18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 3 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Avatar
A................n 2010-05-27, 11:11
Hmm patrząc na to wyro, przypomniała mi się ta blond laska z filmu o fantazjach, która chciała się dymać w kościele
Zgłoś
Avatar
not_NULL 2010-05-27, 11:24
Z jednej strony spoko, kawał chaty. Ale z drugiej, na ogrzewanie tego idzie kasy od zajebania... a poza tym to łóżko na ołtarzu jest o tyle chujowe, że rano chcąc z niego wyjść, kładzie się gołą stopę na zimny kamień. Lepiej już w tym łóżku pokazanym na ostatnim zdjęciu spać.
Zgłoś
Avatar
B................6 2010-05-27, 11:27 1
koło kościołów już są luksusowe posiadłości - nazywają się plebaniami.
Zgłoś
Avatar
pozeracz_kotow 2010-05-27, 11:36
Cytat:

"rozpierdala taki podejście do kościoła" to proszę spójrz na pasek adresu. Dziękuję dobranoc.


Nie widzę, żeby w adresie było www.napierdalamy.na.kosciol.pl, może od fapowania na oczka się rzuciło acro-sacro-nekro-ateo-satano-neonapinaczu?
Zgłoś
Avatar
michal-tl 2010-05-27, 11:59 2
@kicolek - to chyba nie jest strona dla Ciebie, wracaj na demoty ;/
dlugi - piwo
Zgłoś
Avatar
D................u 2010-05-27, 12:21 2
O, wreszcie by się na coś przydały te wielkie budynki.
Zgłoś
Avatar
Scarlet 2010-05-27, 12:57 1
gdzieś w krakowie jest knajpa zrobiona z kaplicy. bardzo klimatyczna :]
Zgłoś
Avatar
Czerew 2010-05-27, 13:00
bałbym się w takim mieszkać ; o
Zgłoś
Avatar
Gryps44 2010-05-27, 13:09 1
Pierdole! Jak zniosą celibat, ide na księdza!
Zgłoś
Avatar
Slevin 2010-05-27, 13:13
te nagrobki na działce są interesujące, ciekawe czy prawdziwe.
Zgłoś
Avatar
Brunetka 2010-05-27, 14:26 1
zajebisty ołtarz ;D
Zgłoś
Avatar
sereg 2010-05-27, 14:53
no bez kitu, tylko te kolorowe szkielka powypierdalac z okien i tak to ja rozumiem
Zgłoś
Avatar
pozeracz_kotow 2010-05-27, 15:52 2
michal-tl napisał/a:

@kicolek - to chyba nie jest strona dla Ciebie, wracaj na demoty ;/
dlugi - piwo


Jestem tu dłużej od Ciebie, więc jak co to Ty możesz wypierdalać gościu.
A poza tym jakbyś umiał czytać ze zrozumieniem to zauważyłbyś, że nie bronię KK, tylko potępiam idiotów, którzy myślą, że ideą sadistic jest bezkompromisowe napierdalanie na religię, czy inne drażliwe tematy.
Zgłoś
Avatar
irish 2010-05-27, 17:00
W Dublinie jest ekskluziw restaurant/pub przerobione z kościoła, ceny też są kościelnie wysokie, chyba na tace doliczają do piwa
Zgłoś
Avatar
TTszpan 2010-05-27, 18:17 1
to się poliglota znalezł ... pomyliłem adresy? to że sadistic powoli robi się na wzór 4chan to inna para kaloszy
ale jak mi wiadomo nazwy zaczynający się na sad... to
sadysta - człowiek doznający przyjemności w znęcaniu się nad innymi lub nad zwierzętami
sadystyczny - bestialski, brutalny, zdziwaczały, zwyrodniały
sadyzm - skłonność do znęcania się nad innymi, zadowolenie z zadawanego innym cierpienia
zatem w żadnym z tych reguł nie widzę słowa kościół - religia, nie widzę też zależności miedzy nazwa strony a jej tematami które sam tam prowadzone ...
a obrażać to sobie możesz jeden z drugim matkę bo jak wielu zresztą pokazuje to są cwani przez internet, a są zapyziałymi tępymi chujami grającymi w cudowne gry na ich zajebistym sprzęcie

wyjdź na pole pobiegaj odpręż się poczuj troche świata i nie spinaj się bo i tak dlamnie jesteś tylko pustym ogniwem w ewolucji.
amen

wracaj do tematu wszystko ma swoje miejsce w szyku zatem nie podoba mi się to!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie