18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Avatar
Cipczan 2023-07-13, 10:39 2
A u nas nosorożcami kurwa straszą.
Zgłoś
Avatar
cesarz1982 2023-07-13, 10:42 16
Tak samo powinni traktować tych pijanych cimoszewiczów ,durczoków i najsztubów
Zgłoś
Avatar
0dbytBiskupa 2023-07-13, 12:01 4
Nie wiem, o co się dojebali, trzech na motorze to norma w Azji, więc raczej, że przejechał po zalanej drodze. I co z tego? Jego Wysokość Pan Policjant musiał pokazać, kto tu rządzi. U nas też takich nie brakuje, ale bardziej się hamują bo nie wypada.
Zgłoś
Avatar
Safko666 2023-07-13, 12:47 26
0dbytBiskupa napisał/a:

Nie wiem, o co się dojebali, trzech na motorze to norma w Azji, więc raczej, że przejechał po zalanej drodze. I co z tego? Jego Wysokość Pan Policjant musiał pokazać, kto tu rządzi. U nas też takich nie brakuje, ale bardziej się hamują bo nie wypada.


Może to mniej zjebana część Azji? Strzelił parę razy z dziwki po policzku jak dobry ojciec głupiego bachora, żeby idiota zrozumiał, że jak się wpierdoli do wody, to poderwie akcję ratunkową. Ta kosztuje czas, pieniądze i czasami życie czy zdrowie ratujących.
Zgłoś
Avatar
PsikutaBezS 2023-07-13, 12:50 9
żeby wypisać mandat to trzeba umieć pisać i ewentualnie czytać
Zgłoś
Avatar
Sraj1 2023-07-13, 12:56 2
To jest normalne w Gównostanie i nawet regulowane przez prawo, że się za wykroczenia drogowe złapane na gorącym uczynku od razu pałą dostaje albo z liścia. Normalny widok na ulicach.
Każdy komu się to podoba to sugeruję do tego kraju kałem i moczem płynącego wypierdalać mieszkać.
Zgłoś
Avatar
Korcipała 2023-07-13, 14:31
Nic tak nie cieszy jak małpa małpę karci za złe małpie figle
Zgłoś
Avatar
eupeosiemczy 2023-07-13, 17:53
Zeszli by z kosiarki i we trzech spokojnie by im mogli wpierdol spuścić. Skoro jedyna ich broń to patyki...
Zgłoś
Avatar
saves 2023-07-13, 20:40
Dziwna sytuacja. Zamiast motopizda wypłacić policjantowi, to policjant wypłacił motopiździe.
Zgłoś
Avatar
zdun 2023-07-13, 22:49
O mają odkurzacze 3 osobowe, jak w Turcji
Zgłoś
Avatar
poll85 2023-07-13, 23:02
"A teraz wypierdalac z powrotem"
Zgłoś
Avatar
JebacPis100procent 2023-07-14, 5:53
Safko666 napisał/a:

Może to mniej zjebana część Azji? Strzelił parę razy z dziwki po policzku jak dobry ojciec głupiego bachora, żeby idiota zrozumiał, że jak się wpierdoli do wody, to poderwie akcję ratunkową. Ta kosztuje czas, pieniądze i czasami życie czy zdrowie ratujących.



Akcja ratunkowa w tym gównokraju. To żeś odleciał.
Zgłoś
Avatar
Hollo 2023-07-15, 12:10 1
0dbytBiskupa napisał/a:

Nie wiem, o co się dojebali, trzech na motorze to norma w Azji, więc raczej, że przejechał po zalanej drodze. I co z tego? Jego Wysokość Pan Policjant musiał pokazać, kto tu rządzi. U nas też takich nie brakuje, ale bardziej się hamują bo nie wypada.



Kto jest bardziej cywilizowany, tam dostal po pysku i zapamieta, bez szkody dla innych. W "cywilizowanej" Polsce dostali by wszyscy po 5.000zł mandatu który by musieli pownie rok spłacać z odsetkami, i ich dzieci przez to by miały jeszcze mniej do żarcia, ubrania itd. A za kasę z mandatów politysy kupili by sobie kolejne kamienice, kto tu kurwa jest cywilizowany?
Zgłoś