18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Zamach w UK
Barnellini • 2020-06-21, 1:19
Latest news

Nożownik zaatakował w UK w mieście Reading. Zabił co najmniej 3 osoby a jedenaście ranił. Podłoże oczywiście allah akbar (tłumaczenie: allah to pedał).



Na filmie widać jedynie reanimację jednej osoby ale często bywa, że z sadola dowiem się pewnych rzeczy szybciej niż z wiadomości więc wrzucam.
Zgłoś
Avatar
Adae 2020-06-21, 1:31 25
Takie tam marzenie Trzaskowskiego i Holowni.
Zgłoś
Avatar
CzerstWybut 2020-06-21, 1:33 5
Dobry mix się zaczyna, lewaki ptotestuja a akbary dalej swoje. Czekam jak to opiszą media. Nie brakuje mi tych wrażen w naszej niepostępowej Polsce
Zgłoś
Avatar
Gandalf 2020-06-21, 1:41 4
Daster napisał/a:

Dobry mix się zaczyna, lewaki ptotestuja a akbary dalej swoje. Czekam jak to opiszą media. Nie brakuje mi tych wrażen w naszej niepostępowej Polsce



Wjedź z szalikiem Wisły na Nowa Hutę,zobaczysz prawdziwy postęp

Zgłoś
Avatar
CzerstWybut 2020-06-21, 1:49 13
Gandalf napisał/a:

Wjedź z szalikiem Wisły na Nowa Hutę,zobaczysz prawdziwy postęp



Jeszcze za ciepło jest na szalik
Zgłoś
Avatar
cesarz1982 2020-06-21, 1:54
Co to kuźwa Snickersem kręcone??
Zgłoś
Avatar
chorym 2020-06-21, 2:17 15
Daje sobie reke uciac ze to byl czarnuch i nawet nie znaja powodu czy to na tle rasowym czy atak terrorystyczny dlatego podepna to pod atak terrorystyczny chorego psychicznie podludzia bo w sumie sa do tego przyzwyczajeni i ludzie beda mieli w to wyjebane, ewentualnie pomaluja chodnik kreda i wszystko ucichnie po 3 dniach. Dziwnym zbiegiem okolicznosci to sie wydarzylo w dzien protestu blm a na trawie leza sami biali, czekam na wiecej materialow
Zgłoś
Avatar
Myxxer 2020-06-21, 3:26
Potężny incydent
Zgłoś
Avatar
xaydor 2020-06-21, 7:11 1
Make cages and chains great again!
Zgłoś
Avatar
pro_avenger 2020-06-21, 7:38
Trzeba zainicjować spotkało zwolenników Allacha i antify. Kilka problemów by się samych rozwiązało.
Zgłoś
Avatar
ROMANCEF1111 2020-06-21, 8:02 3
Dls mnie mogą zabić wszystkich rdzennych angoli
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2020-06-21, 9:35 3
Nożownik (jesli go złapią i skażą) dostanie już to nowe plejstejszyn?
Zgłoś
Avatar
T................y 2020-06-21, 11:17 2
Adae napisał/a:

Więc czego szukasz w dziwić że Trzaskowski lewak chce tego sam



Propagandowe kuce w akcji. Hasła typu: Jak wybierzecie Trzaskowskiego to będziemy mieli całe zło zachodu, jak wybierzecie Długopisa to będziecie mieć tylko zalety zachodu z dobrobytem na czele. Debilna propaganda dla debili.
Zgłoś
Avatar
Eknen 2020-06-21, 11:27
Gandalf napisał/a:

Wjedź z szalikiem Wisły na Nowa Hutę,zobaczysz prawdziwy postęp



Panie , Nowa Huta teraz to kraina miodem i mlekiem płynąca , a szaliki Wiłsy pod blokiem widuje i jakoś nigdy nic się nie dzieje . Jedyne co w Hucie się odpierdala to pojebane smarowanie bloków , co administracje budynków skrupulatnie i z uporem maniaka naprawia. Kiedyś to było pełno pato kiboli w Hucie , teraz same pizdy i ciepłe kluchy, które płaczą jak małe dziewczynki , jeśli nie daj boże trafią na dołek ....
Zgłoś
Avatar
Jestem_na_nie 2020-06-21, 12:45
Jeśli ofiary były lewactwem to nic się nie stało i proszę się rozejść
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie