18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
baraq 2013-10-08, 18:46
Humor na poziomie ew nie zrozumialem i to rzeczywistosc :/
Zgłoś
Avatar
zwirz13 2013-10-08, 18:52 1
może to na zwłoki ?
Zgłoś
Avatar
4x4offroad 2013-10-08, 18:53
jak na naszym sadolu
Zgłoś
Avatar
P................� 2013-10-08, 19:03 4
Super tajny pojazd służb specjalnych.
Zgłoś
Avatar
e................n 2013-10-08, 19:16 8
Ktoś ze złości już obrzygał ten kubeł.
Zgłoś
Avatar
Le_Kloszard 2013-10-08, 19:16
A może tam mają piasek na zimę?
Zgłoś
Avatar
Ragcio 2013-10-08, 22:35
Tak samo logiczne jak góra piachu z wbitą tabliczką z napisem "piach".
Zgłoś
Avatar
GKC 2013-10-09, 2:17
Do kontenera na płody śmieci chcą wrzucać! Hultaje, ja was wszystkich podpierdolę na parafii!
Zgłoś
Avatar
vajron 2013-10-10, 17:16
Wina Tuska
Zgłoś
Avatar
M................n 2013-10-10, 17:31 8
Kurwa w tym nie ma nic śmiesznego, bo chyba nikt z Was nie wie o co chodzi, a ja się domyślam. Śmietnik jest pewnie prywatny, a stoi w zjebanym miejscu i ludzie jeżdżą samochodami i podrzucają śmieci, za które płaci właściciel. To samo mam u mnie w bloku, gdzie do naszego śmietnika podrzucają śmieci te zjeby z domków jednorodzinnych których stać na taką chatę, a nie stać na jebany śmietnik. Swoje napisałem, dajcie jakąś maść na ból dupy.
Zgłoś
Avatar
Jacusia 2013-10-10, 17:36
Jaki absurd ja się pytam? Pewnie jakieś cwaniaki wyrzucają śmieci na krzywy ryj, co by sobie własnych śmietników nie zapełniać. Dlatego właściciel dał notkę. Cóż, mógł założyć kłódkę, ale czy w tym kraju trzeba już popadać w skrajności, bo własny rodak nie ma oporów by wyr*chać swojego krajana na każdy możliwy sposób? To chyba pytanie retoryczne.
Zgłoś
Avatar
drunkenbunkerbrigade69 2013-10-10, 18:25
Bo to jest na płody a nie na śmieci
Zgłoś
Avatar
Kuriki 2013-10-10, 19:31
Mexykanin napisał/a:

Kurwa w tym nie ma nic śmiesznego, bo chyba nikt z Was nie wie o co chodzi, a ja się domyślam. Śmietnik jest pewnie prywatny, a stoi w zjebanym miejscu i ludzie jeżdżą samochodami i podrzucają śmieci, za które płaci właściciel. To samo mam u mnie w bloku, gdzie do naszego śmietnika podrzucają śmieci te zjeby z domków jednorodzinnych których stać na taką chatę, a nie stać na jebany śmietnik. Swoje napisałem, dajcie jakąś maść na ból dupy.


Znam ten ból. A w zasadzie mój znajomy. Wracał akurat do domciu, a tu jakiś wóz się zatrzymał, wysiadł z niego lachon i wyjmuje od chuja worków z bagażnika po czym wyrzuca do nie swojego śmietnika. Znajomy chciał nagrać zdarzenie ale jak tylko spróbował skierować kamerę na lachona i numery rej. wozu to wysiadło dwóch takich karków, że jak się na niego spojrzeli to się obsrał ze strachu schował kam. i spierdolił do domu. Chujowa sprawa
Zgłoś
Avatar
hogg 2013-10-10, 19:31 1
Bo to pojemnik na "konkretne" śmieci/odpady wrzucane np. przez jeden zakład, który wydzierżawił ten pojemnik. Informacja dla babć, które akurat zmieniły pieluszkę wnuczkowi i patrzą gdzie tu ją wyjebać, albo do Kowalskiego, który akurat wyczyścił sobie samochód i patrzy gdzie wywalić puste butelki, papierki i kubki po McDonaldsie.
Naprawdę, pierwszy raz widzicie taki pojemnik, ani to absurdalne ani sadystyczne ani dziwne.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie