18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 8 minut temu
Avatar
neo001 2022-01-15, 22:33 4
glenton napisał/a:

wstawaj! zesrałeś się...



Nie zesrał, a prawdę napisał. Mandaty jakie wystawiali były niezgodne z prawem i powinni za to odpowiedzieć karnie. Niestety nie ponieśli za to odpowiedzialności karnej, więc powinni przez społeczeństwo zostać osądzeni. Najlepiej prywatnie traktować ich jak zera. Mieli służyć społeczeństwu, a nie polityką.
Zgłoś
Avatar
ruddie 2022-01-15, 23:07 4
zipi napisał/a:

Ej czy tylko ja tak mam, ze to całe bydło które pisze i nawołuje do "jebania policji" to jest ta cała patologia co do 3ciej nad ranem napierdala piwerka przed blokiem i zeby to było cicho, to oni piłują mordy i rzucają butelkami w bloki, a jak juz jakiś sąsiad sie wkurwi bo ma do roboty na 8smą, to wezwie policje, a te jebane bydło jest obrazone ze im Policja nie daję sie bawić XD jak ja was kurwy nienawidze, murzynów tez nie lubie ale z nimi sie nigdy nie spotkałem, jestescie Poliskimi murzynami, SCIERWA.



Pewnieś policjant albo masz kogoś w psiarni w rodzinie. To wiedz, że jesteście zwykłymi kurwami nieprzestrzegającymi prawa. Piwa nie lubię, a przez ostatnie dwa lata pokazaliście, że każdemu z was przysługuje taki kop na mordę, jak na filmie. Resztki autorytetu będziecie odbudowywać przez lata. A teraz spierdalaj.
Zgłoś
Avatar
picolo 2022-01-16, 3:29
Jak śpioch wezwie posiłki i będzie pięciu na pięciu to się rolę odwrócą. Jebane boshki milenijne, następna podrasa po murzynach.
Zgłoś
Avatar
pixastudio 2022-01-16, 20:29
FeeGiee napisał/a:

A jak ci samochód zapierdolą to gdzie pójdziesz dziecko? na policje czy po "kolegów". Jebana Ameba



Chyba resoraka. Dzieci samochodów nie mają.
Zgłoś
Avatar
Krysteeek 2022-01-16, 21:41
FeeGiee napisał/a:

A jak ci samochód zapierdolą to gdzie pójdziesz dziecko? na policje czy po "kolegów". Jebana Ameba



wtedy napisze na fejsbuku '"jebac policje" bo zamiast pilnować żeby nie kradli samochodów, to łażą i trzepią za 2 gramy. Proste.
Zgłoś
Avatar
sard 2022-01-16, 23:41
Jebać dresów całego świata bo poza kolorem skóry niczym nie różnią się od czarnuchów!
Zgłoś