18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:50
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Zakaz pedałowania
BongMan • 2014-01-14, 14:22
Bambo postawił na swoim, a lewacki i pedalski zachód może mu potaśtać
Cytat:

Prezydent Nigerii Goodluck Jonathan podpisał właśnie ustawę zakazującą homoseksualizmu. Zabroniono nie tylko małżeństw, ale również stosunków miłosnych między osobami tej samej płci. Antygejowskiej ustawy nie wstrzymały nawet pogróżki Zachodu o wstrzymaniu pomocy, gdyż budżet Nigerii zasila ropa naftowa (2 mln baryłek dziennie).

Podpisana przez prezydenta Goodlucka Jonathana ustawa zabrania małżeństw homoseksualnych, „stosunków miłosnych” między osobami tej samej płci, a nawet zrzeszania w organizacjach walczących o prawa gejów i lesbijek. Złamanie kontrowersyjnych przepisów grozi pozbawieniem wolności do lat 14.

Goodluck Jonathan długo zwlekał z podpisaniem ustawy, którą parlament uchwalił już w maju 2013 roku, jednak nowe prawo zostało dobrze przyjęte przez większość społeczeństwa Nigerii, gdzie wrogość wobec homoseksualistów jest na porządku dziennym.

Jak przypomina m.in. Agencja Reuters, Wielka Brytania oraz inne kraje zachodnie zapowiadały wstrzymanie pomocy w przypadku uchwalania antyhomoseksualnego prawa przez afrykańskie kraje. Argument ten traci jednak na znaczeniu w przypadku Nigerii, której budżet zasilają dochody z wydobycia ropy naftowej wynoszącego 2 miliony baryłek dziennie.


ze-swiata.pl/nigeria-zakazala-homoseksualizmu/
Zgłoś
Avatar
wajnona 2014-01-14, 21:18
A skąd oni będą wiedzieć, że się dwóch facetów pedaliło? W okna każdemu będą zaglądać? Niemniej pomysł dobry
Zgłoś
Avatar
N................s 2014-01-14, 21:31
johnnybgoode napisał/a:

@up

pl.wikipedia.org/wiki/Gender


dziekuje. w zasadzie to moglem pomyslec i wklepac w google ;d

ogonix napisał/a:



w gender chodzi o to, że kobieta i mężczyzna powinni mieć równe szanse w społeczeństwie. przykładowo : równe zarobki na tych samych stanowiskach pracy, albo chociażby te same prawa - np w krajach arabskich kobiety nie mogą robić prawa jazdy.

ale i tak banda jeleni papuguje to co im się powie w mediach i gender utożsamiają tylko i wyłącznie z pedałami i lesbijkami i kolorową "równością i tolerancją".



ok dzieki. No w zasadzie to zawsze bylem za rowno-uprawnieniem.
Ale przeciez kobiety nie maja zle ani w polsce, ani tym bardziej w europie. wiec stwierdzam ze poprostu tak jak mowiles, banda homosiow lub jakies popierdolone na ryj feministki sobie znow cos wymyslily ^^
Zgłoś
Avatar
BongMan 2014-01-14, 23:43
wajnona napisał/a:

A skąd oni będą wiedzieć, że się dwóch facetów pedaliło? W okna każdemu będą zaglądać? Niemniej pomysł dobry


Nie będą wiedzieć. I mnie się wydaje, że właśnie o to chodzi. Jak dwóch facetów będzie chciało się poruchać, to zrobią to po cichu gdzieś, gdzie nikt ich nie zobaczy. Ta ustawa nie ma na celu wyeliminowania homoseksualizmu, lecz sprawienie żeby pedalstwo i jemu podobne skrzywienia nie afiszowały się i nie demonstrowały swoich skrzywień publicznie. Tam pedały będą się pedalić po cichu w swoim gronie, a nie tak jak u nas wychodzić na ulice, krzyczeć i żądać.
Zgłoś
Avatar
h................n 2014-01-15, 0:10
Już chuj z humanizmem, chuj z racjonalizmem, chuj z liberalizmem, ale wytłumaczcie mi
jak heteroseksualny mężczyzna, nawet jeżeli jest zbyt prymitywny/ograniczony/niewykształcony żeby rozumieć
pojęcia wolności czy humanizmu właśnie, może być przeciwko związkom homoseksualnym?
No jak?
Przecież im więcej gejów tym dla normalnego faceta lepiej, więcej kobiet dla niego, nie?
Skąd ta nienawiść?
Gdybym miał na to wpływ to bym chciał żeby jak najwięcej facetów było gejami żeby mieć większy wybór wśród kobiet.
O co biega gej-hejterom?
Na początku w to nie wierzyłem, ale zaczynam podejrzewać że rzeczywiście ci którzy plują największym jadem
muszą mieć problem z własną seksualnością.
Zgłoś
Avatar
Gregigregi 2014-01-15, 0:30 1
huginn napisał/a:

Już chuj z humanizmem, chuj z racjonalizmem, chuj z liberalizmem, ale wytłumaczcie mi
jak heteroseksualny mężczyzna, nawet jeżeli jest zbyt prymitywny/ograniczony/niewykształcony żeby rozumieć
pojęcia wolności czy humanizmu właśnie, może być przeciwko związkom homoseksualnym?
No jak?
Przecież im więcej gejów tym dla normalnego faceta lepiej, więcej kobiet dla niego, nie?
Skąd ta nienawiść?
Gdybym miał na to wpływ to bym chciał żeby jak najwięcej facetów było gejami żeby mieć większy wybór wśród kobiet.
O co biega gej-hejterom?
Na początku w to nie wierzyłem, ale zaczynam podejrzewać że rzeczywiście ci którzy plują największym jadem
muszą mieć problem z własną seksualnością.



dla mnie brzmisz jak pedal i tyle
Zgłoś
Avatar
Nóż 2014-01-15, 9:28 1
Przecież im więcej gejów tym dla normalnego faceta lepiej, więcej kobiet
dla niego, nie? Skąd ta nienawiść? Gdybym miał na to wpływ to bym chciał żeby jak najwięcej facetów było gejami żeby mieć większy
wybór wśród kobiet.
O co biega gej-hejterom?
Na początku w to nie
wierzyłem, ale zaczynam podejrzewać że
rzeczywiście ci którzy
plują największym jadem muszą mieć probl-


Alarm!_Niebezpieczeństwo!_Aktywować_tryb_awaryjny!

"dla mnie brzmisz jak pedal i tyle"
[Wyślij]

Uff. Za każdym razem działa. Ale było blisko, nie?
Zgłoś
Avatar
BongMan 2014-01-15, 13:25
huginn, jeśli chodzi o pedałów i kobiety, to są pewne problemy. Ostatnio dowiedziałem się ciekawej rzeczy. Dlaczego ideał modelki to z metra cięta deska bez dupy, cycków, bioder i kobiecych kształtów? Dlatego, że taki ideał wykreowali projektanci mody. A większość projektantów mody to kto? Pedały, oczywiście! Sami się przyznają. Tak więc kreują wizerunek kobiety, która ma kształty chłopięce.
Zgłoś
Avatar
ogonix 2014-01-15, 13:54
niestety, jest tak jak mówisz. biznesem mody rządzą pedały, którzy chcą, żeby kobieta przypominała małego chłopca, a nie KOBIETĘ.
niestety, ludzie dają sobą manipulować i dziewczyny wpadają w takie pułapki i chcą się upodabniać do tych "modelek", nie mając pojęcia, że takie "kobiety" podobają się pedałom, a nie facetom. zaczynają się masowo i radykalnie odchudzać co prowadzi do kolejnych zjebanych problemów w pogoni za "idealną" figurą (która jak wiadomo, jest w rzeczywistości obrzydliwa).

ale troszkę odbiegliśmy od tematu
Zgłoś
Avatar
devilmannek 2014-01-15, 21:11
Stawiłbym piwko ale falubaz, przy przereklamkowanej palmiarni.

Gorzów pozdrawia
Zgłoś