i ma generalnie równe lub prawie równe prawa mężczyznom. Ich "kobieta" ma gówno zamiast praw, gówno zamiast wolności, gówno zamiast edukacji i jeszcze jej każą nosić szmatę na ryju. Przestańcie kurwa żesz mać dorabiać ideologię do prostego pojęcia.
Zgłoś
Avatar
MrTijomono 2014-01-14, 19:32
Jakie kontrowersyjne? Normalność kurwa!
Zgłoś
Avatar
protos 2014-01-14, 19:32
Równość to także to że babki idą do kopalni kopać węgiel a faceci mogą rodzić dzieci (nie wiem jeszcze jak) i startować w wyborach mis-polonia (znaczy się kasujemy to mis polonia i robimy - "ono polskie najpiękniejsze")
Zgłoś
Avatar
n................o 2014-01-14, 20:18
Na prawdę jesteśmy sto lat za murzynami...
Zgłoś
Avatar
SA10 2014-01-14, 20:42
Genialne, murzyn może być "homofobem", przecież zarzucenie mu czegoś to rasizm.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie