18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 23 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
🔥 Pedalarz i roboty drogowe - teraz popularne
Avatar
Marbi 2009-09-21, 7:07
Tego akurat sie nieda przewidziec...

Choć w paru przypadkach faktycznie nadużył tego prawa jakim jest ogłoszenie żałoby narodowej... choćby wypadek autokaru we Francji i katastrofa samolotu wojskowego ;|
Zgłoś
Avatar
~Tołdi 2009-09-21, 7:38
Marbi napisał/a:

katastrofa samolotu wojskowego



Akurat tu się z Tobą nie zgodzę. Akurat zginęli wyżsi oficerowie lotnictwa. Jednak już pan Kaczyński wykorzystał żałoby za 3 następnych prezydentów.
Zgłoś
Avatar
szysza 2009-09-21, 7:52 52
Tak mi sie przypomnialo, odnosnie do zaloby.

Zgłoś
Avatar
nicramnet 2009-09-21, 8:51 1
od dzisiaj kolejna żałoba narodowa
Zgłoś
Avatar
BueR_MadasS 2009-09-21, 9:46 5
Zgłoś
Avatar
RedKing 2009-09-21, 9:57 32
Lech I Żałobny
Zgłoś
Avatar
PinkRose 2009-09-21, 11:14
Tak się robi politykę
Zgłoś
Avatar
AaronXC 2009-09-21, 13:41
Można na to spojrzeć trochę z innej perspektywy... :
"Za żadnego prezydenta nie było tylu powodów do żałoby"
Zgłoś
Avatar
cassis 2009-09-21, 13:47
RedKing napisał/a:

Lech I Żałobny



Chyba drugi bo był jeszcze Wałęsa od 1991.

Ale i tak dobre!
Zgłoś
Avatar
marcin_ 2009-09-21, 14:10 2
"Żałoba narodowa, jak sama nazwa nawiązuje odnosi się do osób związanych blisko i szczególnie z narodem. Wybitnie zasłużeni dowódcy, czy grupy ludzi, którzy przed śmiercią dawali świadectwo tego, że naród jest dla nich wszystkim.

A teraz ja nie mogę iść na koncerty, bo:
- mohery się rozpieprzyły w górach
- żołnierze się rozpieprzyli, chociaż nieważne, że to ich los
- hodowcy gołąbków zginęli
- ludzie w metrze zginęli
- i po tsunami
- i pod gruzami

Pytanie: kto z tych wszystkich ludzi w sposób wybitny [prócz Papieża] przyczynił się do jakiegokolwiek dobra/sławy dla Polski? Gołębiarz, który pewnie kopnął by cię w dupę na ulicy, moher, który uznałby za satanistę, czy wojskowy, ludzie w metrze, którzy srali na Ciebie i Twoją rodzinę, czy ofiary przekrętów [WTC]?"

Po takiej egzaltacji na lekcji nauczycielka wzięła mnie do pomocy pod groźbą uwagi
Zgłoś
Avatar
Daab89 2009-09-21, 14:20
tylko czekałem aż jakiś odzew na sadisticu się ukaże Prawda jest jak już z resztą ktoś napisał: żałoba narodowa jak sama nazwa wskazuje dotyczy tragedii całego narodu. I bez pierdolenia bzdur w stylu śmierć górnika to tragedia całego narodu itp.... Oczywiście rodziny przeżywają dramat, stało się coś czego nie powinno być, ale ludzie nawet na meczu, jeszcze bez decyzji o żałobie, uhonorowali ich śmierć minutą ciszy i styka.... Niech tylko ktoś wyliczy ile osób w tym dniu zmarło na drogach, na grypę itp....

ps: zauważyliście, że nasz Prezydent kochany ogłosił żałobę, zjebał ludziom imprezę, dożynkową, a potem tańczył na scenie ?
Zgłoś
Avatar
Pojar 2009-09-21, 15:38
szysza napisał/a:

Tak mi sie przypomnialo, odnosnie do zaloby.



O tym samym pomyślałem jak zobaczyłem ten temat
Martin Wymiata
Zgłoś
Avatar
BueR_MadasS 2009-09-21, 23:11
NIE moj prezydent lech k. wprowadza załobę narodowa i jednoczesnie tanczy na scenie w trakcie dozynek

Zgłoś
Avatar
PinkRose 2009-09-21, 23:43
BueR_MadasS napisał/a:

NIE moj prezydent lech k. wprowadza załobę narodowa i jednoczesnie tanczy na scenie w trakcie dozynek



Gdy wychowywał się na salonach nie znal chyba pojęcia zabawy i tańca
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie