18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Zamach w Tunezji
scoobiedoobiedooya • 2015-03-18, 21:41
niezalezna.pl/65219-zamach-w-tunezji-wsrod-ofiar-polacy

Wszędzie "terroryści", "terroryści" i "terroryści", a już "niewierni" tracą życie "z ręki Allaha". W tym siedmiu Polaków. Dwa fakty które utwierdzają mnie w przekonaniu że zamachowcy kierowali się motywami religijnymi to to że stało się to w kraju muzułmańskim i większość ofiar (jak nie wszystkie) to "niewierni".

A pomyśleć że chciałem lecieć do Tunezji
Zgłoś
Avatar
T................h 2015-03-19, 20:04
Jednak jeden Polak. a juz straszyli żałobą narodową, nie wiadomo po jaki chuj.
Zgłoś
Avatar
e................y 2015-03-20, 7:00
scoobiedoobiedooya napisał/a:

Dwa fakty które utwierdzają mnie w przekonaniu że zamachowcy kierowali się motywami religijnymi to to że stało się to w kraju muzułmańskim i większość ofiar (jak nie wszystkie) to "niewierni".



Nawet poprawnych wniosków nie umiesz wyciągnąć, ale nie dziwi mnie to w sumie, bo jesteś spierdoliną jakich mało.
Zgłoś
Avatar
K................n 2015-03-20, 10:13
Do Tunezji chciałeś lecieć? W last'cie za 600zł? Biedak...
Zgłoś
Avatar
T................h 2015-03-20, 20:05
Jest tyle pięknych zakątków niedaleko nas np. Karpaty, Bukowina Południowa w Rumunii, Alpy Julijskie na pograniczu włosko-słoweńskim, wybrzeże morza Czarnego, ale bolacy muszą do północnej Afryki, bo to takie modne i fajne. Chuj im w dupe, cwaniakom last minute all inclusive.
Zgłoś
Avatar
scoobiedoobiedooya 2015-03-20, 22:14
Boli was że ktoś ma własne zdanie mentalne gimbusy
Zgłoś
Avatar
T................h 2015-03-21, 6:46
scoobiedoobiedooya napisał/a:

Boli was że ktoś ma własne zdanie mentalne gimbusy



Ktoś na pewno ma własne zdanie, tylko na pewno nie ci którzy jeźdzą na wakacje do północnej Afryki.
Zgłoś