18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Zakonnica
rumunek152 • 2013-09-18, 0:02
dzień jak co dzień,dzwoni do mnie ziomek , że jego brat robi przeprowadzkę i trzeba mu pomóc . długo się nie zastanawiałem,podjechali po mnie i jazda.wozimy meble z jednej strony miasta na drugą , ogólnie mega zapierdziel.dochodzi godzina największego ruchu w mieście,ciśniemy się autem przez korki,szyby otwarte na maxa bo w starym busie duchota jak sam skurwysyn i nagle przy naszej pełnej prędkości na pasy wyskakuje zakonnica , brat jako kierowca mega się wkurwił i głośno zaklął,zakonnica usłyszała i z pogardą na nas spojrzała i jakby wygrała jakąś potyczkę spokojnym krokiem spaceruje sobie przez pasy...brat nie wytrzymał,wystawił łeb przez okno i przy tych wszystkich ludziach rzucił do zakonnicy :
-w raju sobie kurwa pospacerujesz !!

minę zakonnicy możecie sobie wyobrazić a my z kumplem po prostu się popłakaliśmy
Zgłoś
Avatar
B................r 2013-09-18, 0:51 3
popłakaliście się bo aż tak jej wam szkoda było?
Zgłoś
Avatar
MrKinggston 2013-09-18, 2:00 7
rumunek pracował?! kłamiesz!
Zgłoś
Avatar
Smutas 2013-09-18, 8:08 29
Tia... Kolejny który uważa że im większym chamstwem się pochwali to będzie tym fajniejszy.
Zgłoś
Avatar
omgłomatkobosko 2013-09-18, 8:12 1
Zapomniałeś splunąć 3 razu przez lewe ramię. Za to bozia upierdoli ci język i ziomkowi też.
Zgłoś
Avatar
Kaef 2013-09-18, 9:49 13
Ciekawe co byś zrobił jakby ktoś tak do Twojej matki/siostry/babci/cioci/ czy tam innego gówna krzyknął. Jebane gówniarze.
Zgłoś
Avatar
Cytrian 2013-09-18, 12:06 8
Twój kolega jest super, zaimponowaliście mi. Wspaniała historia! Przykład prawdziwego mężczyzny!

Jeb^ał Cie i Twego kolegę pies pizdo.
Zgłoś
Avatar
eligurf 2013-09-18, 12:35
Następnym razem wrzuć na sadola filmik jak ją przejeżdżacie, a nie takie gówno. Czekam na wpis, jak to jakiś paker powiedział słowo KURWA w publicznej (oczywiście bez świadków).
Zgłoś
Avatar
nowynick 2013-09-18, 15:16 6
w mieście na "pełnej prędkości" mało nie potrąciliście człowieka na pasach po czym go wyklinacie.... bez komentarza
Zgłoś
Avatar
sługaSzatana 2013-09-18, 15:44 16
Przechodziła na pasach, miała tam prawo iść z prędkością żółwia. Waszym JEBANYM OBOWIĄZKIEM jest zachowanie SZCZEGÓLNEJ OSTROŻNOŚCI. Zwłaszcza że w historii wynika że jechaliście przez miasto. A wy zachowaliście się jak ostatnie spierdoliny. Chuj wam w dupy i na imię i tytanowych drzew przy samej drodze.
Zgłoś
Avatar
fuub 2013-09-18, 15:57
Bo złapał Was ból dupy grzesznicy!
Zgłoś
Avatar
Mr.Benny 2013-09-18, 16:20
Widzę, że jesteście z kolegą bardzo uczuciowi.
Zgłoś
Avatar
twojpenisjestmaly 2013-09-18, 18:12 6
Trzeba było nie hamować, więcej piw na sadolu by było!
Zgłoś
Avatar
ŻydGejNiemiec 2013-09-18, 18:57 1
Ktoś tu powinien sobie coś zaaplikować
Zgłoś
Avatar
Black Pitt 2013-09-18, 19:56
rumunek152 napisał/a:

przy naszej pełnej prędkości na pasy wyskakuje zakonnica



Pewnie tam przejścia nie było?
Ten ziomek to był ruchany przez klechę, czy obity na religii przez zakonnicę że się postanowił tak obszczekać?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie