18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
Z................m 2012-05-29, 22:20 8
Zamachowski to zajebisty gość, kompozytor, muzyk, piosenkarz, aktor, kabareciarz...





Zgłoś
Avatar
Fakerę 2012-05-30, 8:55 1
Też już się wkurwiam, jak mi dzwonią te barany z Biura obsługi i proponują drugi i trzeci kurwa abonament. Jak im powiesz że jest ci to chuja potrzebne to ci mówią że może zrobi pan prezent dla rodziny: ojca, matki, brata, siostry. Ja jednak zazwyczaj jestem dużo milszy bo akurat nie klnę ale nie raz mam ochotę wybuchnąć i im wygarnąć. Więc nie dziwie się jemu że skojarzył od razu rozmowę z sieciówką i się zaczął irytować
Zgłoś
Avatar
KlotorKurwa 2012-05-30, 15:10
O nie! To znane osoby przeklinają? Ja myślałem, że tylko w nieocenzurowanych filmach takie rzeczy można znaleźć. No brawo.
Zgłoś
Avatar
Ryszardenko 2012-05-30, 19:15 2
Ludzie.. przecież to jest ustawiane, odebrał po 2 sekundach, w zasadzie prawie zawsze tak jest, gdy dzwonią do "znanych osobistości", a po za tym nie sądzę ,żeby radio od tak miało nr do aktorów itd.
Śmieszne,ale ustawione;)

Edit.

a poza tym tylko idiota,by się nie zorientował po tym "damskim" głosie,że coś jest nie tak
Zgłoś
Avatar
a................0 2012-05-30, 19:50
Suddenly Psychotic, pewnie masz Orange. Firma CCIG w imieniu pomarańczowych dzwoni do ludzi i ich wkurwia. Pracowałem tak przez chwilę, ale nie mogłem zdzierżyć godnego pogardy charakteru tej pracy.
Zgłoś
Avatar
Proximate 2012-05-30, 22:28
Cytat:

Też już się wkurwiam, jak mi dzwonią te barany z Biura obsługi i proponują drugi i trzeci kurwa abonament. Jak im powiesz że jest ci to chuja potrzebne to ci mówią że może zrobi pan prezent dla rodziny: ojca, matki, brata, siostry. Ja jednak zazwyczaj jestem dużo milszy bo akurat nie klnę ale nie raz mam ochotę wybuchnąć i im wygarnąć. Więc nie dziwie się jemu że skojarzył od razu rozmowę z sieciówką i się zaczął irytować



To masz problem, bo ja pracuję w Orange i nie raz od takich baranów wysłuchuję się lamentu i pierdolenia, potem leci tylko komentarz do systemu "tępy chuj, nie gadać', dziękuję dobranoc. Pozdrawiam mentalność i kulturę Polaków, na dobrą sprawę to na kierownictwo narzekajcie, a nie na ludzi którzy dzwonią, bo im system takiego kretyna wylosował.
Zgłoś
Avatar
Zdrojak 2012-05-31, 23:28
O boże przeklął, toż to aktor jak śmie! Kurwa podnieta jak z podstawówki.
Zgłoś
Avatar
syriusz123 2012-05-31, 23:32
UpUp
ale pierdolisz, jakbyś napisał "tępy chuj, nie gadać" jako komentarz w systemie, najpóźniej na drugi dzień szukałbyś nowej pracy...
Zgłoś