18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 38 minut temu
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
mygyry 2017-08-11, 17:43 33
Oprócz paranoi to widzę jeszcze debilizm, bo gdyby ktoś chciał dokonać tam ataku nożem, to zabrałby go ze stoiska bez pytania i płacenia i wpierdolił po rękojeść pierwszej lepszej osobie
Zgłoś
Avatar
Ptoon 2017-08-11, 17:56 75
Lewackim biurokratom wydaje się, że mogą regulować wszystko. Trzeba mieć naprawdę kurewskie ego żeby sądzić, że jest się w stanie przewidzieć każdą sytuacje, albo trzeba być po prostu złym człowiekiem żeby zamiast oczywistych rozwiązań (zakaz islamu, zero imigrantów z bliskiego wschodu i Afryki) wybierać bezsensowne, utrudniające ludziom życie półśrodki. Ale szczerze to chuj im w dupę, niedługo poczują islamokomunę i w książkach od historii będą mówić, że istniał kiedyś naród, który jako pierwszy zawojował cały świat, ale zawalił się dokładnie tak samo jak wszystkie imperia wcześniej, po przez wchłonięcie swoich wrogów i przegraną w wojnie demograficznej.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-08-11, 18:16 29
Idąc taką logiką samochody nie powinny być sprzedawane podczas targów motoryzacyjnych...

No ale zapomniałem, że jedynym zmartwieniem w unii jest brak demokracji w Polsce.
Zgłoś
Avatar
Thesherk 2017-08-11, 18:44 3
Oni są tacy jebnięci, czy udają?
Zgłoś
Avatar
Cara_Al_Sol 2017-08-11, 19:09 3
A nie lepiej zjeść na oczach sprzedawcy kanapki z szynką?
Zgłoś
Avatar
e................s 2017-08-11, 19:11 10
Thesherk
lewacki schiz ogarnia nie tylko anglię ale całą europę,
tak, celowo piszę z małej litery, bo gówno też piszę z małej
Zgłoś
Avatar
SpeedyG 2017-08-11, 19:29 4
W dupie mam kraje zachodnie, niech ludzie zdychają tam w męczarniach przez własną głupotę. Już za kilkadziesiąt lat muzułmanie w demokratycznych wyborach dostaną się do władzy i wprowadzą kalifat. Kasa na socjale się skończy, nikt nie będzie pracować, więc cały ten pierdolnik upadnie i zaczną się sami zarzynać, byle dostać się do władzy.
Zgłoś
Avatar
e................s 2017-08-11, 22:56 3
SpeedyG
i co, myślisz że na nas się to nie odbije
Zgłoś
Avatar
cuurniprime 2017-08-11, 23:35
Jak ja chcę porządny nóż to go sobie wykuwam. Z brudasami jest podobnie, tym chińskim gównem za wiele nie zdziałasz bo nóż kuchenny a nóż bojowy to dwie zupełnie inne bajki... No tak, złapałem się na tym że jestem biały i myślę jak biały. Dla nich nóż to nóż
Zgłoś
Avatar
TWradek 2017-08-11, 23:43
Boni koniecznie musi wydać nową dyrektywę bo tak kurwa być nie może.
Zgłoś
Avatar
Imper3838 2017-08-11, 23:49 21
oi u cheeky wanker
Zgłoś
Avatar
kondzioku 2017-08-12, 3:07 1
wydaje mi się, że allaholicy jeden z celów osiągnęli. Wywołanie ogólnej paniki, ograniczenia dla obywateli. Tylko czekać na godziny policyjne i inne sposoby ograniczenia swobody i przestrzeni życiowej

No i w "inne czarności" jednak może być interesującego.
Zgłoś
Avatar
niemamskarpet. 2017-08-12, 8:27 1
no to teraz wszyscy w Londynie są bezpieczni !
Zgłoś
Avatar
Catar 2017-08-12, 9:01 1
Whoooaa, piękne. Chciałem sobie kupic jakiś czas temu porządny nóż, np Miyabi, Shun lub Kiyoshi Kato (ktore niestety w chuj za drogie).

Wstrzymalem sie. Starczy mi narazie dobry kamień do ostrzenia taniego noża

Ktoś byłby kiedyś zainteresowany, to znajomyu mi stronke polecił
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie