18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 27 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:18
Avatar
Zofar 2014-02-17, 21:28
Kurwa nigdy na to nie wpadłem ! dzięki z Tym Islamem zajebiste a kominiarka to przypał !
Zgłoś
Avatar
s................k 2014-02-17, 21:38 5
W jaki celu ustanawia się prawo? Aby je łamać, czy przestrzegać. Zabijajcie sąsiadów, jeździjcie na czerwonym. Powodzenia. Na jednym z filmików na Sadisticu gość zatrzymał pijanego kierowcę. Na cholerę, niszczyć system, niech zabija niewinnych.
Zgłoś
Avatar
umcykbumcyk 2014-02-17, 22:03 56
@szuwik - jeśli prawo jest durne, to nie ma co się dziwić, że ludzie je łamią. A jeśli przed zabijaniem sąsiadów powstrzymuje cię tylko i wyłącznie kodeks karny, to gratuluję twoim rodzicom udanego wychowania swojego dziecka...
Zgłoś
Avatar
quang-dat 2014-02-17, 22:17 18
szuwik napisał/a:

W jaki celu ustanawia się prawo? Aby je łamać, czy przestrzegać. Zabijajcie sąsiadów, jeździjcie na czerwonym. Powodzenia. Na jednym z filmików na Sadisticu gość zatrzymał pijanego kierowcę. Na cholerę, niszczyć system, niech zabija niewinnych.



Jak prawo będzie nakazywało dymać własną babcię, oddawać 110% pensji do ZUS, chodzić do meczetu i przebierać synka za dziewczyn... a, sorry- to już w sumie jest- to też kurwa będziesz go przestrzegał ciołku?

P.S. dużo postów nabiłeś przez te kilka miesięcy mistrzu Wracaj na komendę pilnować przestrzegania prawa.
Zgłoś
Avatar
szopenfeldziarz 2014-02-17, 23:11
Nie wolno zasłaniać twarzy? Pierwsze słyszę...
Zgłoś
Avatar
s................k 2014-02-17, 23:14 1
Jeśli prawo mi nie pasuję, to czynie próby jego zmiany, a nie łamania.
umcykbumcyk - od kilkunastu lat to ja wychowuję dzieci, więc oszczędź sobie komentarzy na temat osób których i tak już nie poznasz.
Co do ilości moich postów, to świadczy tylko o jednym, nie znasz mnie quang-dat, a ja twoich 295 wypowiedzi tak.
Zgłoś
Avatar
jimcarey 2014-02-17, 23:54
Stop Stopowaniu Stopów Stopu w Stopie gdy ktoś tam ma Twarz

Panie tu trzeba MOCNO za szmaty do piwnicy w ryj i albo sie nauczy albo nie wypuszczać !
Zgłoś
Avatar
x 2014-02-17, 23:55
A prawo jest takie, że pewien z radców prawnych powiedział: "Znajdź mi przepis, a ja znajdę Tobie przeciwny". To ludzki wymysł, który jest ułomny. Prawda jest taka, że od zawsze - kto ma znajomości, po tego stronie prawo stoi
Zgłoś
Avatar
szerLucjan 2014-02-17, 23:59 3
Wielcy przewrotowcy.... kozaki bo mają kominiarki... w czasie stanu wojennego nikt twarzy nie zasłaniał tylko walczyli o swoje... a teraz to "anonimowość" bo mama zobaczy
Zgłoś
Avatar
tomekwl3 2014-02-18, 0:00 9
Nie rozumiem po co jest ten cały ból dupy z zasłanianiem twarzy. Jeśli nie jest się zadymiarzem czy chuliganem to nie ma najmniejszej potrzeby zasłaniać twarzy. A jeśli się jest to huj w dupę takiej osobie, nie powinna mieć żadnych praw...
Zgłoś
Avatar
panchamityle 2014-02-18, 0:05 5
@up
Ty to jednak debil jesteś, pewnie chcesz rewolucji i wielkiej przemiany w Polsce ale na zamieszki, czy lanie cyganów/ciapaków/antify byś poleciał z odkrytą mordą.
A nie, nie..ty będziesz cisnął w masce posty przed monitorem, anonymus pierdolony!
Zgłoś
Avatar
freaky 2014-02-18, 0:15 4
szopenfeldziarz napisał/a:

Nie wolno zasłaniać twarzy? Pierwsze słyszę...


Bo rudych nie dotyczy.
Zgłoś
Avatar
quang-dat 2014-02-18, 0:29
szuwik napisał/a:


Co do ilości moich postów, to świadczy tylko o jednym, nie znasz mnie quang-dat, a ja twoich 295 wypowiedzi tak.



Swoista logika -nieumieszczanie komentarzy na portalu, na którym odgrywają one dużą rolę i często są lepsze od tematów Poza tym ciesze się, że śledzisz moje posty, możesz robić z nich notatki
Zgłoś
Avatar
sono 2014-02-18, 0:48
Czy ktoś wie, jak nazywa się utwór w tle?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie