18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 21 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Critical_Mass 2022-10-04, 22:17 1
HenrykS. napisał/a:

Gość jakiś niedojebany, powinni takich od razu usypiać, cioty jebane. Przyjedź chuju do Polski i kup węgiel, to dopiero zobaczysz kurwa chuju.



Idź się powieś. Nie znasz życia dzieciaku.
Zgłoś
Avatar
rayner1790 2022-10-05, 1:43 1
HenrykS. napisał/a:

Zapomniałeś dodać, że miałem dwóch ojców, a wujek wchodził mi do wanny. No i jeszcze jakieś emo-pedalskie teksty o empatii i uczuciach.
Jakaś pierdolona ciota żyje sobie jak pączek w maśle, a histeryzuje jak mała dziewczynka, której piesek rozpruł lalkę, bo widział jak jego kumpel w woja Bubba został postrzelony z kapiszonowca w dupę



ciebie naprawde 2 starych robiło xD
Zgłoś
Avatar
Jazzy44 2022-10-05, 6:13 9
Ja pierdole, mogę oglądać Chińczyków jak pękają pod kołami ciężarówek, ale jak widzę gościa tak rozbrojonego mentalnie to się coś we mnie rusza. Aa co: do pizdeczek co się z niego śmieją: raz- gościu był w wojsku i wystrzelił więcej pestek niż wy zwaliliście konia u mamy w piwnicy, dwa- ma taką łapę, że by wam wyjebał zęby zanim powiedzielibyście... To co tam pizdy mówią. Chuj wam w dupę.
Zgłoś
Avatar
silnik 2022-10-05, 6:43 5
To chyba najsmutniejsza rzecz jaką oglądałem ostatnio. Muszę wejść teraz na harda i troche sobie Humor poprawić
Zgłoś
Avatar
Jurand350 2022-10-05, 10:13
PTSD to nie zarty
Zgłoś
Avatar
Kici-Kici 2022-10-05, 11:18 1
na końcu poszli w ślimaka
Zgłoś
Avatar
Bumcyk 2022-10-05, 16:20 5
Jazzy44 napisał/a:

Ja pierdole, mogę oglądać Chińczyków jak pękają pod kołami ciężarówek, ale jak widzę gościa tak rozbrojonego mentalnie to się coś we mnie rusza. Aa co: do pizdeczek co się z niego śmieją: raz- gościu był w wojsku i wystrzelił więcej pestek niż wy zwaliliście konia u mamy w piwnicy, dwa- ma taką łapę, że by wam wyjebał zęby zanim powiedzielibyście... To co tam pizdy mówią. Chuj wam w dupę.

co mu po tych pestkach i łapie jak jest wrakiem, 15 lat masz że takie rzeczy ci imponują ? co noc mu się śnią ludzie których zamordował i tego nie unosi, pewnie już dawno jebnal sobie w łeb, szkoda człowieka wiadomo ale biorąc broń do rąk jadąc do obcego kraju zabijać ludzi w interesie korporacji człowiek wie na co się piszę
Zgłoś
Avatar
SantaMaria 2022-10-05, 19:10 2
Bumcyk napisał/a:

co mu po tych pestkach i łapie jak jest wrakiem, 15 lat masz że takie rzeczy ci imponują ? co noc mu się śnią ludzie których zamordował i tego nie unosi, pewnie już dawno jebnal sobie w łeb, szkoda człowieka wiadomo ale biorąc broń do rąk jadąc do obcego kraju zabijać ludzi w interesie korporacji człowiek wie na co się piszę



Wszyscy jesteśmy od małego manipulowani...
Zgłoś
Avatar
BambiPMT 2022-10-05, 19:58
przewodnik_elektryczny napisał/a:

Ciekawe co musiał widzieć w Afganie że się tak rozkleił. Zdawałoby się że zdrowy silny chłop a płacze jak 6 letnia dziewczynka po utracie dziewictwa



Heh, Amerykanie dostawali PTSD bo się do nich Pasztuńskie pedały przymilały.

Zgłoś
Avatar
Marian_Koniuszko 2022-10-05, 21:18 4
Chłopakowi spokój ducha zabrała „misja stabilizacyjna”, czy też „misja pokojowa” w Afganie, Iraku, Libii, Libanie, czy jakimś takim innym kurestwie gdzieś w Afryce, dokąd został wysłany w celu wytępienia „zagrażających światu” terrorystów, odsunięcia od władzy „dyktatorów”, lub ochrony już „wybranego demokratycznie” rządu.
Tamtejsze obrazy i doświadczenia, ograniczają mocno szansę na odnalezienie się po powrocie, wśród normalnego społeczeństwa. Ludzie się odwracają, nikt nie rozumie, nikt nie jest w stanie wesprzeć właściwym słowem. Taki człowiek jest pozostawiony sam sobie i tak się błąka z tymi traumatycznymi obrazami, w poszukiwaniu równowagi.

Do śmiejących się z zanoszącego się od płaczu żołnierza:

Obyście nigdy nie doświadczyli jakiegokolwiek konfliktu zbrojnego i
obyście się nigdy nie budzili w środku nocy z krzykiem, nie potrafiąc złapać oddechu, z powodu koszmarów wydobytych z najgłębszych zakamarków waszego umysłu, które - jak wam się wydawało – już dawno udało się wam wyprzeć.
Zgłoś
Avatar
impressa88 2022-10-06, 13:32 1
Teraz przyjdzie czas na ludzi z Ukrainy. Nie którzy będą podobnie kończyć. Żadna wojna nie jest niczym dobrym. Każdy człowiek ma uczucia wartości którymi się kieruje. Ci u góry pociągają tylko sznurkami i widzą jedynie slajdy tak jak wy teraz obrazki. Co innego stać na polu bitwy. Pomimo ze osobiście nie doświadczyłem niczego podobnego zdaje sobie sprawę jak wygląda powaga sytuacji.
Zgłoś
Avatar
Ziebaj 2022-10-06, 22:20
Wojna to gówno...
Zgłoś
Avatar
Bqesii 2022-10-15, 23:20
smutne w chuj
Zgłoś