18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Avatar
Kozioł. 2014-02-18, 0:57 2
szerLucjan napisał/a:

Wielcy przewrotowcy.... kozaki bo mają kominiarki... w czasie stanu wojennego nikt twarzy nie zasłaniał tylko walczyli o swoje... a teraz to "anonimowość" bo mama zobaczy



Nie zasłaniali bo wtedy pies pociągnął pałą po plecach i leciał dalej lać kogoś innego a teraz zomowcy mają inne sposoby.
Zgłoś
Avatar
rimogyz 2014-02-18, 8:24
Kozioł., pociągnął pałą po plecach, a dwóch innych milicjantów zawlekło do wozu i na posterunek, gdzie z delikwenta różnymi 'metodami operacyjnymi' wyciągano informacje z kim był, itd. Także chuja prawda.

Większość (nie mówię, że wszyscy) walczących o możliwość zasłaniania twarzy to młoty, którym się marzy rozpierducha. I nie mam zamiaru stosować argumentów "bo antifa/kibole/prawicowcy/blablabla" - wszędzie jest pełno cieciów, którzy nie idą na protesty "z przekonania" tylko dlatego że mogą się z kimś ponapierdalać, powyrywać bruk, etc.
Zgłoś
Avatar
s................k 2014-02-18, 8:40
quang-dat, nie pochlebiaj sobie, nie śledzę twoich postów. Zerknąłem na nie kiedy przypierdoliłeś się do ilości moich. I wiesz, po ich lekturze przypomniała mi się maksyma Abrahama Lincolna, "Lepiej milczeć, narażając się na podejrzenie o głupotę, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości". Przemyśl to.
Zgłoś
Avatar
quang-dat 2014-02-18, 9:18 1
@up

To jest portal humorystyczny, z przymrużeniem oka, ludzie wchodzą tu żeby się wyluzować i często przedstawić swoje poglądy w sposób abstrakcyjny i wyolbrzymiony, okraszając komentarz przekleństwami Za cenzurę dostaje się ostrzeżenie To, że wklejam zdjęcie Chucka Norrisa lub Breivika, to nie znaczy, że chodzę w koszulce z nimi na co dzień

"Po czter­dzies­tym ro­ku życia każdy jest już od­po­wie­dzial­ny za wygląd swo­jej twarzy."
Abraham Lincoln

Dbaj więc o nią z racji wieku i lepiej jej nie zasłaniaj- bo tak każe prawo
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2014-02-18, 9:28 1
szuwik napisał/a:

Jeśli prawo mi nie pasuję, to czynie próby jego zmiany, a nie łamania.



No to powodzenia ze zmianami w prawie polskim , jakakolwiek oddolna inicjatywa obywatelska jest zlewana ciepłym moczem z uśmiechem na twarzy przez tych pieprzonych polityków .
Bo politycy wiedza doskonale co jest lepsze dla obywatela lepiej niż on sam .
Polska to nie Szwajcaria i tu obywatele mają do powiedzenia ciut więcej niż żyd za okupacji .
Ale nie zmienia to faktu że powinno być tak jak napisałeś ......... może jak kiedyś będzie demokracja ?
Zgłoś
Avatar
IOI 2014-02-18, 10:41
juz wolalbym w kasku chodzic niz zaslaniac twarz jakas szmata jak jebany kozojebca.
Zgłoś
Avatar
amaimon 2014-02-18, 10:51
AdminInternetu napisał/a:

Stop zakazowi zasłaniania twarzy



Pojebało Cię?

Zgłoś
Avatar
DyndaS 2014-02-18, 11:37
To jest dobre!
Idę obrabować bank w takiej masce a potem jak coś mówię że allah mi kazał dzięki czemu nic mi nie zrobią. Genialne !
Zgłoś
Avatar
karinawaw 2014-02-18, 14:56
Nie lubię tego gościa co tworzy te filmiki. Zadufany pajac. W jednym filmiku co się pluł ,że mu wszyscy je kopiują to udowodnił. Ogólnie robił dobrą robotę.
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2014-02-18, 16:31
umcykbumcyk napisał/a:

@szuwik - jeśli prawo jest durne, to nie ma co się dziwić, że ludzie je łamią. A jeśli przed zabijaniem sąsiadów powstrzymuje cię tylko i wyłącznie kodeks karny, to gratuluję twoim rodzicom udanego wychowania swojego dziecka...



A kto to ustanawia czy dane prawo jest durne czy nie? Jeśli zdecyduje, że dla durny jest zakaz gwałcenia i zabijania i zacznę gwałcić i zabijać to też będzie w porządku?
Zgłoś
Avatar
umcykbumcyk 2014-02-19, 0:22
EdmundKemper napisał/a:



A kto to ustanawia czy dane prawo jest durne czy nie? Jeśli zdecyduje, że dla durny jest zakaz gwałcenia i zabijania i zacznę gwałcić i zabijać to też będzie w porządku?



Następny mądry. Widzisz - powiedz mi jaką krzywdę robię komukolwiek zasłaniając twarz? Albo nie zapinając pasów? Żadną! Z kolei gdybym kogoś zgwałcił, to taki człowiek byłby skrzywdzony... Jeżeli nie widzisz różnicy, to gratulacje...
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2014-02-19, 10:43
umcykbumcyk napisał/a:



Następny mądry. Widzisz - powiedz mi jaką krzywdę robię komukolwiek zasłaniając twarz? Albo nie zapinając pasów? Żadną! Z kolei gdybym kogoś zgwałcił, to taki człowiek byłby skrzywdzony... Jeżeli nie widzisz różnicy, to gratulacje...



Ale ja nie mówię żeby nie zasłaniać twarzy. Tylko chodziło mi o to wspomniane przez Ciebie "durne prawo". Bo jak będziemy sobie tak wybierać, które przepisy prawne będziemy stosować to po chuja ustanawiać jakiekolwiek prawo? A nie zapinając pasów akurat możesz wyrządzić komuś krzywdę. Podczas wypadku latasz jak lalka i możesz uszkodzić współpasażerów. Różnicę widzę, tylko głupotą jest wybieranie sobie zakazów, które będę notorycznie łamał.
Zgłoś
Avatar
umcykbumcyk 2014-02-19, 14:16
EdmundKemper napisał/a:



Ale ja nie mówię żeby nie zasłaniać twarzy. Tylko chodziło mi o to wspomniane przez Ciebie "durne prawo". Bo jak będziemy sobie tak wybierać, które przepisy prawne będziemy stosować to po chuja ustanawiać jakiekolwiek prawo? A nie zapinając pasów akurat możesz wyrządzić komuś krzywdę. Podczas wypadku latasz jak lalka i możesz uszkodzić współpasażerów. Różnicę widzę, tylko głupotą jest wybieranie sobie zakazów, które będę notorycznie łamał.



Czyli rozumiem, że przestrzegasz każdego możliwego przepisu? Nigdy nie przeszedłeś na czerwonym w środku nocy, gdy ulice są zupełnie puste? Nigdy nie przekroczyłeś prędkości przy bezsensownym jej ograniczeniu? Coś nie chce mi się wierzyć...
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2014-02-19, 19:15
umcykbumcyk napisał/a:



Czyli rozumiem, że przestrzegasz każdego możliwego przepisu? Nigdy nie przeszedłeś na czerwonym w środku nocy, gdy ulice są zupełnie puste? Nigdy nie przekroczyłeś prędkości przy bezsensownym jej ograniczeniu? Coś nie chce mi się wierzyć...



Ale zasłanianie twarzy akurat nie jest bezsensowne. Przykład - stadion. Typ w kominiarce dźga kogoś nożem, ucieka. Nie łapią go, monitoring zarejestrował komin, nie twarz. Będzie mógł nadal bezkarnie chodzić na mecze. A jak nie będzie miał zasłoniętej twarzy to debila wyłapią. Proste?
Zgłoś
Avatar
umcykbumcyk 2014-02-20, 14:44
EdmundKemper napisał/a:



Ale zasłanianie twarzy akurat nie jest bezsensowne. Przykład - stadion. Typ w kominiarce dźga kogoś nożem, ucieka. Nie łapią go, monitoring zarejestrował komin, nie twarz. Będzie mógł nadal bezkarnie chodzić na mecze. A jak nie będzie miał zasłoniętej twarzy to debila wyłapią. Proste?



Zatem myślisz, że jak ktoś jest zdolny do dźgania innych, to będzie przejmował się zakazem noszenia kominiarki?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie