18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 9 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Zaliczył latarnie
M................s • 2014-11-29, 16:59

Latarnia zaliczona, + 50pkt, barierka zniszczona +20, ładny wślizg + 30, możesz przejść na nowy poziom...
Zgłoś
Avatar
Z................_ 2014-11-29, 17:01 1
Nie rozumiem ludzi co używają hamulca ręcznego jak stają...
Zgłoś
Avatar
saves 2014-11-29, 17:53 1
Latarnie zdają się kłaniać nadjeżdżającym kierowcom...
Zgłoś
Avatar
qbswwa 2014-11-30, 20:36 3
"Zaliczył latarnie"
To i tak więcej w życiu niż ja.
Zgłoś
Avatar
Eleir 2014-11-30, 20:48 38
ZRYJ_GRUZ_CYGANIE_ napisał/a:

Nie rozumiem ludzi co używają hamulca ręcznego jak stają...


A czego mają kurwa używać? Cegłę miał podłożyć? Na 99% zaciągnął ręczny, bo chciał wyjść z auta do tamtego gościa. Po to jest ta wajcha. Zresztą zrobisz prawko za 2-3 lata to cię nauczą.
Zgłoś
Avatar
Rumcajs89 2014-11-30, 22:11 2
Ja to widzę tak: Facet co ma zamontowaną kamerkę z nieznanych mi przyczyn jedzie bardzo powoli, widać z jaką prędkością mija go czarne auto, pewnie jakaś ekspresówka czy coś. Facet w czerwonym jechał prawym pasem i za późno się zorientował ,że przed nim ktoś prowadzi wycieczkę krajoznawczą i porusza się prędkością patrolową. Chciał go wyprzedzić ale prędkość + panujące warunki i krótki czas na podjęcie decyzji o manewrze za skutkował dzwonem w latarnie.
Zgłoś
Avatar
PatrolZG 2014-11-30, 22:21 2
Up
Mam podobne wrażenia. Ale konkretnie było tak, że czerwony nie chciał zwalniać do tej haniebnej prędkości za którą autorowi należy się 100 czarnych chujów w mordę , więc szybko postanowił go wyprzedzić, manewr wykonał gwałtownie, bo miał na lewym pasie gościa ( srebrne auto ) któremu nie chciał za bardzo spowalniać jazdy. Generalnie na 95% wina debilokierowcy jadącego 20 km/h po autostradzie. Wszystkim mułom na drodzę życzę żeby przyjeli tak srogiego kutasa w dupsko żeby nie mogli usiąść ( przynajmniej za kółkiem ).
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2014-12-01, 0:20
też chciał być fajny no ale wiadomo... nie każdy może
Zgłoś
Avatar
litwaxd 2014-12-01, 0:33
Zamiast spierdolić bo latarnia może jebnąć to ten się zatrzymał
Zgłoś
Avatar
xede 2014-12-01, 12:08
a moim zdaniem autor filmu jechał po prostu przepisowo
Zgłoś
Avatar
krzysiek351 2014-12-01, 15:09 1
Eleir napisał/a:


A czego mają kurwa używać? Cegłę miał podłożyć? Na 99% zaciągnął ręczny, bo chciał wyjść z auta do tamtego gościa. Po to jest ta wajcha. Zresztą zrobisz prawko za 2-3 lata to cię nauczą.



Co tak nerwowo? Może kolega tylko autmatami jezdził całe życie,to mu ręczny nie potrzebny.I stąd ciężkie zdziwienie.
Zgłoś