18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
z................m 2014-11-01, 18:24 1
@MephistoSpirit - to zmień bryle, bo mu zajebano z ostrej. Na dodatek kaliber pewnikiem 12/70 czy 12/76. Po takim trafieniu byle w co zdychasz, masz wyrok śmierci. I nawet Ś.P. Religa ciebie nie poskłada.
Zgłoś
Avatar
FatboyFat 2014-11-01, 18:36
Hohoho, ktoś tu panie zincum "Bogów" oglądał, bogol jeden w kinie był...
Zgłoś
Avatar
Parzo 2014-11-01, 18:48
Zgłoś
Avatar
z................m 2014-11-01, 18:57
@FatboyFat - nie ciulu. Ja wiem jakie uszkodzenia w ciele robi taka, tzw. breneka. Jak chcesz podyskutować to zapraszam. A jak kurwa jesteś na tyle ślepy, że gość dostał powyżej obojczyka a za chwilę leży w kałuży krwi - pogadajmy, wykaż się swoją wiedzą z gierek. A jak za tępy jesteś to ci powiem. Takie same, jakbym ci ramię odjebał siekierą i zostawił na 2 minuty.
Zgłoś
Avatar
bowmanek 2014-11-01, 21:12
zajebane prościutko z wikipedii

Podstawowym przeznaczeniem pocisków Brenneke jest polowanie na dzika lub inną grubą zwierzynę, mimo że ze względu na swoją konstrukcję jest to pocisk stosunkowo mało precyzyjny i stosowany do strzelania na krótkich dystansach (do ok. 40 m). Do niemalejącej wśród myśliwych popularności breneki[potrzebne źródło] przyczynia się jej wysoki współczynnik TKO (obalający) i przystępna cena.

Pociski tego typu mają także zastosowanie militarne, np. do odstrzeliwania zawiasów w drzwiach (w większości wypadków mylny jest pogląd, iż strzela się w zamek, gdyż drzwi mogą być dodatkowo zabezpieczone zasuwą bądź nawet łańcuchem). Ponadto używa się ich w niektórych krajach jako ładunek strzelb policyjnych przy tłumieniu zamieszek ulicznych, co przy średnich dystansach (z powodu stosunkowej nieforemności – spłaszczony czubek – prędkość jest bardzo szybko wytracana) pozwala zastąpić groźniejszy w skutkach karabin. Z drugiej strony, ze względu na dużą masę tego pocisku (a zatem i pęd) po jego wystrzeleniu, trafienie nim niesie duże prawdopodobieństwo wystąpienia poważnych obrażeń wewnętrznych (pocisk jest pełny i nie deformuje się łatwo po uderzeniu w cel, więc ma o wiele większą zdolność penetracji).
Zgłoś
Avatar
maddog77 2014-11-01, 21:42
zincum@Jakoś w Groznym im nie było do śmiechu jak po trzech godzinach walk mieli 26 zabitych...co innego walczyć z uzbrojonym przeciwnikiem a furiatem bez broni.
Zgłoś
Avatar
JakiesGowno 2014-11-01, 23:16
tam sie właśnie tak obchodzą z cyganami nie jak w PL
Zgłoś
Avatar
z................m 2014-11-02, 14:56
@maddog77 - ale po co mieszasz wojnę do tej akcji? Co ma jedno do drugiego? Ja się tylko odniosłem do opisu autora. Nigdy nie twierdziłem, że OMON to najlepsze służby na świecie. Taki filmik akurat mi się przypomniał to dodałem w komentarzu. Bez żadnych podtekstów. Bo chyba nie chcesz mi powiedzieć, że strzelanie ostrą amunicją do faceta rzucającego gruzem z dachu w sporą bandę interweniujących policjantów to profesjonalne podejście do sprawy?
Zgłoś
Avatar
FatboyFat 2014-11-05, 21:43
zincum, na chuj sie unosisz? Nie podważam tego co napisałeś, śmieszne było to wpierdolenie Religi, który był kardiochirurgiem a mówisz o odjebaniu ręki.
Zgłoś