18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 56 minut temu
Avatar
PabloSkills 2022-10-04, 18:18 76
Czuję ten głęboki ból przeszywający gościa. Bardzo dosadnie wyraża to jego zanoszący się płacz. Oby mu się wiodło.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2022-10-04, 18:30 2
Gość jakiś niedojebany, powinni takich od razu usypiać, cioty jebane. Przyjedź chuju do Polski i kup węgiel, to dopiero zobaczysz kurwa chuju.
Zgłoś
Avatar
RYHOO 2022-10-04, 18:34 124
HenrykS. napisał/a:

Gość jakiś niedoj***ny, powinni takich od razu usypiać, cioty j***ne. Przyjedź ch*ju do Polski i kup węgiel, to dopiero zobaczysz k***a ch*ju.



niedojebany to był twój stary jak cie płodził i kółeczko się własnie zamyka
Zgłoś
Avatar
Kici-Kici 2022-10-04, 19:02
- How may I help you?
- Shoot me in the face!
Zgłoś
Avatar
Jackub10000 2022-10-04, 19:08 32
Tylko w Stanach mogą się dziać takie akcje. Kult i szacunek do weteranów (policja, staż etc) jest wpajany normalnym ludziom od dziecka. Powinno tak być też u nas. Fajnie jest widzieć, że są pozytywni ludzie wokół. Szanujmy też naszych bohaterów.
Zgłoś
Avatar
programista4k 2022-10-04, 19:15
a jak ja mam zrytą banię przez programowanie bardziej od tyuch veterynarzy czy tam veteranów to nikt się mną nie przejmie
Zgłoś
Avatar
PabloSkills 2022-10-04, 19:17 5
Jackub10000 napisał/a:

Tylko w Stanach mogą się dziać takie akcje. Kult i szacunek do weteranów (policja, staż etc) jest wpajany normalnym ludziom od dziecka. Powinno tak być też u nas. Fajnie jest widzieć, że są pozytywni ludzie wokół. Szanujmy też naszych bohaterów.



Dokładnie. U nas to wszystkich do jednego wora wrzucają a nie każdy policjant to pała, tak jak nie każdy lekarz to konował etc. A jak sprawa jakaś to od razu na komendę lecą.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2022-10-04, 19:23 1
RYHOO napisał/a:

niedojebany to był twój stary jak cie płodził i kółeczko się własnie zamyka



Zapomniałeś dodać, że miałem dwóch ojców, a wujek wchodził mi do wanny. No i jeszcze jakieś emo-pedalskie teksty o empatii i uczuciach.
Jakaś pierdolona ciota żyje sobie jak pączek w maśle, a histeryzuje jak mała dziewczynka, której piesek rozpruł lalkę, bo widział jak jego kumpel w woja Bubba został postrzelony z kapiszonowca w dupę
Zgłoś
Avatar
BuckAngel 2022-10-04, 19:25 7
PTSD to kurwa naprawdę coś wrednego-podejrzewam że jak niemcy nas bombardowali to masa matek i ojców tego doświadczyło-ale w polsce nie miel.iśmy o tym pojęcia
Zgłoś
Avatar
SantaMaria 2022-10-04, 19:55 8
HenrykS. napisał/a:

Gość jakiś niedojebany, powinni takich od razu usypiać, cioty jebane. Przyjedź chuju do Polski i kup węgiel, to dopiero zobaczysz kurwa chuju.



uuuu nie udało się, próbuj bardziej XD
Zgłoś
Avatar
przewodnik_elektryczny 2022-10-04, 20:17 2
Ciekawe co musiał widzieć w Afganie że się tak rozkleił. Zdawałoby się że zdrowy silny chłop a płacze jak 6 letnia dziewczynka po utracie dziewictwa
Zgłoś
Avatar
Morty999 2022-10-04, 20:45 21
HenrykS. napisał/a:

Zapomniałeś dodać, że miałem dwóch ojców, a wujek wchodził mi do wanny. No i jeszcze jakieś emo-pedalskie teksty o empatii i uczuciach.
Jakaś pierdolona ciota żyje sobie jak pączek w maśle, a histeryzuje jak mała dziewczynka, której piesek rozpruł lalkę, bo widział jak jego kumpel w woja Bubba został postrzelony z kapiszonowca w dupę



A żeby Cie chuju depresja dopadła kiedyś to zobaczysz co to jest
Zgłoś
Avatar
brytnick 2022-10-04, 20:54 18
Vet czy zwykły typ nieważne.. Depra to cos strasznego
Zgłoś
Avatar
MuEms 2022-10-04, 21:28 5
HenrykS. napisał/a:

Zapomniałeś dodać, że miałem dwóch ojców, a wujek wchodził mi do wanny. No i jeszcze jakieś emo-pedalskie teksty o empatii i uczuciach.
Jakaś pie**olona ciota żyje sobie jak pączek w maśle, a histeryzuje jak mała dziewczynka, której piesek rozpruł lalkę, bo widział jak jego kumpel w woja Bubba został postrzelony z kapiszonowca w dupę



Ty kurwa serio gowno w zyciu widziales i chuja wiesz. Tylko psychopaci nie mają empatii i uczuć. Nawet najwiekszeych skurwysynow chodzacych po tej ziemi w koncu dopada refleksja. Ty za to jestes lekko przyjebany albo trolujesz zeby ktos zwrocil na ciebie uwage, zastanow sie nad swoim zyciem.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie