18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
Pabloos 2009-05-20, 20:22 7
A ja bym tego psa zajebał, później chodzi się po parkach jak po polach minowych
Zgłoś
Avatar
Gondone 2009-05-20, 20:39 7
może nie psa, a własciciela kretyna :]
Zgłoś
Avatar
~Faper Noster 2009-05-20, 21:43 5
a będziecie się kiedyś, chamy, chcieli rehabilitować...
Zgłoś
Avatar
Skupek 2009-05-20, 22:30
Nostry, browar
Zgłoś
Avatar
Scarlet 2009-05-20, 23:46
ja też mojemu psu daję swobodę wyboru miejsca wydalenia odchodów oskalpujcie mnie
Zgłoś
Avatar
andariel 2009-05-21, 15:20
Scarlet napisał/a:

ja też mojemu psu daję swobodę wyboru miejsca wydalenia odchodów oskalpujcie mnie



I nie sprzatasz po nim? How cute...
Zgłoś
Avatar
Bogna 2009-05-21, 15:23
andariel napisał/a:

I nie sprzatasz po nim? How cute...


bo i po co po piesku swoim sprzątać? w końcu wejście w kupę jest 'na szczęście'.
Zgłoś
Avatar
A................t 2009-05-21, 16:00
Scarlet napisał/a:

ja też mojemu psu daję swobodę wyboru miejsca wydalenia odchodów oskalpujcie mnie



Na pieszczotę trzeba zasłużyć.
Zgłoś
Avatar
Scarlet 2009-05-21, 19:47
Bogna napisał/a:


bo i po co po piesku swoim sprzątać? w końcu wejście w kupę jest 'na szczęście'.



hah, mój pies jest na tyle kulturalny że nie robi kupki na środku chodnika, zawsze gdzieś biegnie w trudno dostępne miejsca

Agaliarept napisał/a:



Na pieszczotę trzeba zasłużyć.



dobrze, postaram się bardziej
Zgłoś
Avatar
Bogna 2009-05-21, 19:52 1
Scarlet napisał/a:

nie robi kupki na środku chodnika


nie musi leżeć na środku chodnika, żeby być miną przeciwpiechotną.
eh, przypomniało mi się, jak parę ładnych lat temu mój kuzyn, wtedy ~3-letni wziął właśnie takiego psiego kloca (bo 'kupką' bym tego nie nazwała, wybacz ), podbiegł do swojej matki, a mojej ciotki i wypalił dosyć głośno 'mamo! mamo! mogę zjeść tego batonika?'. reakcja ciotki robiącej oczy jak 5 złotych, oraz mojego ojca, który obśmiewa wszystko i wszystkich (że nie wspomnę o śmiechach ludzi wokół) - bezcenne .
Zgłoś
Avatar
Scarlet 2009-05-21, 21:13
Bogna napisał/a:


eh, przypomniało mi się, jak parę ładnych lat temu mój kuzyn, wtedy ~3-letni wziął właśnie takiego psiego kloca (bo 'kupką' bym tego nie nazwała, wybacz ), podbiegł do swojej matki, a mojej ciotki i wypalił dosyć głośno 'mamo! mamo! mogę zjeść tego batonika?'. reakcja ciotki robiącej oczy jak 5 złotych, oraz mojego ojca, który obśmiewa wszystko i wszystkich (że nie wspomnę o śmiechach ludzi wokół) - bezcenne .



a ja zawsze wspominam opowieść znajomego jak to zimą sprzedali kawałek zamarznięte psiej kupy zawinięty elegancko w folię aluminiową jako kostkę haszu. jak się chce to biznes można zrobić i na kupie
Zgłoś
Avatar
Bogna 2009-05-21, 21:59 1
a tak poza tym, to:

(z paski.org )
Zgłoś
Avatar
R................g 2009-08-29, 14:49 2
Zgłoś