18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Adolf Skurwolix 2013-05-06, 23:02 31
Czy Tylko ja uważam że wygląda to zajebiście ?
Zgłoś
Avatar
Jad Kiełbasiany 2013-05-06, 23:03 3
Szeregowy Pyle wygląda, jakby przymierzał się do obrabiania niewidzialnej laski
Zgłoś
Avatar
PelsonMX 2013-05-06, 23:48 1
Rambo mnie rozjebał jak by napierdalał kciukami w przeciwników zacnie by to wyglądało ;D tylko kod na nieskończoność kciuków musiał by sobie wpisać... co ja kurwa pierdole jak on z pekaśki na stojaku przez pół godziny serią napierdala -.-
Zgłoś
Avatar
Norbek 2013-05-07, 0:03
No i od razu świat staje się piękniejszy !
Zgłoś
Avatar
MrKinggston 2013-05-07, 0:05
Czekam aż ktoś im wstawi do ręki różowe dildo.
Zgłoś
Avatar
bob26 2013-05-07, 0:34
Nie wiem dlaczego ale to całkiem dobre
Zgłoś
Avatar
ihu25 2013-05-07, 0:39
Detektywi Billy i Taggart z Beverly ... najepsi:)
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2013-05-07, 0:42
Dla mnie hujowe jak moja twarz. Dziwne rzeczy trafiaja teraz na glowna.
Zgłoś
Avatar
tepad.no 2013-05-07, 0:45
pierwsza fotka - "Police, you are under arrest!!"
Zgłoś
Avatar
Yourichi 2013-05-07, 1:12 2
suche..
Zgłoś
Avatar
Tonic 2013-05-07, 2:46 14
Do dziś pamiętam mój “pierwszy raz” z kondomem, miałem 16 lat albo coś około. Poszedłem do sklepu kupić paczkę prezerwatyw. Za ladą stała przepiękna kobieta, która najprawdopodobniej wiedziała, że nie mam doświadczenia w “tych” kwestiach. Podała mi paczkę i zapytała, czy wiem, jak tego używać. Szczerze odparłem: nie. Tak więc otworzyła paczkę, wyjęła jednego i rozwinęła na kciuku, po czym poleciła sprawdzić, czy jest na miejscu i czy mocno się trzyma. Najprawdopodobniej musiałem wyglądać na osobę, która nie do końca zrozumiała to, co powiedziała, więc rozejrzała się po sklepie, podeszła do drzwi i zamknęła je. Chwyciła mnie za rękę i wciągnęła na zaplecze, gdzie zdjęła z siebie bluzkę. Po chwili zdjęła też stanik. Spojrzała na mnie I zapytała: Czy to cię podnieca? No cóż, byłem tak zaskoczony tym wszystkim, że tylko kiwnąłem głową. Wtedy powiedziała, że czas nałożyć prezerwatywę. Kiedy ją nakładałem, ona zrzuciła spódniczkę, zdjęła majteczki i położyła się na stole. No dawaj, powiedziała, nie mamy zbyt wiele czasu. Tak więc położyłem się na niej. To było cudowne, szkoda, że nie wytrzymałem zbyt długo… PUF, i było po sprawie… Spojrzała się na mnie przerażona: “jesteś pewien, że nałożyłeś prezerwatywę?” Odpowiedziałem tylko “no pewnie”, i podniosłem kciuk, by jej pokazać.
Zgłoś
Avatar
Gebofon 2013-05-07, 3:21
Wiedziałem że będzie scena z Matrixa Nie mogło tego zabraknąć.
Zgłoś
Avatar
D................k 2013-05-07, 8:52 3
Największego kozaka zabrakło.
Zgłoś
Avatar
Zwieszony 2013-05-07, 12:14
Od razu pomyślałem o "Pulp Fiction" i się nie pomyliłem
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie