18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Pastel 2013-06-10, 23:12 13
Wkurwiona kochanka?
Zgłoś
Avatar
Bułka_bez_Masła 2013-06-10, 23:28 17
ja pierdole, koniec internetu na dziś ! Dobranoc...
Zgłoś
Avatar
Tigcex 2013-06-10, 23:39 2
Dobry podkład muzyczny
Zgłoś
Avatar
Domine_Mortis 2013-06-11, 0:08 2
-Is lama bad?
Trochę zawsze mi się to kojarzyło z pytaniem, zle oczywiście sformułowanym, bo zaraz się anglistycy, wielcy uczeni zleca, ale mniejsza, mianowicie - "Czy lama 'jest' zła?" pokurwione, troszkę taka mentalność gimbusa pozwala mi się dalej cieszyć z pierdół i sucharów na tym świecie ;S
Zgłoś
Avatar
gywer1 2013-06-11, 0:33 1
typowa zazdrosna kobieta
Zgłoś
Avatar
SeleremJesteem 2013-06-11, 0:36
lewy prosty, prawy sierpowy i po sprawie...
Zgłoś
Avatar
Davidzior 2013-06-11, 0:36
Ale oni tam mają wielkie znaki drogowe
Zgłoś
Avatar
Puszale 2013-06-11, 0:57
to jest tryk nie koza, samiec owcy
Zgłoś
Avatar
powerace 2013-06-11, 0:58
zazdrosna suuuuka
Zgłoś
Avatar
HariDee 2013-06-11, 1:02
Koza z kobieta bily sie o faceta
Zgłoś
Avatar
thoms0n 2013-06-11, 1:32
Jedyna sytuacja, w której przydałby się rodowity brudas.

Domine_Mortis, pytanie "Is lama bad" jest poprawne. I tak dałeś ciała
Zgłoś
Avatar
slawekfmx 2013-06-11, 1:43
miałeś się z nio rozwieść ty skurwallahu
Zgłoś
Avatar
dyzioelf 2013-06-11, 1:56
Poszkodowana celowała w dobre miejsce
Zgłoś
Avatar
tepad.no 2013-06-11, 1:56 2
Zaczałem się zastanawiać nad kwestia islamska i logicznie rzecz biorac wychdzi proste rownanie. Na poczatku proponue zadanie paru pytan, w chronologicznej kolejnosci. Potrzeba do tego troche wiedzy i duzo logiki
1) Komu od poczatku zalezalo na zniszczeniu swiata arabskiego? Kto zawsze byl w konflikcie z grupa krajow arabskich, polaczonych jedna muzulmanska kultura?
2) Dlaczego panstwa zachodu najechaly Irak i Afganistan i dlaczego wojna ta jest nieuzasadniona?
3) Komu zalezy na oslabieniu panstw europejskich? W jaki sposob moze to osiagnac?
4) Jaki kraj promuje multikulturalizm jedynie poza swoimi granicami, jest kulturowo homogeniczny i aktywnie uczestniczy w polityce antyislamskiej?

1) Zydzi, od Palestyny poczynajac a na Iranie konczac maja na pienku z praktycznie kazdym krajem zamieszkiwanym przez Muzulmanow.
2) Najechaly w poszukiwaniu WMD(weapons of mass destruction), ktorych nigdy nie odnaleziono. Oczywiscie, wojna z terrorem ale terror byl spowodowany wczesniejsza dzialalnoscia USA w regionie, ktora to byla spowodowana ropa.
3) Komu moze zalezec na tym by chrzescijanska kultura zachodu wybila sie razem z muzulmanami. Hmm. Niech no pomysle....
4) Oczywiscie Izrael. III Rzesza miala szanse powstac tylko dlatego, ze spoleczenstwo bylo homogeniczne kulturowo dzieki czemu ludzie byli w stanie stworzyc wydajny narodowy socjalizm. Niemcy mieli poczucie jedności, byli społeczeństwem. Obecnie na zachodzie jest fełdalny kapitalizm gdzie klasa niższa i średnia niższa walczy z imigrantami o każdego centa a wyższa doi krowy, jakimi sa wszyscy inni pod nimi.

To nie Muzułmanie sa tymi, przeciwko którym powinniśmy kierować swoja złość.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie