18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 10 minut temu
🔥 Poskromienie przygłupa w Pradze - teraz popularne
🔥 Sven Hannawald z Kijowa. - teraz popularne
Avatar
k................s 2017-12-10, 19:11
Milli napisał/a:


Też popatrzyłam, że to nie ten najbardziej znany byk. Ale byka nie strzeliłeś, bo i samiec jelenia to też byk



Jak ktoś się chce dopierdolić, to dopierdoli się też do:
Cześć stary byku
Byczo wyszło
W chuj byków w dyktandzie

Recepta:
Przyjebać takiemu z byka
Zgłoś
Avatar
Magnic 2017-12-10, 19:18
Tak się kończy debilny, rytualny ubój. To nie jest tradycja, to jest debilizm.
Zgłoś
Avatar
chudy005 2017-12-10, 19:24
Nazwał bym to po amerukańsku, spotkajmy się na rogu piątej i elej
Zgłoś
Avatar
p................a 2017-12-10, 22:19
Kurwa mać, biedny byk
Zgłoś
Avatar
Lexuz123 2017-12-10, 22:46 1
Nagranie podobne do tego, które było zamieszczone ok. 2 lat temu gdy byk był przywiązany do jakiegoś wielkiego pnia i napierdalali go jakąś maczetą w karczycho do czasu gdy nie padnie z bólu i bezsilności. Tak jak kolega wyżej zdaje sobie sprawę, że zwierzęta nie hoduje się po to aby z nimi się bawić, no ale zadawanie bólu specjalnie dla zabawy tego buszu do przesada, osobiście wziąłbym pałe i napierdalał ich do czasu gdy pałka nie wyjdzie z drugiej strony bebechów.
Zgłoś
Avatar
penoxq 2017-12-10, 22:47
Pierdolone gówniaki, nawet byka porządnie zabić nie umieją...
Zgłoś
Avatar
janlew 2017-12-11, 11:06 2
Dannybow napisał/a:

Sadol sadolem. Lubimy ból, cierpienie (innych), ale zasadniczo warunkiem jest by był on karą lub karmą. Nie jestem jakimś eko pojebem...


Jesteś. Pierdolisz coś o buddyjskich wierzeniach i lubieniu cierpienia innych. Potrącone dziecko pewnie cię nie rusza. Za to na widok krwi zwierząt robi się z ciebie ciota. Sorry ale całkowicie jesteś tym, czym twierdzisz że nie jesteś.
Zgłoś
Avatar
lucilla 2017-12-11, 16:54 1
"zwierzęta są i będą dla nas pożywieniem bo tak stanowi biologia"

Myślę, że za jakiś czas inżynieria genetyczna sprawi, że nie będziemy musieli zabijać zwierząt, żeby pozyskiwać mięso. Oczywiście jeśli narodowo-prawicowo-kato- i lewicowo-femino-głąby nie schrzanią czegoś w kwestii badań. Wszystko jest na dobrej drodze patrząc na to jak idioci podchodzą do nauk przyrodniczych na przykładzie ewolucji.
Zgłoś
Avatar
ROMANCEF1111 2017-12-14, 21:53
Mam nadzieję,że byk kogoś zabił
Zgłoś