18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Avatar
ProVVe 2020-10-27, 22:31 1
Trump wedlug nawet jewvn-u odzyskuje powoli poparcie. Także dobrze niech małpy mieszają, a odstrzeli się je później ... Bo żadne z tych czarnych ryjów nie powinno żyć po takiej akcji... Powinni leżeć w kałużach krwi an ulicy bez możliwości zebrania tego gówna na pochówek
Zgłoś
Avatar
daniel1040 2020-10-27, 23:01 1
Nie wie czy widzieliście zajście ale jebany miał dobre 2 minuty na przestanie pogoni za policjantem - zastrzelili go w ostateczności a do tych upośledzonych kuzynów szympansów nic nie dociera. Zupełnie jak do polskiej lewicy (ból dupy za 3...2...1)
Zgłoś
Avatar
Ghost39 2020-10-28, 0:23
Ale Afroamerykanie dają amunicji na wybory Trumpa
Zgłoś
Avatar
hfbnmiuytp 2020-10-28, 0:53
swampman napisał/a:

roznica miedzy zyc a "zyc" jest wielka.
poza tym jak sama nazwa wskazuje jego dziecko jego sprawa i jego problem.
nie chcial usunac to nie usunal i wlasnie o to w tym wszystkim chodzi ze mam w dupie jego, jego dziecko i jego decyzje.
niech robi co chce, na co pozwala mu sumienie i jesli ktos chce byc w przyszlosci 70 letnim ojcem z 50 letnim dzieckiem przywiazanym do lozka, z cyklopim okiem albo chuj wie czym innym jeszcze i podcierac mu dupe czy wycierac sline - prosze bardzo. mam wyjebane.
niech kazdy robi co chce i nie mowi innym co maja robic i jak maja zyc.
altruizm od idiotyzmu oddziela bardzo cienka granica
witamy w xxi wieku



Idealnie wpisałeś się w sedno mojego komentarza. Pojawia się jakiś problem, co robią pizdo-pseudo-rodzice? Chcą wymienić dzieciaka jak uszkodzoną zabawkę w sklepie. Do tego, jeżeli takie odrażające jest rodzenie chorego dziecka, zawsze można zrobić cesarkę pod narkozą. Nic nie zapamiętasz, a jak ogarniesz dobrego lekarza to i blizny będą niezauważalne.
Zgłoś
Avatar
Fiodorsky 2020-10-28, 1:14
powinni wyrżnąć cale to asfaltowe towarzystwo
Zgłoś
Avatar
swampman 2020-10-28, 1:32 7
hfbnmiuytp napisał/a:

Idealnie wpisałeś się w sedno mojego komentarza. Pojawia się jakiś problem, co robią pizdo-pseudo-rodzice? Chcą wymienić dzieciaka jak uszkodzoną zabawkę w sklepie. Do tego, jeżeli takie odrażające jest rodzenie chorego dziecka, zawsze można zrobić cesarkę pod narkozą. Nic nie zapamiętasz, a jak ogarniesz dobrego lekarza to i blizny będą niezauważalne.



pizdorodzic to pozwala rodzic sie choremu dziecku i skazywac go na chujowa egzystencje majac do dyspozycji dobra dzisiejszej nauki. wiele chorob mozna przewidziec jeszcze wtedy kiedy plod ludzki nie rozni sie niczym od swinskiego krowiego itd.
to nie rodzicielstwo tylko hodowanie sobie chorej zabawki w imie wyimaginowanego wyzszego dobra, skazywanie nie tylko jego na cierpienie ale i samego siebie.

lubisz to? twoja sprawa rob co chcesz.
gowno cie obchodza sprawy innych. nie zagladaj nikomu do lozka, dupy ani pizdy. popatrz sobie w swoja bo widze ze masz w co.

cesarka to sposob porodu a my mowimy o aborcji chyba ze to jakas nowomoda bohatera i nazywanie aborcji cesarka.
o ile wiem aborcje robi sie po to aby nie rodzic.

przypominam ci ze to nie facet zamienia sie w inkubator przez 9 miesiecy tylko kobieta wiec pozwol decydowac im.

aaa i jeszcze zapomnialbym.
niechciane dziecko a tym bardziej chore niechciane dziecko zawsze takie pozostanie.
o dziecku z gwaltu chyba nie musze ci tlumaczyc bo nawet nie zakladam ze jestes az taka ameba.
Zgłoś
Avatar
pytolsky 2020-10-28, 9:12
swampman napisał/a:

roznica miedzy zyc a "zyc" jest wielka.
poza tym jak sama nazwa wskazuje jego dziecko jego sprawa i jego problem.
nie chcial usunac to nie usunal i wlasnie o to w tym wszystkim chodzi ze mam w dupie jego, jego dziecko i jego decyzje.
niech robi co chce, na co pozwala mu sumienie i jesli ktos chce byc w przyszlosci 70 letnim ojcem z 50 letnim dzieckiem przywiazanym do lozka, z cyklopim okiem albo chuj wie czym innym jeszcze i podcierac mu dupe czy wycierac sline - prosze bardzo. mam wyjebane.
niech kazdy robi co chce i nie mowi innym co maja robic i jak maja zyc.
altruizm od idiotyzmu oddziela bardzo cienka granica
witamy w xxi wieku



Pomijasz istotną różnicę - to kobieta może abortować dziecko, nie pytając męża lub innego ojca dziecka o zdanie. Gdyby facet nie postawił na swoim, to pewnie jego durna baba by dzieciaka zabiła. Musiał mieć wiele zaparcia - w takiej sytuacji dla niego to same obowiązki, a żadnych uprawnień, w przeciwieństwie do kobiet. I właśnie przez takich samców beta jak ty, umyślnie postulujących ograniczanie własnych uprawnień co do własnych dzieci, w tym kraju normalni mężczyźni mają tak ujowo.
Zgłoś
Avatar
janlew 2020-10-28, 9:37
Quassar napisał/a:

Co ty pierdolisz czemu porównujesz jedno do drugiego


Bo jedno i drugie protesty wywołuje głównie antifa i lgbt za szekle słupa sorosza i spółki?
Bo jedno i drugie jest skierowane przeciwko cywilizacji białego człowieka?
Bo jedno i drugie powoduje zamieszki lewackiego ścierwa i utrudniając życie normalnym ludziom?
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2020-10-28, 9:56 3
hfbnmiuytp napisał/a:

Prawdę napisał, ludzie dzisiaj chcą dostać wszystko po łatwiźnie. Znajomemu z pracy urodził się dzieciak z przepukliną pępkową. Według waszych standardów nadawał się do zabicia, na szczęście gościu ma łeb na karku nie w dupie i wziął odpowiedzialność na bary. Dziecko żyje, rośnie i ma się dobrze.



Ładnie jesteś popierdolony i po prostu kłamiesz. Przepuklina nie kwalifikuje do aborcji bo to nie jest ciężkie uszkodzenie tylko wada łatwa do naprawy.
Zgłoś
Avatar
swampman 2020-10-28, 12:21 1
pytolsky napisał/a:

Pomijasz istotną różnicę - to kobieta może abortować dziecko, nie pytając męża lub innego ojca dziecka o zdanie. Gdyby facet nie postawił na swoim, to pewnie jego durna baba by dzieciaka zabiła. Musiał mieć wiele zaparcia - w takiej sytuacji dla niego to same obowiązki, a żadnych uprawnień, w przeciwieństwie do kobiet. I właśnie przez takich samców beta jak ty, umyślnie postulujących ograniczanie własnych uprawnień co do własnych dzieci, w tym kraju normalni mężczyźni mają tak ujowo.



nie chce mi sie juz nawet odpisywac na takie bezwartosciowe pierdolenie.
klamiesz i wymyslasz a do tego trzeba miec mozg. nie wychodzi ci to wiec mam poszlaki co o tobie sadzic.

idz bron swiatyn bo tak ci kazal wodz
Zgłoś
Avatar
hfbnmiuytp 2020-10-28, 13:27
Wiewór napisał/a:

Ładnie jesteś popierdolony i po prostu kłamiesz. Przepuklina nie kwalifikuje do aborcji bo to nie jest ciężkie uszkodzenie tylko wada łatwa do naprawy.



Tracheostomia, peg i broviacka łatwe zabiegi. Kolejny raz pokazujesz tępotę lewicowych podludzi



swampman napisał/a:

pizdorodzic to pozwala rodzic sie choremu dziecku i skazywac go na chujowa egzystencje majac do dyspozycji dobra dzisiejszej nauki. wiele chorob mozna przewidziec jeszcze wtedy kiedy plod ludzki nie rozni sie niczym od swinskiego krowiego itd.
to nie rodzicielstwo tylko hodowanie sobie chorej zabawki w imie wyimaginowanego wyzszego dobra, skazywanie nie tylko jego na cierpienie ale i samego siebie.
lubisz to? twoja sprawa rob co chcesz.
gowno cie obchodza sprawy innych. nie zagladaj nikomu do lozka, dupy ani pizdy. popatrz sobie w swoja bo widze ze masz w co.
cesarka to sposob porodu a my mowimy o aborcji chyba ze to jakas nowomoda bohatera i nazywanie aborcji cesarka.
o ile wiem aborcje robi sie po to aby nie rodzic.
przypominam ci ze to nie facet zamienia sie w inkubator przez 9 miesiecy tylko kobieta wiec pozwol decydowac im.
aaa i jeszcze zapomnialbym.
niechciane dziecko a tym bardziej chore niechciane dziecko zawsze takie pozostanie.
o dziecku z gwaltu chyba nie musze ci tlumaczyc bo nawet nie zakladam ze jestes az taka ameba.



Dziecko to człowiek, walczy się o niego i jego zdrowie. Z jednej strony piszesz o cudach medycyny, a z drugiej odmawiasz tej medycynie uratowania chorego dziecka?

Co do dziecka z gwałtu, gwałciciela nie możemy zabić, ale niewinne dziecko możemy?
Zgłoś
Avatar
swampman 2020-10-28, 14:35 2
hfbnmiuytp napisał/a:

Tracheostomia, peg i broviacka łatwe zabiegi. Kolejny raz pokazujesz tępotę lewicowych podludzi

Dziecko to człowiek, walczy się o niego i jego zdrowie. Z jednej strony piszesz o cudach medycyny, a z drugiej odmawiasz tej medycynie uratowania chorego dziecka?
Co do dziecka z gwałtu, gwałciciela nie możemy zabić, ale niewinne dziecko możemy?



cud medycyny pozwala usunac to nie chciane cos co kiedys stanie sie niechcianym dzieckiem poki jeszcze nim nie jest.
a tym czyms sa albo jeszcze dzielace sie komorki albo plod czyli forma do dalszego rozwoju w czlowieka.

kto walczy o jego zdrowie? bo napewno nie panstwo a nawet gdyby to nie tylko z twojej kieszeni.

chcesz miec chore dziecko? poswiecac swoje zycie zeby o nie walczyc? prosze kurwa bardzo. rob co chcesz. nikt ci nie broni. .
nie mow innym co maja robic zeby zadowolic twoj katopisowski spwiatopoglad

a to ze gwaciciela nie mozemy zabic to juz inny wymiar niedojebania w jakis zyjemy i calkiem inny temat

edit: a o medycynie to lepiej sie nie wypowiadaj
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2020-10-28, 14:52 3
hfbnmiuytp napisał/a:

Tracheostomia, peg i broviacka łatwe zabiegi. Kolejny raz pokazujesz tępotę lewicowych podludzi


Człowieku wymieniłeś elementarne zabiegi wykonywane w szpitalu...
Nie rób już z siebie większego idioty.

A powiedz mi profesorze medycyny jak proponujesz leczyć płód np bez glowy, bez mózgu albo bez tułowia czy odbytu

Bo wam jebanym religijnym ociemniałym spierdolinom wydaje sie, że aborcje w Polsce to się wykonuje jak rodzicom nie pasuje kolor oczu a wy nie macie bladego pojęcia o jakie wady chodzi.
Zgłoś
Avatar
swampman 2020-10-28, 20:44
Wiewór napisał/a:

Człowieku wymieniłeś elementarne zabiegi wykonywane w szpitalu...
Nie rób już z siebie większego idioty.
A powiedz mi profesorze medycyny jak proponujesz leczyć płód np bez glowy, bez mózgu albo bez tułowia czy odbytu
Bo wam jebanym religijnym ociemniałym spierdolinom wydaje sie, że aborcje w Polsce to się wykonuje jak rodzicom nie pasuje kolor oczu a wy nie macie bladego pojęcia o jakie wady chodzi.



zapewne przeszczepem
Zgłoś
Avatar
bartosh89 2020-10-28, 23:21 1
swampman napisał/a:

roznica miedzy zyc a "zyc" jest wielka.
poza tym jak sama nazwa wskazuje jego dziecko jego sprawa i jego problem.
nie chcial usunac to nie usunal i wlasnie o to w tym wszystkim chodzi ze mam w dupie jego, jego dziecko i jego decyzje.
niech robi co chce, na co pozwala mu sumienie i jesli ktos chce byc w przyszlosci 70 letnim ojcem z 50 letnim dzieckiem przywiazanym do lozka, z cyklopim okiem albo chuj wie czym innym jeszcze i podcierac mu dupe czy wycierac sline - prosze bardzo. mam wyjebane.
niech kazdy robi co chce i nie mowi innym co maja robic i jak maja zyc.
altruizm od idiotyzmu oddziela bardzo cienka granica
witamy w xxi wieku



Dokładnie o to chodzi
Ktoś to w końcu wytłumaczył w prostych słowach
Pozdro 600 swampman
Może prawi choć trochę przejrzą na oczy ... Choć w sumie raczej urodzili się z jednym albo bez żadnego ...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie