18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
Avatar
d................! 2013-10-06, 20:33
od 2001 roku nie mam i nie oglądam TV. Niczego nie będę płacił
Zgłoś
Avatar
evirysum 2013-10-06, 20:41
dNkN! napisał/a:

od 2001 roku nie mam i nie oglądam TV. Niczego nie będę płacił

czy tego chcesz czy nie i tak nas wydymają chyba ze ucieczka ...
Zgłoś
Avatar
Arathnmor 2013-10-06, 20:41 2
Sami sobie wezmą o ile będzie jakieś źródło dochodu.
Zgłoś
Avatar
Rob_24 2013-10-06, 20:49
No kurwa nie moge...
Zgłoś
Avatar
Amraith 2013-10-06, 20:50
Max Kolonko chciał likwidować TVP polonia. A ja proponuje zlikwidować całe TVP
Zgłoś
Avatar
McMenel 2013-10-06, 20:50
Oh ekspert się odezwał. Prawda jest taka iż od wielu lat TVP rąbie obywateli na kasę. Od czasu kiedy przekształcono ją w Spółkę z Ograniczoną Odpowiedzialnością. I jako taka musi podpisywać umowę na swoje świadczenia. A ktoś z was widział kiedyś umowę na dostarczenie sygnału TVP do waszego domu ?? Ja nie. Tak samo jak reszta społeczeństwa. Żaden rząd z tym nic nie zrobił bo kto by chciał wkurzać pracowników TVP. Każdy rząd który przychodzi zmienia tylko prezesów na swoich a kadry już wiedzą że należy odpowiednio redagować programy pod nowego prezesa. I gwarantuję wam iż każda partia która wygra następne wybory parlamentarne nie zmieni niczego w tym zakresie niezależnie od obietnic.
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2013-10-06, 21:00
@dNkN!
opłata auudiowizualna to nie abonament TV tylko podatek i będziesz go płacił od używania MEDIÓW czyli zalicza się nawet pierdolony zegarek.
Zgłoś
Avatar
Krystiankupis 2013-10-06, 21:13
A za radio w samochodzie też się płaci? Zaraz będziemy odprowadzać podatek od każdego pierda, będziemy sobie wsadzać korki w dupe....
Zgłoś
Avatar
Wiedzma 2013-10-06, 22:02 1
to jak zaczniesz wkłądac sobie korki w dupe by niepłacić za pierdy podatku to opodatkuja korki wie tak czy siak zapłacisz
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2013-10-06, 22:03
Pobierać będą (przynajmniej tak było w planach na początku) razem z rachunkiem za prąd... Przykład prąd 320 + 20zł = 340zł.

Jeszcze trochę, a wjebią tak jak we Włoszech od każdego odbiornika działajacego lub nie. Np mam nową komórkę, a starej jeszcz nie opchnąłem to płace załóżmy 2 x 5zł... (mam jeszcze tv, jakies starę radio i lapa...). Zapewne są ludzie co mają kilka tv w mieszkaniu i domu, a o odbiornikach radiowych czy komórkach nawet nie wspomnę...

Wracając do filmu... Ja nie oglądam tego tałatajstwa i powinni to usunąć w pizdu... W 2011 liczba gospodarstw domowych w Polsce wynosiła 13.572.000 x 20zł = 271.440.000zł x 12 = 3.257.280.000 i chuje jeszcze z reklam chcą ciągnąć...

Za tą kasę powinni nam rowy lizać i zrobić telewizję na życzenie... O światowych premierach nie wspomnę...
Zgłoś
Avatar
jaro1 2013-10-06, 22:07
już zapłacę...słucham tego jebanego radio kilka godzin dziennie i z tego ponad połowa to reklamy w większośći na srake albo na prostatę i potencje...
telewizje mogą wogóle wyłączyć i tak same ścierwo leci, słuchać w kółko o smoleńsku to kurwicy można dostać, unikam od pewnego czasu oglądania telewizji...
pierdole tą całą jebaną bandę złodzieii, już skurwysyny nie mają skąd kasy brać,
koleś w filmiku ma rację, nie mają prawa brać za to pieniądze...
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2013-10-06, 22:53
@up ale po co tyle nerwów? no faktycznie nie mają prawa ale już od przyszłego roku takie prawo będzie obowiązywać więc...

ja nie oglądam tv od ładnych 6 lat i jak czasem zobaczę co leci jak rodzice oglądają to nie wiem czy się śmiać czy płakać?
- w wiadomościach walka o stołki i smoleńsk + która partia ma jakie poparcie i nadal tak jak kiedyś mówią tylko o po i pis ew. sld psl czyli lewaki albo komuniści. super. Nie może też zabraknąć najważniejszych informacji z USA. O gospodarce w Polsce już nie mówią - pewnie wolą nie wkurwiać elektoratu.
- film? kolejna powtórka - Terminatory itp. itd. a na święta pewnie będzie (obowiązkowo) Kewin...
- rozrywka? teleturnieje tandetnie skopiowane z usa, mam talent w którym wygrywają tylko śpiewacy, chujnia.
- seriale? tylko o nowobogackich dzieciach miliarderów i ich perypetie i jak zawsze Hans Kloss, 4-rej pancerni
- kultura? prawie zero
- coś dla dzieci? ano podobno wieczorynkę zlikwidowali..

zresztą w sumie to nie wiem - większość tylko podejrzewam bo cóż może być nowego w tej tępej telewizji...

A! no i oczywiście nie obędzie się w tv bez reklam - wczoraj PRÓBOWAŁEM oglądać film "2013" ale nie... kurwa po drugiej przerwie na reklamy podziękowałem. bite 15 minut reklam i po 2x te same - jak można w taki sposób film oglądać to ja nie wiem.
Zgłoś
Avatar
mineten 2013-10-07, 15:19
Jak coś jest państwowe to nie może być dobre. Dziwne że każda komercyjna telewizja utrzyma się z samych reklam i jeszcze dobrze na tym zarobi a nasza cudowna publiczna telewizja chce wyrwać 3 miliardy rocznie od obywateli i dalej puszczać reklamy. A wiecie dlaczego ? Bo w komercyjnej telewizji personel jest 3x mniejszy od tego z publicznej, tam nie potrzeba dyrektora do spraw dyrektorów i nikt nie tworzy niepotrzebnych stanowisk bo by na tym jego firma traciła. A w TVP to co ich to obchodzi zrobią jak najwięcej niepotrzebnych stanowisk żeby obsadzić je rodziną i znajomymi bo co ich to obchodzi przecież oni na tym nie tracą bo państwo płaci zresztą tak jest z każdą państwową spółką.
Zgłoś