18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Zakrwawione BMW
petru23 • 2013-05-17, 11:58
W niedzielę na krajowej S7 w Białobrzegach kierowcom ukazał się taki oto widok: z bagażnika białego bmw wystają włosy wokół których widać ślady krwi. Czujni użytkownicy autobana zgłosili ten fakt na policję..

Jak dla mnie ciekawie to kierowca rozegrał

Odpalcie z linku, bo Sadol twierdzi, iż "Link który próbujesz dodać nie jest jeszcze obsługiwany przez uploader"


/watch?feature=player_embedded&v=pHpQpxHAkXs



źródło: echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20130517/POWIAT0201/130519026
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2013-05-17, 12:13
ynteligentny dowcipniś w standardowym samochodzie - szkoda że to ZNOWU BM'ka...
Zgłoś
Avatar
x................s 2013-05-17, 13:05 28
raz policja zatrzymała mojego znajomego przedstawiciela firmy medycznej, miał całą lodówke wypełnioną oczami meksykańców ;-D głowy też importują do celów medycznych, policmajstr prawie się nie zesrał w gacie.
Zgłoś
Avatar
Isthistheend 2013-05-17, 14:01
ahaha Nikt z Was nie wozil tesciowej na zakupy?
Zgłoś
Avatar
petru23 2013-05-17, 14:20
Isthistheend napisał/a:

ahaha Nikt z Was nie wozil tesciowej na zakupy?



Musialbym kombiakiem ją wozić
Zgłoś
Avatar
Prometheus_Coprophagus 2013-05-17, 15:16 12
petru23 napisał/a:

Link który próbujesz dodać nie jest jeszcze obsługiwany przez uploader



Upraszczaj linki przed skorzystaniem z uploadera.

/watch?feature=player_embedded&v=pHpQpxHAkXs - źle.
/watch?v=pHpQpxHAkXs - dobrze.
Zgłoś
Avatar
Smutas 2013-05-17, 15:38
Ciekawe jaki przepis zabrania poruszania się samochodem ubabranym ketchupem? Albo tym że mu coś z bagażnika powiewa? Na miejscu gościa kazałbym ten mandat w dupę sobie gliniarzom wsadzić.
Zgłoś
Avatar
Prometheus_Coprophagus 2013-05-17, 16:04 15
Smutas, jeśli przewozisz ładunek (w tym wypadku perukę) w sposób taki, że wystaje poza płaszczyzny obrysu pojazdu (powiewa z bagażnika), chociaż masz możliwość rozłożenia ładunku tak, że całkowicie się w pojeździe mieści - kłania się art. 61 ustawy Prawo o ruchu drogowym. Zgaduję także, że ładunek nie był prawidłowo oznaczony.

Smutas napisał/a:

Na miejscu gościa kazałbym ten mandat w dupę sobie gliniarzom wsadzić.



Tak, oczywiście. A byłyby w tej bajce smoki?
Zgłoś
Avatar
ArtemidaM 2013-05-17, 22:52
W sumie to dobrze, że policja reaguje na takie zgłoszenia, a nie traktuje ich jako żarty. Przecież wszędzie może być jakiś psychopata.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2013-05-18, 9:02 2
@Smutas - jest jeszcze Art. 51 z kodeksu wykroczeń:

§ 1. Kto krzykiem, hałasem, alarmem lub innym wybrykiem zakłóca spokój, porządek publiczny, spoczynek nocny albo wywołuje zgorszenie w miejscu publicznym,

podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.

§ 2. Jeżeli czyn określony w § 1 ma charakter chuligański lub sprawca dopuszcza się go, będąc pod wpływem alkoholu, środka odurzającego lub innej podobnie działającej substancji lub środka,

podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.

Artykuł ten nie dotyczy tylko puszczania głośnej muzyki, łażenia goło po plaży albo dzwonienia na policję z fałszywym zgłoszeniem - w tym wypadku mamy "inny wybryk" który zakłócił spokój publiczny (bo ludzie się denerwowali myśląc, że kolo wozi zwłoki)
Zgłoś
Avatar
J................S 2013-05-18, 18:25
Smutas napisał/a:

Ciekawe jaki przepis zabrania poruszania się samochodem ubabranym ketchupem? Albo tym że mu coś z bagażnika powiewa? Na miejscu gościa kazałbym ten mandat w dupę sobie gliniarzom wsadzić.



Umiesz kurwa czytać?
Zgłoś
Avatar
s................r 2013-05-19, 0:19
Ja bym wyszedł z tego BMW najpierw tego policjanta opluł pozniej bym go kopał i poniżał a jak już bym go oszczał to kazałbym zjeść bloczek z tym mandatem.

HWDP szacunek ludzi ulicy
Zgłoś
Avatar
Fedek 2013-05-19, 0:50 9
@up
HWDSP Jebać Straż Pożarną! Nienawiść do straży wyniosłem z domu, tak mnie wychowano! Tylko Bóg może nam gasić domy! Szacunek
Zgłoś
Avatar
cornishon69 2013-05-19, 2:02
Co to za model tego BMW tak w ogóle?
Zgłoś
Avatar
tylkoczytam 2013-05-19, 2:47
@up seria 3 E90
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie