18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 34 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Zamieszki w UK
Veni_Vidi • 2024-08-05, 22:05
Dwóch Brytyjczyków dźgniętych i zaatakowanych młotkami w Stoke przez gangi muzułmanów

Zgłoś
Avatar
BoskiOski7890 2024-08-06, 12:48 1
Angole też powinni nosić broń, młotki, noże maczety

[ Dodano 2024-08-06, 12:58 ]
.
Zgłoś
Avatar
shoggoth 2024-08-06, 17:24
Ma mi być szkoda, że rudemu ktoś łeb rozwalił? NIe bądźcie śmieszni.
Zgłoś
Avatar
Matiboss 2024-08-06, 17:26 1
Popatrzmy co u nas sie zaczyna dziać a idzie to w podobnym kierunku co w uk. Usmiechnieta wladza zaczyna popdobne manewry
Zgłoś
Avatar
mazga50 2024-08-06, 17:27
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Ktoś celowo doprowadził do tego. U nas też napuszczą nas na ukrów i ukrów na nas...



No ciekawe kto? Jakiś pomysł?
Zgłoś
Avatar
drakenlol 2024-08-07, 0:02
mariusz3pl napisał/a:

Angole są już w dupie bo przybysze są już we władzach krajowych i lokalnych. Tam chyba jedynie pozostaje siłowe rozwiązanie...



no właśnie imigrusy stosują rozwiązania siłowe, wiele filmików dzięki temu powstało. W skrócie, angole dostają wpierdol na każdym froncie i a często na dodatek lądują w aresztach xD
Zgłoś
Avatar
okmont111 2024-08-07, 3:38
edek_kotek napisał/a:

Turków do DE sprowadzili sobie sami Niemcy w latach 60 ubiegłego wieku



No to juz masz odpowiedz jak bedzie. Dojcze w latach 60, tez pewnie gadali ze zadnego problemu nie bedzie, a tu prosze
Podobnie z Brytolami, Francuzami i reszta tego pierdolnika ktore obecnie ma podobny problem. Teraz oczywiscie nie bedziemy miec tak bardzo przejebane, ale wystarczy poczekac te kilka - kilkanascie lat i bedziemy mieli doslownie to samo. Nie wiem jak mozna byc tak krotkowzrocznym... czy to glupota czy niewiedza?
Zgłoś
Avatar
dziadek_ 2024-08-12, 20:08
mariusz3pl napisał/a:

Angole są już w dupie bo przybysze są już we władzach krajowych i lokalnych. Tam chyba jedynie pozostaje siłowe rozwiązanie...



W Polsce są w ustawodawczych. Niemiec , uKraińcy, ruskie i sprzedawczyki Polskie.
Import ze wschodu białych "braci" w pełni rozkwitł, teraz czas na pigmentododatnich.
Zgłoś
Avatar
mariusz3pl 2024-08-12, 20:14
dziadek_ napisał/a:

W Polsce są w ustawodawczych. Niemiec , uKraińcy, ruskie i sprzedawczyki Polskie.
Import ze wschodu białych "braci" w pełni rozkwitł, teraz czas na pigmentododatnich.



U nas sprzedawczyki, komuniści i postkomuniści przynajmniej w części ale nie ma we władzach imigrantów co z pewnością Brukselę by ucieszyło by już całkiem zdestabilizować kraj
Zgłoś
Avatar
dziadek_ 2024-08-12, 20:20
mariusz3pl napisał/a:

U nas sprzedawczyki, komuniści i postkomuniści przynajmniej w części ale nie ma we władzach imigrantów co z pewnością Brukselę by ucieszyło by już całkiem zdestabilizować kraj



A Bodnar to kto? A Kowal to kto? A cała masa innych ukrów we władzach lokalnych i państwowych?
Komuchy już dawno wprowadzili swoje dzieci i nie na pierwsze miejsca, ale drugie z których rządzą, tak jak ich rodzice żydokomuna.
Na całym świecie powoli zaczyna być bagno. Żydokomuna budowała to latami, teraz zbierają owoce.
Zgłoś
Avatar
mariusz3pl 2024-08-12, 20:30
dziadek_ napisał/a:

A Bodnar to kto? A Kowal to kto? A cała masa innych ukrów we władzach lokalnych i państwowych?
Komuchy już dawno wprowadzili swoje dzieci i nie na pierwsze miejsca, ale drugie z których rządzą, tak jak ich rodzice żydokomuna.
Na całym świecie powoli zaczyna być bagno. Żydokomuna budowała to latami, teraz zbierają owoce.



O Kowalu nic nie wiem, Bodnar mieszana krew. Chodziło mi bardziej z poza Europy czystej krwi innego kraju . Tak jak ma to miejsce w Anglii ni kobiety w parlamencie chodzą w Burkach lub innych szmatach i przysięgają na koran...
Zgłoś