18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Jeden z 14 wczorajszych wypadku na tym zakręci zwanym nie przyapdkowo "Zakretem idiotów" jako że sygnalizacje świetlne, tablice, wykrzykniki, ograniczenie prędkości do 60 jest już na 500m przed nim.



Znany już jest w całej Polsce, ale i tak nie brakuje na nim debili, którzy chcą zmierzyć się z tajemną mocą tego odcinka.
Proponuje by Sebastianki w bmw pokazały jaja, które tak prezentują na prostkach i wbili sie driftem w ten zakręcik.
Dziwię się ze nikt jeszcze nie zamontował tam kamery, wypadki zdarzaja sie tam codziennie, producenci energochlonnych barierek bogacą się tam najbardziej.
Dla tych co od razu napiszą " ooo kurwa ekspresówka i taki zakret?"
Jest to planowany łącznik kilku dróg w tym s1 na Mikołów.
Zgłoś
Avatar
C................e 2017-08-21, 19:57 24
Zakręt jak zakręt... ten kierowca to chyba jednak przed policją spanikował.
Zgłoś
Avatar
lakeroll 2017-08-21, 20:08 9
taki Polski Nürburgring
Zgłoś
Avatar
mygyry 2017-08-21, 20:14 49
Matzdorf napisał/a:

ooo kurwa ekspresówka i taki zakret?


A taki chuj, bo przed zakrętem jest znak koniec ekspresówki a za zakrętem mamy znowu ekspresówkę
Zgłoś
Avatar
~DMT 2017-08-21, 20:18 14
Psy do odstrzału, sami narobili tu najwięcej dziadostwa jak widać...

Rozumiem procedury, ale tu powinni kazać spierdalać seatowi, skoro wiedzą, że to taki newralgiczny punkt. Później dopiero kwity robić...
Zgłoś
Avatar
Harry Pojeb 2017-08-21, 20:29 3
Moim GTRem ostatnio wszedłem w ten zakret przy 130 km/h i dało by się szybciej
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2017-08-21, 20:33 21
To nie zasługa GTRa to zasługa drugiego członu Twojego Nicka.
Ten w białym to zwykła piz.... nie pojeb.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-08-21, 22:05 8
Jak kurwa? No jak?
Jeśli ktoś nie ma zjebanych gumek i zawiasów to nie ma bata aby coś takiego odjebać przy takiej prędkości, która widzimy na filmie.
Typek albo spanikował na widok policji albo kurwa jest zwyczajną auto-pizdą. Może i to i to.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2017-08-21, 22:22 8
Jak....
Wcisnął Hample na maxa i wyszło.
Są pizdy , co w razie co cisną Max po hamplach.
Kiedyś jadę z kumplem i wszedłem na temat takich pizd.
Że jak dupą zakręca to odruchowo po hamplach zamiast gaz lub kontra. I wtedy przed nami.... gostek wpada w poślizg, dupsko mu zawiewa... A ten po hamplach. Światła stopu paliły się jeszcze chwilę po wjebaniu się do rowu.

Więc można i tak.
Zgłoś
Avatar
cebulajestzdrowa 2017-08-21, 23:01 2
@Velture Myślę, ze to i to. Ale aż się wierzyć nie chce, że zrobił to przy tak małej prędkości.
Zgłoś
Avatar
C................e 2017-08-21, 23:08 3
Velture napisał/a:

Jak kurwa? No jak?
Jeśli ktoś nie ma zjebanych gumek i zawiasów to nie ma bata aby coś takiego odjebać przy takiej prędkości, która widzimy na filmie.
Typek albo spanikował na widok policji albo kurwa jest zwyczajną auto-pizdą. Może i to i to.



A co ja napisałem? Panikarz. Dupa, a nie kierowca.
Zgłoś
Avatar
doredo 2017-08-22, 0:53 5
MaszAyahuaskę napisał/a:

Psy do odstrzału, sami narobili tu najwięcej dziadostwa jak widać...

Rozumiem procedury, ale tu powinni kazać spierdalać seatowi, skoro wiedzą, że to taki newralgiczny punkt. Później dopiero kwity robić...



A co jak ktoś z seata ucierpiał? Wtedy nie można go ruszyć do zakończenia procedur. Chuja wiesz co się działo, a próbujesz być modny.
Zgłoś
Avatar
sosikhehe 2017-08-22, 1:57 3
@ Harry Pojeb
uwierze jak zobaczę, nakręcić filmik jak lecisz przez ten zakręt chociaż "marne" 120
Zgłoś
Avatar
reloop 2017-08-22, 2:42 3
Da sie i 120km/h kluczem jest obranie dobrej linii. Pomijając fakt ze przebiega ona przez 2 pasy. Ogladajacy serię Initial D wiedzą o czym mowa. Ja zwykle przejeżdżam przez òw zakręt ok 90km/h+ (golf 4 variant) o ile mam 2 wolne pasy. Chociaż jest jeszcze jedna linia przejazdu ale po wewnętrznej (lewy pas) i przebiega ona blisko bariery (można się wystraszyć jak ktoś nie ogarnia wymiaròw auta)
Zgłoś
Avatar
Hesbollah 2017-08-22, 4:40 2
"Jeden z 14 wczorajszych wypadku" Blok Ekipa - Wypad do Mielna. Tam było hasło "5 strzałów, 10 złoty". Przypadek? Nie sądzę.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie