18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Dzisiejszej nocy miały miejsce protesty w Madrycie pod siedzibą parlamentu, które zamieniły się w walki z policją. Jak podają lokalne media policja strzelała gumowymi kulami oraz używała gazu łzawiącego. 14 osób trafiło do szpitala, 22 zostały aresztowane.



Czekam kiedy Polacy się wkurwią
Zgłoś
Avatar
wheresally 2012-09-26, 15:13
Większość z was pierdoli nie wiedząc o czym pierdoli. Takie kurwa porównywanie mnie wkurwia .Z całego tłumu 4 osoby zasadziły kopa gliniarzowi .Większość ludzi to młodzież studencka .Nie chodziło raczej o zadymę. Krew się nie polała. Większość sobie porzucała barierkami i tyle z tego mają. Gumowe kule to ja tam widziałem w kaburach. Zwykła manifa jak każda inna. Niektórzy mają chyba krótką pamięć jak rok temu 4 samochody w tym jeden TVN spłonęły a 3 pieski miały żeberka do wymiany . 11.11.11 to nie tak dawno
Zgłoś
Avatar
Masakrowiec 2012-09-26, 15:22 1
ale przyjemnie sie ogladalo od 1:15
Zgłoś
Avatar
xqwzts88 2012-09-26, 15:25 1
Na ostatnim meczu Legia - Polonia podobnie, tylko w mniejszej skali.
A za co? Za stanie na schodach

czekamy na 11.11...
Zgłoś
Avatar
Tremor 2012-09-26, 15:29
A gdzie butelki z benzyną :C
Zgłoś
Avatar
Simon2020 2012-09-26, 15:31
11.11 wracam do Polski na ten dzień i mam nadzieję że będzie warto!

Mówicie że kiedy Polacy wyjdą na ulicę?
Ale po co? Przecież wystarczy grupa 15-20 osób która wedrze się na salę sejmową w czasie kiedy zbierze się tam to całe ścierwo i urządzi sobie strzelnice, tyle. Ochrona czy tam ileś policji da radę zatrzymać kilkunastu czy może i kilkudziesięciu uzbrojonych koksów? Wątpię.. Albo chociaż wrzucić im kilka granatów . Tak samo wpierdzielić się do Brukseli i tyle, tylko tam już musi być konkretna liczba osób.
Zgłoś
Avatar
mutant 2012-09-26, 15:31 2
Prawda jest taka, że jak bym zarabiał tylce co Obywatele Hiszpanii w dobie kryzysu gospodarczego to bym nie musiał nigdzie wychodzić, tylko bym sączył drina podanego przez półnagą Ukrainkę
Zgłoś
Avatar
Doktór 2012-09-26, 15:48 4
Czerwone flagi są bardzo wymowne. Ludzie zrujnowani przez socjalizm chcą... KOMUNIZMU!
I weź tu nie powiedz, że to bydło...

I tego komunizmu im z całego serca życzę, nie z jakiejś złośliwości. Po prostu Europa zachodnia nie ma pojęcia co to jest komunizm i co oznacza dla przeciętnego człowieka, czas żeby się przekonali.

I nie to, że bronię obecnego systemu, bo jego nie da się bronić, mam obrzydzenie do socjalizmu, rzygam nim. Bez względu na to czy to socjalizm w wykonaniu sowieckim czy eurosocjalizm. Wszystkie one prowadzą do wyniszczenia ekonomicznego, zniewolenia, niesprawiedliwości, demoralizacji i lenistwa.

U nas jedyna nadzieja w kontrrewolucji środowisk wolnościowych.
Zgłoś
Avatar
juventino 2012-09-26, 15:54 2
Polska wlaczyla w dwoch wojnach o niepodleglosc, uwolnila sie od komunizmu a po kilkudziesieciu latach grupa szczyli placze, ze to narod, ktory daje soba pomiatac i nie walczy o swoje bo z wyplaty rodzicow nie starcza na nowego iPhona. Robi to bo Kaczynski czy inny oszolom-populista wykrzyczal, ze to wina Tuska i PO, gdyby nie oni to pieniadze roslyby na drzewach.
Wróćcie do ksiazek, nauczice sie dlaczego Polska nie jest bogatym krajem, skad ta roznica miedzy nami i zachodem i jak ja zmniejszac.
Zgłoś
Avatar
DisHonoreD 2012-09-26, 16:05 3
@ Blue Sky
ale jak miało byc ACTA to nagle kurwa rewolucja kazdy wstał z przed monitora
Zgłoś
Avatar
R................m 2012-09-26, 16:44
"System nada pesel system nada nip dla systemu jesteś tylko ciągiem cyfr" i tak samo dla polityków jesteśmy maszynami do produkcji pieniędzy żeby nie powiedzieć niewolnikami...
Zgłoś
Avatar
p................r 2012-09-26, 16:54
Niestety w naszym kraju istnieje spora grupa ludzi mieszkających na prowincji lub w biednych dzielnicach w blokach z wielkiej płyty, mająca chujowe wykształcenie typu zawodówka, europeistyka i zapierdalająca w biedrze. Co ciekawe ci ludzie uważają się za młodych absolwentów ekonomii na SGH pracujących dla największych światowych korporacji i mieszkających w warszawskich apartamentowcach. Dlaczego? Bo głosują na PO i powtarzają żarty Wojewódzkiego. W ten oto sposób dzisiejsza ekipa wykorzystała zakompleksienie polaczków i złotą zasadę "zastaw się a postaw się". Żaden z lemingów nie przyzna się, że żyje mu się chujowo i trzeba coś zrobić z tym jebanym rządem. Taki człowiek weźmie iphone'a na kredyt, będzie spędzał wakacje w trybie olimpijskim-tydzień imprezy i 4 lata spłacania kredytu, a tak poza tym co dzień po 10 godz. harówki wróci do m2 w bloku wpierdalać chleb z pasztetem byle starczyło do następnej wypłaty. Tacy są to ludzie pozorów bez godności. W tym czasie Grecy czy Hiszpanie, którym zaczyna brakować nie na rachunki czy jedzenie, ale cotygodniowe wizyty w restauracjach wkurwiają się i wychodzą na ulicę. Tymczasem u nas jedynymi ludźmi z resztkami honoru są prawicowcy, paraliżowani przez przygłupie lemingi wpierdalające chleb z pasztetem podczas zabawy iphone'em, które pokrzykują "wariaci, mohery, chamy, katole". I tak oto Polska umiera sparaliżowana przez toksyczną propagandę powielaną przez lemingowski plebs intelektualny
Zgłoś
Avatar
Czajol3 2012-09-26, 16:55
Co za biedaki!
Jak można być tak biednym żeby pracować w poniedziałek !
Zgłoś
Avatar
manieeek 2012-09-26, 17:08
11 listopada to nieodpowiednia data na święto niepodległości, sprawdźcie czego dokładnie jest to rocznica. Chyba, ze piłsudski dla was jest całkiem wporzo.
Zgłoś
Avatar
snif 2012-09-26, 17:12 1
a na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści...
Zgłoś
Avatar
anonymousm 2012-09-26, 17:28
Hmmm... A jak już Polacy obudzą się, a nawet powstaną, to kogo później osadzimy na tronie? Korwina? Rydzyka? Palikota? Bo chyba nie Kaczyńskiego? Może zawołamy Tymińskiego z Peru?
Ja bym bardzo chętnie nawet się nie napiedalał, tylko wybrał nowe władze w wyborach, tylko że nie ma w imie kogo walczyć - ani na ulicy, ani w kampanii wyborczej. Nie ma nawet o co walczyć. Wolność, Polska, itd. - to są puste słowa, których nie potraficie wypełnić żadną treścią, ja też tego nie potrafię.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie