18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 25 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
RockyWood 2014-03-23, 20:13
czyżby Justin?
Zgłoś
Avatar
wodzwioski 2014-03-23, 20:21 5
Myślałem, że młody zaraz dostanie ataku serca
Zgłoś
Avatar
t................4 2014-03-23, 20:22 1
Dostawa świeżego mięska
Zgłoś
Avatar
doskok 2014-03-23, 20:53 54
Niech zaprowadzą zepsutego gnojka który od małego brudny, głodny, codziennie mama w wyrze najebana z innym gachem, który potem trzaska mamę i małego po gębie. Niech zaprowadzą go, on w wieku 14 lat już po pogotowiach opiekuńczych, jakimś ośrodku, wyzbyty emocji, empatii. Śmiał się będzie z tego stada małp i teatrzyku na jego cześć przygotowanego. A oni tu grzecznego chłopaka przyprowadzają na którego nikt porządnie nie tupnął w życiu.
Zgłoś
Avatar
Aldous 2014-03-23, 22:08 8
Jak by go oprowadzili po norweskim więzieniu to już na drugi dzień by kogoś zabił
PS. mogli mu pokazać inne atrakcje
Zgłoś
Avatar
danka121 2014-03-23, 23:17 10
amerykańskie wyreżyserowane gówno
Zgłoś
Avatar
Wizard 2014-03-23, 23:28
ale tak swoją drogą. U nas poszedłby do poprawczaka gdzie nauczyłby sie jeszcze lepszych złodziejskich i innych sztuczek. Wyszedłby. Wykorzystałby całą nauke w praktyce i pójdzie siedzieć <zrobi krzywde komuś innemu przy okazji> za nasze pieniądze.
Zgłoś
Avatar
montrej 2014-03-23, 23:37
pewnie mial 0.5 trawy
Zgłoś
Avatar
dram09 2014-03-23, 23:40 3
Gdzieś widziałem podobny urywek,chyba na crime investigation, kiedyś kiedyś, prawdopodobnie z tej samej serii o dwóch nieletnich członkini gangu, jak przechodziły przez spacerniak było słychać że będą jebane w dupę i zostaną małymi kurewkami w pierdlu, itp.

To nie to samo, ale tutaj znalazłem coś "podobnego", ale trzeba przyznać że ciekawe takie wycieczki dla młodocianych.

Zgłoś
Avatar
kokos19 2014-03-23, 23:56
Była kiedyś podobna scena w Zwariowanym świecie Malcolma z Risem w roli tego chłopaczka, szkoda że nie mogę znaleźć.
Zgłoś
Avatar
modyf 2014-03-23, 23:58 7
też już coś takiego gdzieś widziałem... ale kijowe było, więc chyba z tej samej serii... Może mi ktoś powiedzieć dlaczego ta pizda na filmiku płacze?? kamera obok, wiesz, że w programie tv jesteś, strażnik za plecami, dookoła banda bandytów każe ci tańczyć, ale jakoś nawet dotknąć cię nie mogą... Lipa jak chuj, podejrzewam, że niejeden 'charakterny' młody jeszcze by kozaczył do nich.

Wychodzi mi na to, że w przypadku cipek 'z dobrych domów' skazanych za blanta, to może to i działać. Ale raczej nie w przypadku 'patologicznych' młodych, gdzie dziadek siedział, ojciec siedział i brat siedzi, a nowych wujków co chwilę zamykają...
Zgłoś
Avatar
x................s 2014-03-24, 0:09
cos było właśnie tylko nie moge na youtube wyszukiwać, wpuścili plebs do cyrku i nagle otworzyli klatki. były jajca
Zgłoś
Avatar
Destez 2014-03-24, 1:07
Dziwne że go nie zgwałcili
Zgłoś
Avatar
hogg 2014-03-24, 2:01
Chyba każdy by się czuł niekomfortowo gdyby jakieś stado hiszpańskojęzycznych małp coś tam wykrzykiwało nad głową.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie