18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Zamek w Sochaczewie
TakeMeRiot • 2013-12-29, 9:51
Zamek oddany do użytku 11 listopada, był remontowany przez firmę SKANSKA ok. 10 miesięcy. Za odbudowę wzięli 5 milionów złotych i proszę zobaczyć, jaką odwalili maniane.

Materiał nie własny.

Zgłoś
Avatar
UnknownUser 2013-12-29, 18:45
Tak to jest jak się używa zaprawy tynkarskiej do murowania. Niestety nie jest to jedno razowy problem. Dużo naszych rodzimych fachowców uważa, że to jeden chuj a niestety potem są widoczne jak na powyższym materiale.

Swoją drogą ten co filmował to niezły baran bo nawet nie pokazał zamku.
Zgłoś
Avatar
TheKetjow12345 2013-12-29, 18:47
Jak pracowałem w kamieniarstwie, to mocniejszą mieszankę robiliśmy...
Zgłoś
Avatar
Lukasz2525 2013-12-29, 19:04 2
To nie Skanska , ktora jest porzadna firna , tylko ich podwykonawcy
Zgłoś
Avatar
kamilnorbert 2013-12-29, 19:05
piachu i wody nie żałujcie
Zgłoś
Avatar
kretos2 2013-12-29, 19:07
i na chuj psujesz
Zgłoś
Avatar
rysiek0 2013-12-29, 19:08 1
aż jestem w szoku że SKANSKA taką fuszerkę odjebała....

ta firma kładła DTŚ (Drogowa Trasa Średnicowa) na odcinku Chorzów - Zabrze. 3 pasy w jedną stronę a po drodze masę wiaduktów i przejść podziemnych. Robota wykonana perfekcyjnie. Droga ma już 4 rok a zero ubytków. Żadnych praca jeszcze nie widziałem. Nawet pasy jak pomalowane pierwszy raz tak do teraz bardzo dobrze widoczne.

Możliwe że to po prostu zależne od oddziału firmy. Bo u mnie jest bardzo dobry ten oddział.
Zgłoś
Avatar
Cyrk 2013-12-29, 19:12 1
Jest jeszcze opcja, że jakiś pierdolnięty kurator sobie wymyślił taką zaprawę, bo historyczna i przepis był w jakimś manuskrypcie. Chuj, że kiedyś rzeczy oczywistych z stylu dosyp piasku nie zapisywano, ale musi być jak w przepisie. Pamiętam jak dorabiałem przy remoncie kapliczki to taki kurwa wizjoner nap przepis na kit do szyb przyniósł. Nieistotne, że każdy mu mówił, że nie ma opcji, żeby to trzymało, pan kurwa historyk sztuki sobie wymyślił i chuj. Musiało być z gównem zamiast kitu, albo leciał na skargę do kuratora zabytków...
Zgłoś
Avatar
Rinho 2013-12-29, 19:14
To nie skanska tylko ktoś był chytrus i podpierdalał cement. Jakość filmu nie HD ale widac że tam piachu nawalone tyle, że się w pale nie mieści. Stosunek piasek cement 20:1. Kolor ma to heja ładować towar. Kieras albo dupa która umie tylko klikać myszką albo sam podpierdalał. No ale jak teraz Politechniki żałują pieniądze na porządne praktyki.... efekt widać na filmie.
Zgłoś
Avatar
SzaraEminencja 2013-12-29, 19:17 1
Też mi się wydaje, że SKANSKA to porządna firma, Obwodnica Śródmiejska Wrocławia wykonana przez nich to IMO standard jak na Zachodzie
Zgłoś
Avatar
malina340 2013-12-29, 19:18 1
a ja wam mówię że jeszcze gościa dojebią że niszczy mienie publiczne i za wandalizm ;d
Zgłoś
Avatar
eMCeONe 2013-12-29, 19:31
zamek za 5mln złoty i już wandale cegły podpindalają......oj nieładnie
Zgłoś
Avatar
Zimny_browar 2013-12-29, 19:36
Bo to metoda stosowana za czasów średniowiecza.
Zgłoś
Avatar
z................m 2013-12-29, 19:41
Cyrk napisał/a:

Jest jeszcze opcja, że jakiś pierdolnięty kurator sobie wymyślił taką zaprawę, bo historyczna i przepis był w jakimś manuskrypcie. Chuj, że kiedyś rzeczy oczywistych z stylu dosyp piasku nie zapisywano, ale musi być jak w przepisie. Pamiętam jak dorabiałem przy remoncie kapliczki to taki kurwa wizjoner nap przepis na kit do szyb przyniósł. Nieistotne, że każdy mu mówił, że nie ma opcji, żeby to trzymało, pan kurwa historyk sztuki sobie wymyślił i chuj. Musiało być z gównem zamiast kitu, albo leciał na skargę do kuratora zabytków...



I to jest bardzo prawdopodobna opcja. To nie te czasy, żeby ktoś cement kradł z budowy. Za mało to warte i za dużo waży. Po drugie, z niezwiązanej a tylko przyschniętej zaprawy każdy paluchem wygrzebie.
Zgłoś
Avatar
las84500 2013-12-29, 19:42
qbswwa napisał/a:

Idę o zakład, że to nie Skanska spierdoliła, tylko jakiś ich chujowy podwykonawca. Najbardziej w tym wszystkim boli to, że takie konsorcja niszczą małe firmy nie płacąc im za wykonane prace. T



Dokładnie. Sama Skanska to raczej podstawi kontener ze swoim biurem i puści na budowę swoich kierowniczków do ogólnego nadzoru postępu prac u podwykonawców. Inna sprawa, że ktoś od nich musiał podpisywać odbiór.
A co do płatności to słyszałem, że oni są akurat z tych płacących molochów. Mój były szef, a teraz klient, który specjalizuje się w elewacjach na tysiące m2 pierwszy raz wziął u nich jakiś czas temu robotę właśnie na podstawie takich opinii w branży. Po nowym roku jak go odwiedzę to zapytam się z ciekawości jak mu zapłacili.
Zgłoś
Avatar
EwelinyStara 2013-12-29, 19:48
i czego tak dłubie?!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie