18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
Halman 2020-12-18, 17:04
ruchać się jak zwierzęta nie można...
Zgłoś
Avatar
Payan 2020-12-18, 17:07
Do domu wróci ucieszony, będzie fapać.
Zgłoś
Avatar
mariusz3pl 2020-12-18, 17:29 2
phrontch napisał/a:

Oraz zapewne zazdrosny pan reżyser



Już bez przesady pewnych rzeczy się nie robi na ulicy.

Ruchają i srają na ulicy zwierzęta... no może też Ci z LPG czy jakoś tak
Zgłoś
Avatar
McQurwa 2020-12-18, 17:33
Ptaszki ćwierkają idzie wiosna
Zgłoś
Avatar
banerr 2020-12-18, 17:33
Jaka to rasa psów?
Zgłoś
Avatar
Czerstwy 2020-12-18, 17:56 10
Co można w miejscach publicznych to można, ale to jest już w chuj przesada. Ode mnie osobiście gość dostałby lepe w pysk i kazałbym im wkurwiać w pole. Nie tylko zważywszy na dzieci które mogłyby tamtędy przechodzić. Również z uwagi na swoje obrzydzenie i innych, bo nikt nie ma najmniejszej ochoty oglądać ruchających sie patusów na przystanku. No chyba, że inny patus.
Zgłoś
Avatar
Artixxxx 2020-12-18, 18:53 1
Polać wodą bo się zczepiły te kurwy . Albo kopa
Zgłoś
Avatar
htp 2020-12-18, 19:16 3
mariusz3pl napisał/a:

Już bez przesady pewnych rzeczy się nie robi na ulicy.
Ruchają i srają na ulicy zwierzęta... no może też Ci z LPG czy jakoś tak



Jak widać na załączonym filmie, ruchają się właśnie heterycy.
Zgłoś
Avatar
JaTylkonaChwile 2020-12-18, 21:56 2
pan rezyser? kurwa mac chyba operator makery, kamerzysta a nie pan rezyser

ps. zazdroscic czego? ja jakas lampucere posuwa patol? kurwa jesli to powod do zazdrosci to jeszcze duzo przed toba dzieciaku...

kiedys zamoczysz to zrozumiesz, ze ruchanie jakiegos kurwiszcza na przystanku to nie powod do dumy...
Zgłoś
Avatar
outsidethebox86 2020-12-18, 22:10
Czerstwy napisał/a:

Co można w miejscach publicznych to można, ale to jest już w chuj przesada. Ode mnie osobiście gość dostałby lepe w pysk i kazałbym im wkurwiać w pole. Nie tylko zważywszy na dzieci które mogłyby tamtędy przechodzić. Również z uwagi na swoje obrzydzenie i innych, bo nikt nie ma najmniejszej ochoty oglądać ruchających sie patusów na przystanku. No chyba, że inny patus.



Popieram, jest tyle fajnych miejsc, gdzie nikt nie łazi i można zaliczyć fajną przygodę
Zgłoś
Avatar
hitmen 2020-12-18, 22:18
Aż księżniczce paluchy wykrzywiło.
Zgłoś
Avatar
Blantowy 2020-12-18, 22:39
Dlaczego zaraz zazdrosny?Przecież on to nagrał dla nas.A tak na serio to jak komuś nie podoba się coś to omija szerokim łukiem.A co dopiero tracić czas na komentowanie.Chyba nie zdarzyło wam się bawić na sunrise fesival. W Kołobrzegu był rok 2008 i też za widnego puknałem laskę kiedy wracaliśmy z imprezy na ławce.Na sąsiednich ławkach działo się tak samo i nikt pretensji do nikogo nie miał,jedynie straż miejska...Do ruchania to każdy ale jak ktoś inny rucha to zaraz ,że zwierzęta.Nie jest zboczeniem ani zezwierzęceniem coś na co godzi się dwoje dorosłych ludzi.No chyba,że robi to dwóch ciepłych to wtedy tak ...
Zgłoś
Avatar
Bejker 2020-12-18, 23:10
banerr napisał/a:

Jaka to rasa psów?



cłowieki
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2020-12-18, 23:15 1
Blantowy napisał/a:

Dlaczego zaraz zazdrosny?Przecież on to nagrał dla nas.A tak na serio to jak komuś nie podoba się coś to omija szerokim łukiem.A co dopiero tracić czas na komentowanie.Chyba nie zdarzyło wam się bawić na sunrise fesival. W Kołobrzegu był rok 2008 i też za widnego puknałem laskę kiedy wracaliśmy z imprezy na ławce.Na sąsiednich ławkach działo się tak samo i nikt pretensji do nikogo nie miał,jedynie straż miejska...Do r*chania to każdy ale jak ktoś inny r*cha to zaraz ,że zwierzęta.Nie jest zboczeniem ani zezwierzęceniem coś na co godzi się dwoje dorosłych ludzi.No chyba,że robi to dwóch ciepłych to wtedy tak ...



Ale do kurwy nędzy jest różnica między ruchaniem się w jakimś bardziej ustronnym miejscu, nawet publicznym, a byle gdzie jak zwierzęta.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie